Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ... ‚‚Đoković najbrži teniser ‚‚ ...

    http://sport.blic.rs/tenis/kao-raket...iserki/rw7cp4b


    ... Đoković ... protiv ideje ITF ...

    http://www.vesti-online.com/Sport/Te...otiv-ideje-ITF

    ... "Svi pobesne, pa i Đoković" ...

    - Ko god vam kaže da nije nervozan - laže. Svi postanu nervozni, čak i Federer i Đoković, i to je normalno. Jedina razlika je u tome kako će svako od nas kontrolisati nervozu - rekao je Nadal. ...

    http://www.vesti-online.com/Sport/Te...-pa-i-DJokovic

    ... ‚‚Đoković - Marej, obračun u Dohi‚‚ ...

    http://www.vijesti.me/sport/dokovic-...-u-dohi-914042
    Last edited by nikas; 30-11-16, 14:10.

    Comment


    • Ajd' da nastavim niz.

      ... Beker postavio ultimatum Novaku: Pepe ili ja.

      http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1205089

      Comment


      • Beker me upravo kupio. No Novak ce izabrati Gmaza.
        sigpic

        Comment


        • Kraljevi obojica, mislim i na Vajdu. Ne mogu više da gledaju kako dečko tone.

          Mi-4c

          Comment


          • Na jednoj strani Pepe, Jelena, Marko a na drugoj Baker, Vajda. Šta mislite koja će strana odneti prevagu?

            Comment


            • Daj Samprasa na trecoj strani pa da ganjamo Federera.
              Ipak Imaz nazalost.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Četvrta strana odnosi prevagu.
                Odlaze i Pepe i Beker. Ostaje samo Vajda
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Beker tako i treba da reaguje. Ili cemo da igramo tenis ili cemo da se zajebavamo. Oboje ne moze.



                  Samo umesto "Rock" ubacite Nole u ovu poslednju recenicu - i sve dobija svoj smisao...
                  Last edited by Sandugp; 30-11-16, 20:25.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Četvrta strana odnosi prevagu.
                    Odlaze i Pepe i Beker. Ostaje samo Vajda

                    I Jelena i Stefan uvek uz Noleta
                    Nikakve veze sa Gmazom.
                    Ja tipujem na Vajdu i Bekera. Beker rules zna čovek posao i napraviće reda
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Nista konkretno Beker nije rekao , posebno ne u Vajdino ime, Bild je u Nemackoj nesto kao novina koja je prva u Srbiji prenela vest o datom "ultimatumu".
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Jelena danas drzala predavanje na ekonomskom fakultetu

                        Comment


                        • Jeste, o "Upravljanju humanitarnim organizacijama" na ekonomskom fakultetu.
                          U čemu je problem? Žena je diplomirala ekonomiju, ima doktorat i upravlja humanitarnom organizacijom.
                          Koristi Novakovo ime u prave svrhe, a ljudi žele da je čuju i vide, mnogi od njih da bi kritikovali šta nosi na sebi i kako je (ne)našminkana. Nema veze, ona radi svoj posao i radi ga dobro.
                          A sad ako smatramo da treba da sedi kući i da ćuti....
                          U svakom slučaju jasno je da će kako god okrene biti iskritikovana.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Da li neko uopste dovodi u pitanje koga ce Novak da izabere.Decku je ispran mozak i to je to...Grli drvece i prica gde god stigne o ljubavi i miru...Boze me sakloni,zvuci kao oni ljudi sto su pokusali samoubistvo ili bili teski narkomani,pa su na "lecenju" pronasli Boga i ljubav...

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              Jeste, o "Upravljanju humanitarnim organizacijama" na ekonomskom fakultetu.
                              U čemu je problem? Žena je diplomirala ekonomiju, ima doktorat i upravlja humanitarnom organizacijom.
                              Koristi Novakovo ime u prave svrhe, a ljudi žele da je čuju i vide, mnogi od njih da bi kritikovali šta nosi na sebi i kako je (ne)našminkana. Nema veze, ona radi svoj posao i radi ga dobro.
                              A sad ako smatramo da treba da sedi kući i da ćuti....
                              U svakom slučaju jasno je da će kako god okrene biti iskritikovana.
                              A posle je cak otisla na kafu??? Zamisli
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Centralni deo veceri ipak je bila proslava 30 godina braka Srdjana i Dijane. Jel mu to dodje biserna svadba ili tako nekako? Doslo puno zvanica sa poklonima. Cestitke i sa moje strane.
                                http://www.kurir.rs/sport/tenis/kuri...clanak-2567431

                                Comment

                                Working...
                                X