Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Već sam rekla, ( vođena Bekerovim rečima da je Novak šef ) da je Novak edini krivac.
    Forma se stiče treningom i mečevima, a samopouzdanje gradi na temelju pobeda protiv velikih rivala.
    Međutim, problem je što iz Novakovog ugla on ove godine nije imao velike rivale ( čak je i Mareja potcenio u nekim mečevima).
    Više puta rečeno, a ne mrzi me da ponovim i po 1000i put - Federer i Nadal su falili kao motivacija, kao oni kojima se Novak godinama dokazivao u želji da ih nadmaši.
    Da je ove godine imao nekog da ga " izazove" i " isproziva " verovatno bi mu proradio sportski inat, želja da pobeđuje, imao bi motiv da bude bolji.
    Ovako... Sve se nadovezalo jedno na drugo, plus povreda / povrede i imamo situaciju koja mora da se reši.
    A sve zavisi od Novaka.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • ... ‚‚ Novi pokušaj: Amerikanci žele Đokovića u svom timu ...‚‚

      Kako prenosi španski “Marketing Deportivo” američki proizvođač sportske opreme i rekvizita - Najk pokušaće da ispravi propust koji mu se desio pre nekoliko sezona kada je Đoković potpisao petogodišnji ugovor sa japanskom firmom Juniklo, koji je na isteku.

      http://www.vesti-online.com/Sport/Te...ca-u-svom-timu

      .... ‚‚ DUEL "Najka" u "Unikloa" na mreži! Poznati američki proizvođač sportske opreme ulazi u trku za Novaka Đokovića, kome u maju ističe petogodišnji ugovor sa japanskom firmom, vredan između 35 i 40 miliona dolara. ... ‚‚

      http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...zeli-Djokovica
      Last edited by nikas; 24-11-16, 22:10.

      Comment


      • I naravno potpisaće ako je to istina
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Olja je u pravu. Dvoje ljudi koji su u vezi moraju uticati jedno na drugu. Najcesce je taj uticaj u ponecemu dobar a opet u drugome lose. Pitanje je cega je vise. Novak je dugo u vezi sa Jelenom, 10 godina ili nesto tako. U tom periodu je osvoji 12 slemova, ima najbolju sezonu i istoriji tenisa... Ne vidim da bi to bilo moguce da je Jelenin uticaj bio vise los nego dobar.
          Olja je politicki korektna i samim tim je u pravu. Ja se samo nadam da je sve ovo samo Jelenin hir u kojoj je Novak uvucen. Jer Novak voli Jelenu. Ako hoce da grli drvo, Novak ce joj se pridruziti. Ako Jelena voli zdravu, organsku hranu, Novak ce joj otvoriti restoran. Ne daj Boze da se radi o necem ozbiljnom pa da to rade jer su sve ostale konvencionalne opcije iscrpljene.

          "Hugging a tree may have gained popularity as a maligned hippy practice, but it has now been validated by science to be incredibly beneficial for both people and the planet. Contrary to popular belief, hugging – or even just being in the vicinity of – a tree can boost one’s health in several ways."
          http://www.trueactivist.com/science-...od-for-health/

          Inace prvi u Srbiji, koliko ja znam, koji su primenjivali ovu metodu grljenja drveca bili su Karici.



          "Moj Tale i ja grlimo drvo u šumi! Da se izlečimo i napunimo energijom! Obožavaaaam te, Tataaa" - napisala je Dana.
          http://www.blic.rs/zabava/vesti/za-z...-danom/pr3p3c9

          Comment


          • Iskreno bolje da svaki put kada neko dobije poriv da zagrli drvo zasadi po jedno
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ne moze jednostavno Jelena da utice odjednom negativno posle 13-14 godna, koliko su vec u vezi, nakon sto je uticala pozitivno svih ovih godina. A zajedno su radili da bi dostigli i sagradili ovo sto su sagradili.
              Ja razumem devojku koja je onako malo u senci i ne moze bas da se bavi nekim normalnim poslom (ipak moze, sto da ne, ako to zaista hoce) i radi kao neki executive u nekoj firmici ili tako nesto slicno.
              Pokusava na njen nacin da malo kreira neki stil i imidz tako sto ce davati savete ljudima kako se hraniti, kako postupati u svakodnevnom zivotu, uzivati u prirodi (ustvari ona ne "predaje" posto nije ni nutricionista niti filozof, vec pokazuje kako ona to radi, kako se hrani, seta, putuje, oseca itd itd). Meni je to simpaticno. A jos da zena ne utice na muza i obrnuto..pa gde to ima. Ajde onda da se zenimo i udajemo, a da ne komuniciramo i zivimo odvojeno..
              A sto se tice ovog "grljenje drveca" i bacanje konfucianskih mudrosti od strane njih dvoje, ne vidim kako to moze da ih (ga) skrene sa pravog puta i baci u ne znam kakvu camotinju.. ja stvarno ne vidim nikakvu logicnu vezu u svemu tome. Ajde da ih uhvate negde u kafani kako pijance, bance i razbijaju case uz pesme Bore Spuzica Kvake, on kiti pevaljku ona igra po astalima, a dete ostavili kuci samo.. pa ajde da kazemo da su krenuli pogresnim putem..ovako..
              Evo danas sam prosao kroz park i zagrlio hrast i necete mi verovati ali na poslu sam bio sav svoj, nije me jos spopala depresija i osecam se odlicno.
              Ko da to moze da utice tek tako. A manjak koncetracije na terenu i ta neka apatija proizilazi jednostavno iz nedostatka mentalne svezine i fizicke spreme, nista drugo. Nije mu ni Pepe isprao mozak, ni ona dugonoga indijka, ni Vilander..
              Mora ovde slediti restart, ili reset sistema i krenuti ispocetka. "Samo" jos 6 slema do kraja karijere, pritom sacuvati mentalnu stabilnost i fizicki integritet. Morace treneri i saradnici da se potrude i porade na tome, da ga malo stimulisu i motivisu i bice on opet onaj stari.
              Ne znam dal neko nekad pomisli za koliko bi onaj Djokovic iz 2011 pukao na fizickom i mentalnom planu da je nastavio onako furiozno da pristupa igri. Ja mislim da ne bi dogurao do 2014..

              Dakle kao sto bi rekao Horacije "est modus in rebus", mera ili zlatna sredina u svemu, ne treba prestupiti niti prkositi svemu (samo umereno, polagano)
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Originally posted by Fića View Post
                Ne moze jednostavno Jelena da utice odjednom negativno posle 13-14 godna, koliko su vec u vezi, nakon sto je uticala pozitivno svih ovih godina. A zajedno su radili da bi dostigli i sagradili ovo sto su sagradili.
                Ja razumem devojku koja je onako malo u senci i ne moze bas da se bavi nekim normalnim poslom (ipak moze, sto da ne, ako to zaista hoce) i radi kao neki executive u nekoj firmici ili tako nesto slicno.
                Pokusava na njen nacin da malo kreira neki stil i imidz tako sto ce davati savete ljudima kako se hraniti, kako postupati u svakodnevnom zivotu, uzivati u prirodi (ustvari ona ne "predaje" posto nije ni nutricionista niti filozof, vec pokazuje kako ona to radi, kako se hrani, seta, putuje, oseca itd itd). Meni je to simpaticno. A jos da zena ne utice na muza i obrnuto..pa gde to ima. Ajde onda da se zenimo i udajemo, a da ne komuniciramo i zivimo odvojeno..
                A sto se tice ovog "grljenje drveca" i bacanje konfucianskih mudrosti od strane njih dvoje, ne vidim kako to moze da ih (ga) skrene sa pravog puta i baci u ne znam kakvu camotinju.. ja stvarno ne vidim nikakvu logicnu vezu u svemu tome. Ajde da ih uhvate negde u kafani kako pijance, bance i razbijaju case uz pesme Bore Spuzica Kvake, on kiti pevaljku ona igra po astalima, a dete ostavili kuci samo.. pa ajde da kazemo da su krenuli pogresnim putem..ovako..
                Evo danas sam prosao kroz park i zagrlio hrast i necete mi verovati ali na poslu sam bio sav svoj, nije me jos spopala depresija i osecam se odlicno.
                Ko da to moze da utice tek tako.
                A manjak koncetracije na terenu i ta neka apatija proizilazi jednostavno iz nedostatka mentalne svezine i fizicke spreme, nista drugo. Nije mu ni Pepe isprao mozak, ni ona dugonoga indijka, ni Vilander..
                Mora ovde slediti restart, ili reset sistema i krenuti ispocetka. "Samo" jos 6 slema do kraja karijere, pritom sacuvati mentalnu stabilnost i fizicki integritet. Morace treneri i saradnici da se potrude i porade na tome, da ga malo stimulisu i motivisu i bice on opet onaj stari.
                Ne znam dal neko nekad pomisli za koliko bi onaj Djokovic iz 2011 pukao na fizickom i mentalnom planu da je nastavio onako furiozno da pristupa igri. Ja mislim da ne bi dogurao do 2014..

                Dakle kao sto bi rekao Horacije "est modus in rebus", mera ili zlatna sredina u svemu, ne treba prestupiti niti prkositi svemu (samo umereno, polagano)
                Protivrecan si, a sa takvim je najteze diskutovati ali hajde da pokusam samo ono boldovano.

                1. Moze, jer ljudi se menjaju. Mi ne znamo celu pricu samo nagadjamo ali jedno je sigurno, Novak voli Jelenu i ispunice svaki njen hir. Putovanje u Ekvador ili otvaranje restorana, svejedno.
                2. Naravno da moze da nadje normalan posao, ali zasto bi ga trazila. Novak zaradjuje dovoljno para za oboje.
                3. Tebi je to simpaticno, meni nije. Mnogi bi hteli da se hrane zdravo ali to ne mogu sebi da priuste iz finanskijih razloga. Zdrava hrana je skupa. I neko je lepo rekao "Da se Jelena nije udala za Novaka radila bi u nekoj firmu za 300-400 evra, jela za dorucak burek a za veceru picu".
                4. Drago mi je zbog tebe. Ja sam danas zagrlio zenu i kcerkicu i bilo mi je lepo. Pokusacu i ja da grlim drvo pa da vidim razliku.
                5. Sa ovim se slazem, treba mu restart i povratak metodama koje su mu doneli uspeh.
                Last edited by skeptik; 24-11-16, 21:01.

                Comment


                • Ne moze ona da ide u Ekvador i sredjuje glavu ili sta li vec dok on igra na Vimbldonu. To nisu normalne stvari i definitivno odvlace paznju. Ona mora da je oslonac, stub, stabilnost, a umjesto toga ide po Ekvadoru sama dok on igra tenis na jednom od najvecih turnira. To su strasne stvari.
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.telegraf.rs/sport/2478321...javio-on-video Ako je ovo istina,onda me nista ne cudi.Novak je decko pukao od pritiska...Verovatno je jos necega bilo pored ovoga i jednostavno covek vise nije mogao da izdrzi.Steta...


                    Au jbt,sada gledam ima i snimak koji mozete da gledate...Ovo je ladno sve istina...Prevrnuo mi se zeludac.Jadan Novak...
                    Last edited by Zile90; 25-11-16, 12:50.

                    Comment


                    • I umjesto da je sve podredjeno Novaku jer on ima mozda jos pet godina tenisa i onda je to to, oni umjesto da mu olaksaju da misli samo na tenis otezaju mu do maksimuma. Nevjerovatno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        I umjesto da je sve podredjeno Novaku jer on ima mozda jos pet godina tenisa i onda je to to, oni umjesto da mu olaksaju da misli samo na tenis otezaju mu do maksimuma. Nevjerovatno.
                        Jel si pogledao Vladane?Ja sam se najezio,nisam video da ima snimak.

                        Comment


                        • Kao sekta ovo izgleda. U sta su ga upetljali, katastrofa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Kao sekta ovo izgleda. U sta su ga upetljali, katastrofa.
                            Jebeno ne verujem sta gledam !!! Prevrece mi se zeludac...Kakve face jbt !!! Borise,vadi ga iz ovoga ljubi te brat !

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              Jebeno ne verujem sta gledam !!! Prevrece mi se zeludac...Kakve face jbt !!! Borise,vadi ga iz ovoga ljubi te brat !
                              Na žalost nema tu pomoći. Možda Srđan , ali mrka kapa
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Na žalost nema tu pomoći. Možda Srđan , ali mrka kapa
                                Ne bi me cudilo da su hteli do Novaka da dodju.Gde ces bolje reklame od prvog tenisera sveta.Znam da zvucim kao neki ludak sa teorijama zavere,ali mi toliko smrdi na to da ne mogu da vam opisem...

                                Comment

                                Working...
                                X