Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Mari jeste mentalno stabilniji i u boljoj kondiciji nego što je ikada bio, od Novaka nije u boljoj fizičkoj kondiciji ni slučajno.
    Ne slazem se sa ovim ali ok, to je tvoj stav. Mene licno Marej posle RG podseca na Novaka posle izgubljenog finala na USO 2010 od Nadala. Fizicki i mentalno je trenutno u svom piku i bice ga veoma tesko skinuti sa trona. Jedini koji to moze je Novak ako bude imao volje i zelje za to.
    Last edited by skeptik; 24-11-16, 12:20.

    Comment


    • Paaa ... upravo to sam i napisao
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ništa Novak ne zaostaje za fizičkom pripremom u odnosu na Mareja. Da je sezona potrajala još samo malo Endi bi završio u kolicima. Protiv Raonića u pojedinim delovima meča izgledao je poput grogiranog boksera. Vidi se da igra na ivici izdržljivosti i to je to. Osnovni Novakov problem tiče se slabije forme i boljeg momentuma u kome se nesumnjivo Škot nalazi.

        A o kvalitetu dva igrača iluzorno je pričati. Dovoljno je pogledati trenutni skor dva vršnjaka i mnogo toga će biti jasnije.

        Comment


        • Ne govorimo isto Sandu...

          Slazem se da uticaj supruznika svakako treba da postoji, s tim sto taj uticaj ne mora nuzno da bude dobar - slozices se i sama sa mnom.E sada u koliko nije dobar, normalno je da treba makar pokusati promeniti ga
          Uticaj onog drugog na partnera ne da treba da postoji, on je neminovan, ako su u normalnom i skladnom braku/vezi, a ako žive ko rogovi u vreći, onda ga svakako nema i to je druga priča.
          A to da li je taj uticaj dobar ili loš, nismo mi merodavni da presuđujemo...njima je dobro, nema šta da menjaju, a to što se tebi ne sviđa ono što vidiš i zaključuješ je nešto sasvim treće... o tome ti pričam.

          I mislim da smo debelo prešli granicu. To je njihova stvar i intima, niti će se tu nešto pormeniti, niti smo u obavezi oko toga da brinemo.

          On ako posle vega što je posatigao u karijeri ne zna koji su mu limiti, kako treba da radi i šta da preduzme, onda...
          Last edited by miloolja; 24-11-16, 12:31.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Osnovni Novakov problem tiče se slabije forme i boljeg momentuma u kome se nesumnjivo Škot nalazi.
            Jel ti uopste znas sta znaci sportska forma i kako se ona postize?! Izguglaj malo.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Sad je on ispao glavni krivac, možda je on samo poturen da se odvuče pažnja, možda je on samo žrtveno jagnje koje treba da preuzme krivicu, a razlog ovog posrtanja je sasvim na nekoj drugoj strani. Sandu je nešto pričao o instiktu i meni se čini da je ovde žena presudila čoveku jer žena ima tu moć da te uzdigne u oblake, ali isto tako i da te baci u najgori mrak.
              .
              Kakve mudrolije ti Gojko bacas, pa to nije realno

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Jel ti uopste znas sta znaci sportska forma i kako se ona postize?! Izguglaj malo.
                Čekam da mi ti objasniš. Pošto vidim da si stručniji od svih Novakovih trenera. Pa mi nije jasno kako nisi ubačen u stručni štab da pomogneš da se vrati tamo gde mu je i mesto. A toliko hvališ Endija i od njega praviš zverku. A gvirni malo u statistiku i međusobni skor.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ne govorimo isto Sandu...



                  Uticaj onog drugog na partnera ne da treba da postoji, on je neminovan, ako su u normalnom i skladnom braku/vezi, a ako žive ko rogovi u vreći, onda ga svakako nema i to je druga priča.
                  A to da li je taj uticaj dobar ili loš, nismo mi merodavni da to presuđujemo...njima je dobro, nema šta da menjaju, a to što se tebi ne sviđa ono što vidiš i zaključuješ je nešto sasvim treće... o tome ti pričam.

                  I mislim da smo debelo prešli granicu. To je njihova stvar i intima, niti će se tu nešto pormeniti, niti smo u obavezi oko toga da brinemo.
                  JA: Uticaj svakako treba da postoji - TI: Uticaj je neminovan = dovodi nas do istog zakljucka. Samo si se ti tacnije izrazila od mene.
                  TI: Da li je uticaj dobar ili lo nismo mi merodavni da presudjujemo - JA: Novak i Jelena treba da pokusaju a ne razni likovi svojim komentarima = ako mene pitas isto receno.
                  Slazem se da smo presli granicu, jer ne mora uospte da znaci da je Jelena uzrocnik svim tim problemima - ali sada se vec ponavljam jer sam to juce svojim ironicnim komentarom ovde stavio svima do znanja - nadam se da ga je vecina razumela. Ali ljudi jednostavno UVEK moraju nekoga da krive.... taj polusvet ili ko god vec....
                  Last edited by Sandugp; 24-11-16, 12:38.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Najtužnije je što jedan takav šampion doživljava, mogu slobodno da kažem i dozvoljava da se priča o svemu ostalom, a ne isključivo o njegovoj formi, padu iste, o predikicjama i planovaima za sledeću sezonu. Ne znam da li iko više i pravi te planove o njegovoj budućnosti.
                    Ali prvo da vidimo šta će biti sa njegovim trenerom-trenerima.
                    Last edited by miloolja; 24-11-16, 12:39.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne nedostaje Djokovicu fizicka sprema vec zelja i motiv,a nakon svih ovih poraza u drugom djelu godine sigurno mu ni samopouzdanje nije na vrhuncu.Ne brinem se ja za Djokovica on jos uvijek mlad sigurno ce provesti jos neko vrijeme na prvom mjestu u buducnosti,mnogo je teza situacija nama koji navijamo za Nadala ili navijacima Federera jer ova godina sad je biti ili ne biti,zadnji voz.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Čekam da mi ti objasniš. Pošto vidim da si stručniji od svih Novakovih trenera. Pa mi nije jasno kako nisi ubačen u stručni štab da pomogneš da se vrati tamo gde mu je i mesto. A toliko hvališ Endija i od njega praviš zverku. A gvirni malo u statistiku i međusobni skor.
                        Ne treba tu nikakva strucnost vec prosta logika. A sto se tice sportske forme rekao sam ti da izguglas. Ukucas lepo sportska forma i samo ce ti se kasti.
                        A sto se tice H2H on se gleda na zavrsetku karijere. I Federer i Nadal su imali dugo vreme bolji H2H sa Novakom pa se to promenilo na Novakovu stranu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Ne nedostaje Djokovicu fizicka sprema vec zelja i motiv,a nakon svih ovih poraza u drugom djelu godine sigurno mu ni samopouzdanje nije na vrhuncu.Ne brinem se ja za Djokovica on jos uvijek mlad sigurno ce provesti jos neko vrijeme na prvom mjestu u buducnosti,mnogo je teza situacija nama koji navijamo za Nadala ili navijacima Federera jer ova godina sad je biti ili ne biti,zadnji voz.
                          To je povezano. Jedno povlaci drugo. Ako zelis 10 u indeks moras dobro da zagrejes stolicu.

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            U anketi može da se izabere samo jedna opcija?
                            Da, postavila sam prvo sa više odgovora, ali ipak odustala, jer iako neki odogovori vuku jedni druge, treba staviti krajnju tačku, odnosno.... ja sam recimo da BB ostane, ali sam glasla da ukoliko on ipak ode, htela bih da dođe Mekenro.... jer sve nešto mislim da će ipak raskinuti saradnju... a volela bih da mnogo grešim.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • A malo kasnije, sada nisam u mogućnosti, postaviću ono glasanje i vaše pp koje ste mi slali u vezi očekivanja u ovoj sezoni, pošto se završila

                              Nova anketa sa istom temom mislim da će biti mnogo zanimljivija, ali da vidimo provo šta će biti sa trenerima, to će ipak dosta reći.
                              Last edited by miloolja; 24-11-16, 12:59.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Olja je u pravu. Dvoje ljudi koji su u vezi moraju uticati jedno na drugu. Najcesce je taj uticaj u ponecemu dobar a opet u drugome lose. Pitanje je cega je vise. Novak je dugo u vezi sa Jelenom, 10 godina ili nesto tako. U tom periodu je osvoji 12 slemova, ima najbolju sezonu i istoriji tenisa... Ne vidim da bi to bilo moguce da je Jelenin uticaj bio vise los nego dobar.
                                Last edited by NI; 24-11-16, 13:53.

                                Comment

                                Working...
                                X