Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja, ja bih na tvom mjestu otisla malo na MGM i slikala terene da zavrsimo pricu sa tim slikama...
    BTW, ovo je za TADBAS...

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Samo konstatujem, a ti jedva čekaš da napadneš Ti bila u Pekingu, možda u snovima
      Nemoj da si tako siguran...

      Originally posted by AcaGrobar View Post
      Miloolja je bila na SO?
      Aco, Aco, cccccccccc.. ništa ti ne pratiš...

      Originally posted by majabl View Post
      Olja, ja bih na tvom mjestu otisla malo na MGM i slikala terene da zavrsimo pricu sa tim slikama...
      BTW, ovo je za TADBAS...
      Dobra ideja, ali ne verujem da će prestati sa prozivkama, taman otišla i na finale W i sve slikala...
      Last edited by miloolja; 19-05-11, 23:35.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Olja,izbrisi malo privatne poruke,puno ti je sanduce
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Jeste za Tadbas spam, naravno... uzurpiramo Noletov prostor, cccccc,
          ali kad nema Vladana da nas prebaci...
          a kad mačka nije tu... zna se šta rade miševi...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            Olja,izbrisi malo privatne poruke,puno ti je sanduce

            Puno sanduče, svađa se i preko privatnih poruka, cccc.

            Šta bi Vladan radio kao administrator, da nema Olje da i naravno da slike sa finala Wimbledona ne bi zadovoljile moje apetite

            Comment


            • Ma ne svadja se Oljica,divna je ona
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Uzivajte jos koji put
                ATP.2011.Indian.Wells.Final.Nadal.vs.Djokovic.ENG. HD720
                part 1 http://youtu.be/P6-f-mEw1x0
                part 2 http://youtu.be/GL-RUxTsQJA

                Comment


                • Mislim da je Rolan Garos kljucni turnir u Novakovoj borbi za prvo mesto.Ali kad kazem prvo mesto mislim na kraju sezone,a ne na nekoliko nedelja.Jer ukoliko on uzme i RG,onda ce imati ove sezone vec osvojena 2 grend slema i 4 mastersa,sto ce Nadal tesko preteci u nastavku sezone!

                  A takodje u tom slucaju Nole moze skroz opusteno i bez pritiska da odigra Vimbldon,Us open i ostale turnire do kraja sezone.

                  Bice izuzetno tesko,ali verujem u Noleta.Sada ide kljucni deo sezone i preostali grend slemovi ce biti odlucujuci u konacnom plasmanu na kraju godine.Nole mora da odigra sto bolje na Rolan Garosu i Vimbldonu,tu lezi kljuc za prvo mesto.

                  Ako Bog da i osvoji RG to bi bio dzinovski korak ka cilju-da zavrsi kao broj 1 na kraju sezone.

                  Ako ne uspe ove sezone bice prakticnoo nemoguce sledece,jer ce braniti ogroman broj poena.Zato verujem da je ovo njegova godina,njegov tim radi dobar posao i verujem da ce ga maksimalno spremiti za nastavak sezone.

                  Generalno treba mu jos jedan grend slem trofej u ovoj godini,jer tesko moze biti na kraju godine broj 1 samo sa osvojenim AO,bez obzira koliko mastersa uzeo.

                  Dakle od preostalih 3 grend slema,4mastersa i zavrsnog masters kupa-Noletu trebaju jos jedan GS i jedan masters(ili zavrsni masters kup) i tom slucaju je sigurno prvi na kraju godine!

                  Comment


                  • Nije RG ključni u borbi za vrh, Novak će svakako završiti sezonu na prvom mjestu (ako izbjegne povrede), previše toga brani Rafa. Sa svim ostalim se slažem, ako uzme RG siguran sam da uzima još bar 1 GS

                    Comment


                    • Ne znam zasto ali imam osjecaj da ce Noletov buduci PR (ili bar dio tima) biti Aca Stojanovic.
                      Non-stop tvituje o Novaku...

                      Comment


                      • Ne znam da li ste culi,ali nije losa...

                        http://www.youtube.com/watch?v=B2TdH5-NjRM

                        Sa vremena na vreme stima Big Ben Mislim....
                        Last edited by draza; 20-05-11, 12:17.

                        Comment


                        • Britanci još sanjaju Noleta: Zašto nismo usvojili Serbinatora?


                          Sjajna ovogodišnja serija nepobedivog Novaka Đokovića naterala je pojedine engleske novinare da povedu svoje čitaoce u paralelni univerzum u kome najbolji srpski teniser igra za - Veliku Britaniju.



                          “Rolan Garos se bliži, a izvršni direktor Teniske asocijacije Rodžer Drejper se smeška. Sa dva Britanca među četvoricom najboljih, Novakom Đokovićem i Endijem Marejem, najjača nacija u muškom tenisu spremna je da proslavi svog prvog ‘broja 1’”, piše u “Telegrafu” Metju Norman.

                          Povod za ovako maštanje ima osnova u realnosti. Istina, davnašnjoj. Drejper je je 2006. pokušavao da Đokovića privoli da nastupa za Veliku Britaniju, ali je naš najbolji teniser ostao dosledan svojoj želji da nastupa isključivo za Srbiju. Britancima to i danas teško pada.

                          “Teniseri su nekoliko godina imali svoju Veliku četvorku, potom Veliki dvojac, a sada postoji samo jedan Veliki. Ako Nadal ne povrati svoj primat na šljaci na Rolan Garosu, komisija za monopol mogla bi da preispita dešavanja u muškom tenisu”, navodi se u ovom tekstu koji je protkan šaljivim tonom iako analizira svu ozbiljnost predstojeće borbe za sam svetski vrh “belog sporta”.

                          Možda i najbolji pokazatelj koliko je Nole dominirao tenisom u dosadašnjem delu sezone svedoči i završni komentar u “Telegrafu”.

                          “Đoković je predvodio Srbiju do emotivnog trijumfa u Dejvis kupu, a to dodatno samopouzdanje koje je tada nastalo stvorilo je od ‘Serbinatora’ mnogo više realnu pojavu nego što je to samo nadimak. Poput kiborga kog je tumačio Arnold Švarceneger, i Endi Marej je u Rimu naučio da ga ne može tek tako ubiti. Taman kada pomislite da je gotov, on se podigne i bude opasniji nego ikada pre... U našem paralelnom univerzumu, srećom, Novakova familija je prihvatila Drejperovu ponudu i upravo je Đoković na putu da na Rolan Garosu postane prvi Britanac koji je dospeo na čelo ATP liste”, zaključuje Norman.
                          http://sport.blic.rs/Tenis/197723/Br...li-Serbinatora
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Miloolja, svaka čast na ovom postu i fotografiji i tekstu o Noletu. Ovde je Nole kao "princ od tenisa"(...). Prva pomisao: ovu fotografiju bih poželeo da stavim u porodični album, toliko ga smatram našim i svojim... Hvala za post! Baš lepo!

                              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                              Comment


                              • Hvala ti
                                ali ne znam koliko je moja zasluga osim izbora i fizičkog rada... copy/paste
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X