Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ahaha vrh

    Comment


    • Najnovija vest
      Novak otkazao egzibicioni turnir u Parizu
      Novosti online | 18. maj 2011. 19:09 | Komentara: 1
      Trenutno najdominantniji teniser današnjice neće učestvovati jer mu je potrebno još nekoliko dana da se odmori i spremi za Rolan Garos


      Novak Đoković

      SRODNE VESTI

      Nadal: Novak je broj 1!
      Kan: Đoković prošetao pistom
      Prilužje: Poruke za Noleta
      Mekinro: Đoković će me prestići!
      Novak igra i na egzibicionom turniru u Parizu
      SRODNE TEME

      Novaku drugi Gren slem
      Fantastičan Novak
      DUELOM protiv Lejtona Hjuita u četvrtak od 13.00 časova Novak Đoković je trebalo da počne egzibicioni turnir u Parizu.

      Međutim, trenutno najdominantniji teniser današnjice je otkazao učešće, jer mu je potrebno još nekoliko dana da se odmori i spremi za Rolan Garos, koji počinje u nedelju.

      Na takmičenju se nadmeću dva tima - crveni (Ginjo) i zeleni (Mari Kur). Svaki od njih čine pet igrača i jedan kapiten.

      Na ovoj egzibiciji pojaviće se i Endi Marej, Vavrinka, Verdasko, Ljubičić, Gaske, Conga, Monfis, Ljodra i Šardi

      Comment


      • Sa tvita:

        To get back to amazing week in Rome. Incredible matches against Rafa and @andy_murray .
        Both of them big champions. They came to my team and me after matches in locker rooms and wished us good luck. Great sportsmanship!
        I owe special thanx to all the fans who have been supporting me and tennis.You guys are the best and i appreciate that.Adesso volevo ringraziare a tutti miei tifosi Italiani che mi anno seguito a torneo di Roma. Mi sento como a casa a Roma. Grazie mille
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by dusan1610 View Post
          Evo sta misle nasi, slabije znaju o tenisu, ali sta ces Komentari tipa hoce uskoro Posebno pogledajte klip od 1:40




          Poslednjih par poena iz publike

          Prvi klip: jedna od slika Srbije. Lupi koliko mozes( jer ne ide na TV). Favoriti po "pravim recima" su od 1:05 i oko 2:00. Svaka cast za kreativnost. Osoba pod 1:40: jel musko ili zensko?
          Drugi klip: svaka cast majstoru( osim kad je okrenuo kameru ka sebi).

          Comment


          • A na 1:40s se cuje Dzokovic.

            Comment


            • Danas ko o čemu.. ja o njima...

              Za radoznale i one koji ne znaju mnogo...


              Novak i Jelena zreli za brak

              Upravo sam na crvenom tepihu sa svojom devojkom Jelenom. Ovo je specijalno iskustvo za nas, napisao je Novak Đoković na svom Fejsbuk profilu prekjuče oko 21 čas, pravo s Filmskog festivala u Kanu, koji je posetio kako bi odgledao film „Dabar“, u kojem glavne uloge tumače Mel Gibson i Džodi Foster.




              Novak je svim prijateljima putem interneta preporučio da šetnju kroz crveni tepih, koja mu je očito mnogo značila, pogledaju na „Canalu +“. I svi koji su se u tom trenutku uključili u direktan prenos, imali su šta da vide: ljubav, iskrene emocije, pravi filmski poljubac, sreću i radost lepog mladog para.



              Iako svoju intimu oduvek pokušavaju da sačuvaju od radoznalih pogleda, ovom trenutku nisu odoleli. A i zašto bi kada izgledaju zaljubjenije i srećnije nego ikada. Kanski poljubac, koji je u Srbiji juče odjeknuo kao važna vest, pokrenuo je more priča i pitanja vezanih za brak zaljubljenog para. Čak su se i Novakovi Fejsbuk prijatelji zapitali kada će i da li će on uskoro stati na ludi kamen.



              „Mlada je rezervisana”, napisao je jedan obožavatelj, dok se drugi pitao kada će organizovati venčanje. Mnogi su komentarisali da mu Jelena savršeno stoji, i da je vreme da, kao što je prošetao crvenim tepihom, prošeta i do oltara.
              Strastveni poljubac je, inače, bio i dokaz svim nevernim Tomama, koji su prethodnih nedelja pokretali trač da Novak i Jelena nisu više zajedno. Nole je ovim činom svakako svima zapušio usta i još jednom dokazao da je Jelena jedina žena u njegovom životu.

              - Jelena je ljubav mog života. Zajedno smo nekoliko godina. Iskrenost je ono što me je oduševilo kod nje i što me i dan-danas čini zadovoljnim i voljenim. Ona je sposobna, ambiciozna i jaka devojka - rekao je Novak.

              On s Jelenom već neko vreme živi u vili u Monte Karlu, a najviše voli kada gledaju TV i jedu kokice.




              - Mlad sam, volim dobru zabavu i provod, i u sjajnoj sam i stabilnoj vezi s devojkom koja me u potpunosti čini srećnim. Nastojim da ništa ne naruši naš odnos. Budući da se danas čitav život odvija preko interneta i Fejsbuka, dovoljan je samo jedan sekund koji može da pokvari odnos s devojkom, majkom, ocem ili ostalim članovima porodice. Trudim se da ne radim ništa što bi njima zasmetalo ili im nanelo neku štetu. Slobodno vreme najviše volim da provodim s Jelenom uz mali ekran i kokice - rekao je Novak.

              On se, inače, nosi mišlju da brak i porodica daju dodatni mir koji može da pomogne teniseru na terenu, pa je tako u jednom od svojih intervjua izjavio da je obećao Jeleni da će se oženiti njome potšo ona doktorira.

              - Rodžer Federer je popravio igru i psihološku stabilnost kada se oženio Miroslavom Vavrinec, pa se i ja vodim time.

              Ako je suditi po mišljenju njihovih porodica, brak bi zaista bio lep korak.

              - Jelena je fina devojka. On je veoma zreo za svoje godine, stabilna je ličnost i ima pravo da radi šta god mu je volja. Sposoban je da donosi prave odluke u životu, pa tako i o ženidbi - rekao je jednom prilikom Novakov deda Vladimir.

              I Jelenina mama Ikonija otkrila je da se njih dvoje vole i podržavaju.

              - Mogu samo da kažem da se njih dvoje međusobno veoma podržavaju, ponosni su jedno na drugo, i dalje su zaljubljeni - rekla je Jelenina mama Ikonija.
              I Novakova porodica podržava sinovljev izbor.

              - Kao što se moj otac nije mešao u moj izbor, tako se ni ja ne mešam u Novakov. Pričamo o tome i često sluša moje savete - objasnio je Srđan Đoković.


              Ko je devojka koja je osvojila tenisku zvezdu



              Jelena Ristić rođena je 1985. u Beogradu.
              Završila je Osnovnu školu „Drinka Pavlović”, nakon čega je upisala Sportsku gimnaziju jer se u to vreme rekreativno bavila tenisom.
              Novaka je upoznala početkom srednjoškolskih dana.
              Nakon gimnazije roditelji su je poslali na Bokoni, prestižni ekonomski fakultet u Milanu.
              Kada je diplomirala, Jelena se preselila kod Novaka u Monte Karlo i tamo se zaposlila u predstavništvu libijske naftne kompanije „Tamoli” kao koordinator za ljudske resurse.
              Početkom ove godine predala je doktorsku disertaciju na Univerzitetu Bokoni na temu menadžmenta.
              Jelena se retko pojavljuje u medijima, ali je jednom prilikom izjavila: „Ne zabavljam se s njim da bih se osećala moćno. Ja sam s njim zato što ga volim, zato što se volimo, i zato što je to zajedništvo nešto što nama dvoma znači, a ne zato što nas drugi ljudi posmatraju i zavide nam”, rekla je Jelena pre manje od godinu dana, a na pitanje da li će biti svadbe, samo se slatko i zagonentno nasmejala.
              Jelena i Novak imaju zajedničkog psa Pjera, maltrešku pudlu, koju je Jelena dobila za rođendan pre tri godine. Pjer je postao deo njihove porodice i Jelena se više ne odvaja od psića.
              http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/2546...-zreli-za-brak
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Lupaju samo tako, ali onaj sa letnjim pripremama je pobedio

                Comment





                • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • ČOVEK OKO KOGA SE TRENUTNO SVE VRTI


                    SVE SE VRTI OKO NJEGA.jpg

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Ovaj sa letnjim pripremama je objasnio, ahahhahahah, stomak me je zaboleo
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Zika View Post
                          Iz tvog gifa u Božije uši pa da bude i RG

                          Comment


                          • "Bagels and breadsticks"

                            Troicki, Gulbis i Istomin dobili oba peciva u istom mecu.
                            "But Pascal what are you saying?"

                            Comment


                            • Comment


                              • Naravno, prvo se uci kako se navija za Noleta, a potom brojevi slova i sve ostalo...



                                Mala je carica!!!

                                Comment

                                Working...
                                X