Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Kakva hrpa gluposti, momak je najveći sportista kojeg je Srbija ikad imala.
    Ajd što ga blate svi ovi svjedski hoštapleri ali otkud taka doza zavisti i mržnje kod nas.
    Ko to? Pa ja ga volim kao da mi je neki rod

    Ali počinje da me brine....
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Druze, niko mu "A" ne bi rekao (niti bi imao pravo) da samo lose igra. Ali ovde je ta njegova losa igra direktna posledica gluposti (po meni) koje pravi u svom privatnom zivotu.
      A opet on je na neki nacin duzan prema svima koji ga vole, postuju i navijaju za njega .. .trose svoje zivce, vreme zbog njega. Znaci duzan je da pruzi maksimum i posveti se svom poslu maksimalno. Pa ako ne ide - ne ide, sta cemo. A ovako kada je sve to direktna posledica raznoraznih mambo-dzambo sranja koje preferira, onda je normalno da ce ljudi negativno da gledaju na to i da komentarisu.
      Možda si u pravu a možda i ne. Sve što ima uradio je sam, njegovi uspjesi nisu posljedica mnogobrojnih fanova. Sam će odlučiti šta su mu prioriteti u životu, sve da više ni jedan meč ne odigra u životu ono što je do sada uradio je za divljenje.

      Comment


      • Isto znam djevojku koja je odma posle srednje zavrsila u nekom "centru" medju dobrim ljudima jogasima i meditatorima i bukvalno postala hodajuci zombi. Kao da su sav zivot isisali iz nje, izvukla je porodica iz toga ali ona nikad vise nije bila ista. Mada ne znam stvarno sta je sad sa Novakom, ali ako je opet jogas nadam se da ce se izvuci, ne zbog tenisa, zbog sebe.

        Sto kaze Bukovski
        Ja sam čovek sa mnogo problema, ali pretpostavljam da sam većinu sam izmislio
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Možda si u pravu a možda i ne. Sve što ima uradio je sam, njegovi uspjesi nisu posljedica mnogobrojnih fanova. Sam će odlučiti šta su mu prioriteti u životu, sve da više ni jedan meč ne odigra u životu ono što je do sada uradio je za divljenje.
          Cuj ovo, pa ko mu bilo sta osporava ovde? Jel smo mu oduzeli nesto?
          Covek mi je idol, ma I to je malo, gotivim ga kao brata ali ovo sto se sada desava nikako nije dobro.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Možda si u pravu a možda i ne. Sve što ima uradio je sam, njegovi uspjesi nisu posljedica mnogobrojnih fanova. Sam će odlučiti šta su mu prioriteti u životu, sve da više ni jedan meč ne odigra u životu ono što je do sada uradio je za divljenje.
            Naravno da jeste, i zasto onda stati tu? Kada trenutno konkurenciju nema toliko jaku, u solidnim je godinama (nije jos uvek za penziju ima jos nekoliko odlicnih sezona pred sobom), zasto ne pokusati osvojiti jos puno slemova i zasto ti to (uz porodicu naravno) ne budu glavni prioriteti u zivotu - zbog samog sebe prevashodno, jer si profesionalni teniser. A izaviti u ovom stadijumu karijere - kada si jos uvek daleko od penzije da ti vise titule i broj jedan i slemovi nisu prioritet - je teska glupost.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ništa ne može biti onako kako izgleda, ni dobro, ni loše.

              Jednostavno tako je u životu, ne postoji crno i belo. Dok sam bio mlađi tako sam posmatrao stvari, vremenom sam shvatio da grešim.

              Novak je svoj život posvetio tenisu, a u tom sportu je preveliki da bi tako brzo i lako nestao, to nema logike. Sa 29 godina ne vidim bilo kakav scenario u kome neće biti učesnik još mnogo epskih mečeva i izlaziti kao pobednik iz njih.

              Nikada se nisam ustručavao da kritikujem njegovu psihu posle nekih poraza u velikim mečevima, ali šta radi u privatnom životu je njegova stvar. Treba izanalizirati koji to aspekti njegove igre moguće trpe zbog stvari koje radi u privatnom životu. Mi nemamo celokupnu sliku da bi mogli reći: "e to je zbog ishrane ili joge". Ko zna kroz šta prolazi kao i svaki čovek. Pođimo od nas samih i ne trebamo dalje ići.

              Rano je za bilo kakve zaključke, ja ću ih doneti posle Wimbledona.

              Comment






              • sigpic

                Comment


                • Bez zajebancije mislim da ce ovaj covjek pomoci Novaku i izvesti ga na pravi duhovni put. Djeluje kao uracunljiva i izbalansirana osoba koja jogom i meditacijom dolazi do nevjerovatnog sklada tijela i duha i iskoci iz granica realnog, izdigne se iznad tjelesnog i u tom stanju uspijeva da bude otjelotvorenje na drugom mjestu. Snaga ljudskog uma je nevjerovatna, samo djelic te snage koristimo i ovo je pravi put. Sjecamo se svi Novakove price kako je tesko biti zaglavljen u saobracaju, on je zaglavljen u tom istom saobracaju na terenu i mora naci mir i biti iznad te guzve. I tu ce Pepe da pomogne, jer Vajda i Beker ipak ne mogu da prate put kojim Novak zeli da ide. Trebalo bi i Gebhardu i Miljanu zahvaliti na saradnji i dovesti Babu Ramdeva i Maju Volk. Tijelu ne treba vjezba, to se radi umom, a snagu uma najvecu na turu ima Novak, medjutim koce ga ovi neki ljudi koji to ne razumiju. Puna podrska, mislim da treba biti strpljiv ali ce ovo bas pomoci Novaku na duze staze.

                  Samo crpljenje snage, energije i smirenosti iz zemljista i bastine.
                  sigpic

                  Comment


                  • Predlazem Novaku da ukljuci u tim jednog pravog lifestyle coach-a, a ne ove samoproklamovane guru mlatik****ine(da izvinu gospodje)..nekog ko zivi zivot punim plucima, ima kintu na pretek, i zraci pozitivnom energijom.
                    Jedan jedin Gianluca Vacchi, kontroverzni italijanski milioner i veliki Noletov fan.

                    https://www.instagram.com/p/BGRnfuCp...cavacchi&hl=it

                    #enjoy

                    p.s.

                    https://twitter.com/carole_bouchard/...48378123857920
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Zabavio me post Vladana. Kao uvek, na metaforicki nacin, slikovito dolovi stvar.
                      Ovo je vec ozbiljno. Zameniti oba trenera, sa za mene nepoznatog lika. Bar je ozbiljno za racionalnog coveka i profesionalnog sportista. Ajde da sacekamo da vidimo pocetak turnira, pa mozda imacemo jasnu sliku. Za sada ne obecava puno. U kontekstu svih njegovih zadnjih izjava. Mislim da je prvi put da ide bez ijednog trenera. . .

                      Comment


                      • Ovaj deo Novakove izjave zvuči dobro :

                        „Što se tiče pozicije na listi i brobe za prvo mesto, već sam bio u sličnoj situaciji, tako da znam šta da radim. Ja volim da sve pojednostavim.“

                        http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1193894

                        ‚‚On je dodao da kada igra na vrhunskom nivou može da pobedi bilo koga.‚‚

                        http://sport.blic.rs/tenis/pred-pari...e-dodu/j1t7w52
                        Last edited by nikas; 30-10-16, 23:22.

                        Comment


                        • http://www.njuz.net/endi-mari-podrza...nacin-ishrane/

                          Vladan piše za Njuz

                          Zabrinjavajuće su ovo stvari bez zezanja.

                          Comment


                          • Nema kod Vladana metafore, on pod*ebava i ciničan je, koristi ironiju na zajedljiv način kada mu se nešto ne sviđa... i ma koliko je Novak sa jedne strane to zaslužio pre svega jer je sve ovo dozvolio, uveo javnost i ceo svet u svoje najintimnije misli i radnje, ništa gore nego kada ti se tvoj podsmeva i izlaže ruglu.

                            Morate da prestanete da generalno jogu mešate sa nekim sektama koje se pozivaju kobajagi na jogu. Već i vrapci znaju ovde da idem na časove joge već 7 godina, 3x nedeljno, imam učiteljicu, matorku od 7 banki koja izglada kao da ima bar 2 manje, koja je samostalna, nije u pitanju nikakva organizacija, niti udruženje, još manje sekta, niko mi ne traži neke pare, osim mesečne članarine, koja se nije menjala ko zna od kada... gde radimo vežbe pre svega zbog fizičkog boljitka (fenomenalan učinak imaju na koštano-mišićni sistem, mislim da sam posle ovoliko vremena dovoljno kompetentna da to potpišem) i gde u okviru opuštanja, ne samo posle veoma zahtevnih vežbi imamo i meditaciju, kao i vežbe disanja koje veoma pomažu i u teškom svakodnevnom stresnom životu.. to su razne tehnike koje posle ovoliko vremena neverovanto pomažu. Mozak je čudo šta je sve sposoban da uradi za vas ne samo u negativnom, već naročito u pozitivnom smislu, ako se dovoljno posvećeni tome...ako niste i čitate isključivo o ovome, nemate pravu predstavu šta mozak može da vam uradi, onda sve svrstavate u mamo-džambo rituale svetskih hohštaplera..

                            Ovo što je Novak zamenio svoje trenere sa nekim "guruom", u veoma kritičnom momentu, je sasvim druga stvar i veoma opasna, rekla bih. Možda govori i koliko sve ono što je izjavljivao zapravo polako dobija na težini i pokazuje pravo lice, da mu nije više stalo, da prosto nema snage da se bori sa raznim ...da budem i ja gruba... demonima.
                            A najgore će mi biti kada kamere sada krenu da prikazuju i snimaju non-stop novog člana stručnog štaba u Novakovom boksu.

                            Meni je Vimbldon daleko i mislim da će se mnogo ranije pokazati šta Novak zapravo misli o svemu ovome, da možda i prestanemo da nagađamo više, da se gložemo i mračimo, da prosto znamo svi na čemu smo. Ne duguje nam baš ništa, to stoji, ali duguje kao najbolji na svetu da objasni (na terenu, nadam se) zašto i kao je digao ruke, jer milionske pristalice se ne stvaraju preko noći da bih ih tek tako ignorisao ili izgubio. Ako je digao ruke.
                            Last edited by miloolja; 31-10-16, 07:57.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne treba cekati Vimbldon, treba samo uzivati, ne nervirati se, jednostavno biti iznad poraza i pobjede. Samo ljubav i mir.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ova Novakova izjava da je "preporodjen" mi je tako u stilu Ane Ivanovic,a svi znamo sta se tada desavalo Ani.Daj Boze da gersimo svi ovde,ali izgleda da je Novak totalno izgubio kompas.Prosto mi je neverovatno da covek koji je vodio istorijske bitke na terenu i prosao ceo svet dozvoli sebi da postane polako "mali Buda".Sada samo cekam da izadje na teren u nekoj mantiji i nekom amajlijom i da definitivno zavrsimo sa ovim glupostima.Kraj sali,momak strasno brine u izjavama,kao da je u nekoj sekti...Pu pu,daleko bilo.

                                Comment

                                Working...
                                X