Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio je Sandu Bernard u Srb, pripremao se ovde za RG i dao intervju za SK, ima neki deo tamo u onom tennis buzzu.

    Al što nam Vladan dostiže nirvanu, zen i sigurno jin-jan ravnotežu uz ovo zapevanje i arlaukanje.. to malo ko može
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Bio je Sandu Bernard u Srb, pripremao se ovde za RG i dao intervju za SK, ima neki deo tamo u onom tennis buzzu.

      Al što nam Vladan dostiže nirvanu, zen i sigurno jin-jan ravnotežu uz ovo zapevanje i arlaukanje.. to malo ko može
      Pa mislis da je dok je bio tu, snimio ovo? Pa ne znam bio je ovde pre W-a a ovo mi nesto deluje kasnije snimljeno. Mozda je navrnuo jos koji put??? Ko ce ga znati, iskusan je to lisac.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nisam mnogo studirala snimak, minut je bio dovoljan a pošto je u onom intervjuu rekao da je sa devojkom došao, pa ne izlazi mnogo, a čuo je za ne znam kakav provod ovde.. ko zna koliko je puta svraćao bez nje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Novakov put na Shanghai mastersu :
          Провери твит @NovakIndiaFans: https://twitter.com/NovakIndiaFans/s...893099009?s=09

          Comment


          • @miloolja evo mogucnosti da se sretne sa bratom Kirdzom


            Nije stigao na zreb , Tsonga , proslogodisnji finalista bio prisutan umesto Djokovica.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Pa red bi bio da se pogledaju već jednom oči u oči i naravno da se da koja lekcija, onako dobrotvorno.. iz svega...

              Stigao Nolence u Šangaj



              Spoiler


              Last edited by miloolja; 08-10-16, 11:18.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • ...kad loptu udari, brzinom svetlosti sve obori
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    ...kad loptu udari, brzinom svetlosti sve obori
                    Aahahahahah .... taman da se malo podsetimo mocnog teksta ... nismo dugo diskutovali o hitu sa tvog mobilnog
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ja sam šokiran ovim skorašnjim Novakovim izjavama.. Možda zato što ne želim da prihvatim tako nešto..
                      Nadam se da će ga u budućnosti bolje služiti telo nego glava.. Jer šampionska glava ne misli kao što trenutno razmišlja Novak..

                      Comment


                      • Nole okrenuo tenis naglavačke

                        edit: ne mogu promeniti avatar
                        Last edited by Nesic; 10-10-16, 10:17.

                        Comment


                        • Novak Đoković je danas započeo 220-tu nedelju na vrhu ATP liste

                          Comment


                          • Jogas

                            "Prioritet nije samo pobeda, jer to više ne funkcioniše. Sada imam novu viziju. Naravno, i dalje želim da dam sve od sebe i pobedim. Zadovoljan sam zbog povratka na teren, s obzirom da sam preskočio Peking koji mi je bio u planu. Verujem da će stvari napredovadi iz dana u dan. Prethodna tri meseca je bilo mnogo uspona i padova, oscilacija, ali generalno nisam osećao zadovoljstvo na terenu. Sada osećam da sam spreman za napredak. Mislim da sam drugačija osoba nego pre tri meseca, ili šest", istakao je Đoković.
                            Svetski mediji naglašavaju da je u pitanju novi Đoković koji podseća na njegov stari šampionski duh.

                            "Ne razmišljam uopšte o trofejima, o Federerovom Gren slem rekordu, poziciji na ATP listi, bilo čemu sličnom. To je naravno tu, delom igram zbog ranijeg uspeha, ali to više nije prioritet", dodao je srpski teniser.
                            sigpic

                            Comment


                            • Novine pustile buvu da Novak i Beker zavrsavaju saradnju.Iskreno se nadam da to nije istina.

                              Comment


                              • 1.
                                Novak je danas bio bas los. Cilj u sportu je pobjeda. Bez zelje za pobjedom, bez gladi, bez tenzije… nema nicega. Ne vjerujem da je danas uzivao i pored svih napora da bude relaksiran.

                                2.
                                Da se razumijemo, Zverev je bio odlican. I imao je odlicnu taktiku. Nesto izmedju Simona i Federera. Kad napada, onda to radi na mrezi. Kad prebacuje sa osnovne onda je kao Simon daje mrtve loptice po sredini terena.Dvije stvari su me posbno impresionirale kod njega. Servis u Novakovu BH stranu sa prednost strane i voleji.

                                3.
                                Novak nije poceo lose. Ozbiljno je ugrozavao servis Zvereva u drugom gemu. Zelio je odmah da uspostavi komandu. Medjutim Zverev se izvukao servisima u BH stranu. Novakov return nije pretsatvljao nikakav problem za Misin volej.

                                Jednom kad je shvatio da nece biti lako, Novaku je nivo pao. Dao je dzabe svoj servis gem.

                                4.
                                Iza toga su svi pokusaji da uspostavi dominaciju isli u prazno. U razmjenama bi prvise grijesio. Ne bi se fokusirao na kljucne udarce. To bi dovodilo do bazicnih greska. Posljedica bi bila pad samouvjerenja. Pri rezultatu 6:3, 2:0 za Zvereva, Novak je bio jesno losiji igrac.

                                I onda, kako to vec obicno biva, u prvoj krizi, pri rezultatu 30:0 za Novaka, Zverev je odigrao malo opreznije na svoj servis. To znaci da je Novak imao vise vremena za udarce i konacno je brejknuo.

                                5.
                                Iza toga sam ocekivao laku pobjedu Novaka, ali on se i te kako mucio. Glavni razlog je gubitak samouvjerenja kod udaraca sa osnovne linije. Nije tu bilo dovoljno snage a cesto ni dubine. Kombinovano sa puno gresaka.

                                6.
                                Rekavsi sve to, ima i ponesto razloga za optimizam. Citav mec je igrao odlicno lobove. Dalje, i sa losom igrom je na kraju savladao Zvereva. Konacno, kada je pogodio jedan sjajan return krajem 3. seta, pokazao je emocije, pokazao je da mu je jos stalo.

                                7.
                                Sve u svemu, Novak je usao u mec sa zeljom da ga dobije uz minimalini utrosak emotivne energije, bez andrenalina. Sjajno je ako to moze. Medjutim, tanka je linija izmedju pobjede bez napora i vrlo ruznog poraza.

                                Comment

                                Working...
                                X