Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    NI
    tacka 7 , kome je neophodna konferencija za stampu ovakve vrste van takmicarskog ritma. On ce svakako imati "pravo" da propusti dva mastersa na osnovu vec poznatih kriterijuma, uostalom on moze licno razgovarati sa celnicima ATP i pre turnira na kojima je "predvidjeno'' da nastupi. Postoje i negativne nule ako bodovi nemaju znacaj kao ranije) , kako ih vec nazivaju, sve je to moguce izvesti. Sponzore takodje licno moze upoznati sa svojim daljim planovima.. Kome se onda pravda na ovako otvoren nacin
    Po mom misljenju, on se najvise obracao publici tj svojim navijacima. U prvom redu srpskoj. Zato je konferencija bila u Beogradu, na prilicno opusten nacin. Ovo sa mikro povredom je u prvom redu bilo namijenjeno Kinezima.

    No mislim da se on pomalo obraca i teniskom svijetu ukljucujuci i ostale igrace. Daje objasnjenje za iznenandni pad forme. Objasnjenje je prezasicenost. Povrede su vjerovatno igrale vecu ulogu nego zeli da prizna. Na odredjeni nacin nije sportski pravdati se povredama. Navodeci prezasicenost kao kljucni razlog za pad forme i navodeci da mu je za sada prvi cilj relaksacija, skida pritisak sa sebe. Stavlja ga na protivnike. Otprilike, sad imate sansu.

    Konferencija je bila potrebana zbog spekulacija. Da li je postigla cilj? Niko prije od Novaka to nece znati.

    Comment


    • Dobra analiza/nas covek/.

      http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1182844
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ‚‚Najbolji teniser sveta Novak Đoković započeo je 219. nedelju na vrhu ATP liste.‚‚
            http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1183431

            Comment


            • Valjda nece otkazati i Shanghai

              Da mastam malo, uzme tu trofej i Paris ne mora ni da zapinje, a onda lagano WTF.
              Prosle godine neke od najboljih partija na je pruzio u Aziji .Kako je samo poslagao servere, Isnera posebno sokirao sa returnima, pocistio Andya-a u SF, Tsongu u F a publika u transu..
              Last edited by Maxx-a; 04-10-16, 22:27.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Ipak putuje u Shanghai!
                Similis simili gaudet

                Comment


                • I dalje ne mogu da vjerujem da je izgubio finale Slema na srednje brzom betonu od Vavrinke, ej od Vavrinke
                  sigpic

                  Comment


                  • Jbg desi se - pogresi covek.
                    Samo sto Novak malo cesce pogresi.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Olja skuvaj kafu da serasaniš.

                        Inače podržavam gore početu diskusiju.
                        Last edited by goku; 05-10-16, 17:14.

                        Comment


                        • Da nisi rekao da podržavaš ne bismo znali sigurno.
                          Inače ima ono mnogo gore zevanje, od dosade, pogotovu kada se jedno te isto ponavlja unedogled. E tu vala ništa ne pomaže
                          A baš ako te zanima, kada mi se spava ništa ni tu ne pomaže, kafa ponajmanje.


                          Last edited by miloolja; 05-10-16, 23:35.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Da nisi rekao da podržavaš ne bi smo znali sigurno.
                            Inače ima ono mnogo gore zevanje, od dosade, pogotovu kada se jedno te isto ponavlja unedogled. E tu ništa ne pomaže
                            A baš ako te zanima, kada mi se spava ništa ne pomaže, kafa ponajmanje.
                            Znaš ono kad te neko zeza, a ti kuliraš, onda mu nije zanimljivo, ali kada reaguješ to je već druga priča.

                            Nisam ozbiljan sa podržavanjem te teme, nego sam se nadovezao na Vlajka i Sandua koji se samo sprdaju jer si ti ad aktovala pomenutu temu.

                            Što je najgore, uopšte ne mislim da tu treba bilo šta komentarisati, sve je jasno kao dan, Novak je krenuo nizbrdo po treći put u svojoj karijeri. Prvi put posle AO 2008, kriza trajala 3 godine, drugi put posle AO 2012, kriza bila 2,5 godine i sad treći put posle RG 2016. Bojim se da sad nema toliko vremena da se vrati na kolosek ako želi Rodžera da pošalje u zaborav.

                            Spoiler
                            Probaj da skočiš u hladnu reku, to pomaže kod pospanosti.

                            Comment


                            • Hoces da kazes da ti mene zapravo zezas?

                              Ma nisi razumeo, de ja nesto da aa (mada bih rado neke ljude, da se ne prenemazemo )...samo sam predlozila i rekla svoje misljenje..ono kad nesto nema vise svrhe, a ni povratka...prosto arhiviras.

                              A mislim da ti ovaj savet za hladnu reku nema bas mnogo smisla, al hvala sto se trudis.

                              tt
                              Last edited by miloolja; 05-10-16, 21:48.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Da nisi rekao da podržavaš ne bi smo znali sigurno.
                                Inače ima ono mnogo gore zevanje, od dosade, pogotovu kada se jedno te isto ponavlja unedogled. E tu vala ništa ne pomaže
                                A baš ako te zanima, kada mi se spava ništa ni tu ne pomaže, kafa ponajmanje.


                                U narandzastoj jakni na istom mestu..
                                valjda nece sada da ga pocaste sa Court no17 u R3 narednog Wimbledona..
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X