Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad Beijing ne igra
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Kad Beijing ne igra
      Pametno.

      ---------------

      Olja,

      Medju navijacima nema ad acta. Da Novak osvoji 30 slemova, opet bi pricali da je trebao uzeti 32.

      Ipak, ova ljuta rana ce malo da zacijeli ako Novak osvoji AO.
      Last edited by NI; 28-09-16, 19:43.

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Kad Beijing ne igra
        Pricam ja Maxx u prazno izgleda, ljudi nije da nece da shvate nego kontraju jos vise.

        Novaku je bitniji Peking 500 nego vise od pola Masters turnira koje igra.

        Problem jos veci sto ce izgleda i Sangaj da propusti.

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Pricam ja Maxx u prazno izgleda, ljudi nije da nece da shvate nego kontraju jos vise.

          Novaku je bitniji Peking 500 nego vise od pola Masters turnira koje igra.

          Problem jos veci sto ce izgleda i Sangaj da propusti.
          Mani njih i kontriranje
          Inace nema razloga da Viktor laze o stanju na USO
          Ovo ne izgleda dobro.Vrlo moguce da i Shangai propusti, mozda i zavrsi sezonu u najgorem slucaju. Kada je stigao u BG receno je da ce sazvati KZS, do ove objave nista.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Nisam ja NI od juce bas navijac, a to da li je neko zadovoljan Novakovim dosadasnjiim ili buducim uspesima ne tice se mene uopste, samo ovo pljuckanje i pod*ebavanje kome se i da li nesto vuce po podu nervrira, jer ipak ne govorimo o bilo kome, vec najboljem sportisti Srbije svih vremena i jednom od najvecis na svetu. Ipak je tu razlika.


            Sta je Vica pricao Maxxa?

            Duple postove brisete tako sto idete u izmenu posta pa tu imate opciju ...Obrisati.
            Last edited by miloolja; 28-09-16, 19:24.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • zasto uopste dolazimo u situaciju da se postovi dupliraju nije mesto za zalbe znam , ali stvarno je bzv, vec nekoliko meseci ovo stanje traje, i traje..


              Za Viktora, valjda posle javnog casa koji je Janko drzao za malisane na NBgd, pitali su ga o utiscima sa USO , pored sebe i svojie igre kratko se osvrnuo na Djokovicevo ucesce i rekao da je proveo dosta vremena sa Novakom kao i da je on odlucio da igra na sopstvenu odgovornost. Nije naravno pomenuo nikakve detalje kako i vredi .
              Nastavak, povlacenje sa sledeceg turnira, licno ne bih rekla da je ovo takticki potez, zna se koliko China Open njemu znaci , koliko ga publika voli i sa radoscu docekuje, spozore i njihov ulozeni novac da ne pominjemo... Sa druge strane Murray se otvaraju nove mogucnosti sa Djokovicevim neucescem..
              Sta znam mene je strah od nekog kraja sezone slicno 2011...
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Maxx-a,

                O cemu vi pricate?

                Pa Novak vuce povredu ili povrede jos od prije RG-a. Prioritet mora biti da to sanira. Po cijenu Shangaja, Pariza, WTF-a i Australije, ako treba. Nadam se da ne treba.

                Comment


                • Maxx-a,

                  O cemu vi pricate?

                  Pa Novak vuce povredu ili povrede jos od prije RG-a. Prioritet mora biti da to sanira. Po cijenu Shangaja, Pariza, WTF-a i Australije, ako treba. Nadam se da ne treba.

                  Comment


                  • Naravno, sve neka propusti dok ne bude spreman 100%. Ako je igrao pod povredom Njujork rekao sam sto puta da je glup, ali ponovicu nije problem. Ne igra se ako si povrijedjen, nikad. Ne zuri se sa oporavkom nikad. Ne vraca se na teren ako nisi sanirao povredu nikad.
                    sigpic

                    Comment


                    • Naravno da je prioritet da sanira povrede koje ima, ne moze se ni biti zabrinut ..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ja sam uvjeren da je Novak otkazao Peking zato sto mu se ne igra.
                        Sam je rekao da nakon RG vise ne uziva u tenisu, da mu je potrebno vremena da vrati motivaciju i svjezinu, da opet pocne da uziva na terenu.
                        Kako god, dobro je da ne igra ako nije 100% spreman, kako fizicki tako i mentalno.

                        Comment


                        • Pa šta da se radi, nek se oporavi maximalno, samo kakva li je ta povreda, to me brine.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • http://www.alo.rs/nole-prosetao-knez...vom-foto/72786

                            Olja idem na otvoren trening, bicu tamo sa drugom.... Sta saznam javljam

                            Comment


                            • http://www.alo.rs/nole-prosetao-knez...vom-foto/72786

                              Olja idem na otvoren trening, bicu tamo sa drugom.... Sta saznam javljam

                              Comment


                              • Nema šta saznam... sve bre da saznaš... i da li mu je neka trepavica otpala ujutru.
                                Malo karikiram, al sam malo i zabrinuta...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X