Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni jedan mec Novakov nisam odgledao,a ni reprizu (mozda malo pf sa timom),pa necu ni finale sa skotom kad se ne moze od obaveza
    Novace neka ti je sa srecom sutra

    Comment


    • Jbt ja malo malo pa mi na pameti mec sutra...
      Nervni slom cu dobiti, dzigerice mi drhte, sedim, nerviram se, motam po glavi svasta!!!
      Kako li je Novaku 😯 !

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Jbt ja malo malo pa mi na pameti mec sutra...
        Nervni slom cu dobiti, dzigerice mi drhte, sedim, nerviram se, motam po glavi svasta!!!
        Kako li je Novaku 😯 !
        Tako sam se ja osjećao svih ovih godina i prc ništa, za divno čudo ove godine sam miran i gledaću kao bilo koji turnir.

        Za mene je dostigao neslućene visine samim tim što je izjednačen sa Borgom, zato sam smiren,

        a ubijeđen sam da neće prestati sa tenisom dok god ne osvoji RG.

        Biće Novak sutra hladne glave i neumoljivog srca, vidjećete tigar eye sutra


        Comment


        • Večera kod Novaka, pa onda - Rusi! http://mondo.rs/a908885/Sport/Fudbal...ed-Rusiju.html



          Ekipa će u subotu u Monte Karlu večerati u restoranu najboljeg svetskog tenisera Novaka Đokovića, na njegov poziv. "Počastvovani smo da nas je zvao najbolji sportista Srbije svih vremena", istakao je selektor Muslin.

          Đoković je na Rolan Garosu, ali će se preko video linka uključiti iz Pariza i pozdraviti reprezentativce Srbije, a nešto pre meča "orlova" igra duel finala jedinog grend slema koji mu nedostaje u kolekciji - protiv Endija Mareja.

          Nadam se Coyote da hoce 😀

          Comment


          • Coyote, potpisujem tvoj post.
            Nikada opuštenije ne dočekah dan finala na RG.
            Lako će to Nole sutra (tj. danas) sa 3:1 da reši
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Znaci kad se ujutro probudis i odmah pomislis na nesto,a jos oci nisi otvorio...e to je onda taj osecaj u grudima koji nam govori da je dosao taj dan da se nesto lepo desi!Ja prosto ne mogu da se otmem utisku da ce Nole to danas da pomete kao neuredno dvoriste!Svi znamo koliko mu ovo znaci i koliko ce on dati od sebe!A kada je tako nema mu ravnog!A pritisak...?Ma to je stara musterija,naviklo se!Srecno ljudino i neka se danas u sred Pariza zapeva srpska himna!

              Comment


              • Ovo mu je jedan od najvažnijih mečeva u karijeri. Nalazi se u top formi, tačno onako kako je i tempirao za ovaj turnir. Kad god je trebalo da pojača, odigra ozbiljno, to je djelovalo nestvarno i neuhvatljivo za protivnike.

                Ako Novak odigra kao što se očekuje rezultat će biti 3:0 ili 3:1, vjerovatno ovo drugo. Igra mu je na vrhuncu, bolji je igrač na šljaci i protivnik ga nema čime iznenaditi. Murray je taktički odigrao perfektan meč protiv Wawrinke i iskoristio sve njegove slabosti. Pravio je prednost udarcem nakon servisa, tako je koristio plitke i blok returne i uz tromost Švajcarca lagano držao svoj servis cijeli meč, to mu danas neće i ne može prolaziti u kontinuitetu. Danas jedina prednost je da nadjača sa osnovne, ne vidim kako on to može napraviti osim na momente, previše oscilira za takvu igru.
                Očekujem jak start i rutinski dobijen prvi set. Nakon toga mora biti maksimalno koncentrisan, Murray će se boriti za ostanak uz pomoć već standardno isfrustrirane publike koja će se kad tad uključiti i slaviti svaku grešku, na njih se nikako ne smije obazirati. Tamo odavno ne stanuje teniska publika i to je razlog više da ih ignoriše.

                Stvoreni su svi uslovi da odigra najbolje što može i ovaj put to mora materijalizovati. Najviše bih volio da okrene 0:2 i ovog ubije zauvijek u pojam.

                Originally posted by cacanin View Post
                Jbt ja malo malo pa mi na pameti mec sutra...
                Nervni slom cu dobiti, dzigerice mi drhte, sedim, nerviram se, motam po glavi svasta!!!
                Kako li je Novaku 😯 !
                Njemu je super, on ne sumnja u sebe Ti ćeš da drhtiš, jagodica da mijenja 100 pozicija, tea da psuje Murraya, Olja će galamiti i prepadati komšije, pecaroš če uživati negdje na rijeci uz mali tv i Zile90 će smišljati čestitku svim Britancima koje zna i ne zna, Airborne na svaka 2 gema pratiti kretanje Ibrahimovića. Za to vrijeme će Sandu i Vladan trolovati

                Comment


                • Može jedino da okreće 0:2 u gemovima, u suprotnom... umreću!

                  Misim da je spreman (obavezno pogledaj ovaj njegov video od sinoć), očekujem takođe da će da krene jako i snažno, nekako samo takav scenario "vidim", kad god pomislim na njegovu eventualnu nervozu.. odmah je odbacim, a da je sinoć bio sjajan i u svom elementu..... jeste.... i nadam se da će da ga drži to i dalje... jer danas imam baš strašnu želju da slušam himnu oko 18 h ...+/-...

                  Mnogo je šašav...




                  Iznad mene inače živi jedan grobar koji je lud totalno kada je njegov klub u pitanju, kao i srpski sportisti generalno (reprezentacije, Novak, Velja...).... ON URLAAAAAAAA i ako slučajno, nekim sticajem okolnosti, ne znam da neko igra nešto, kao što sam previdela početak Veljnog finala na 200 m.. on je tu da me "podseti" i odmah u tim situacijama grabim daljinski i tražim ko gde šta igra...Elem najveći problem u celoj priči je što on ima običnu kablovsku, a ja D3 pa mi signal trunčicu kasni, te se on prodere ranije... pre poena koji ja vidim...i moram to nekako da regulišem danas. Ali videćemo još ko će koga da nadglasa!

                  Inače, posle himne, odnosno to još par trenutaka posle nje, ne očekujte me ovde ... jer zna se... idem da se napijem! Časna reč!
                  Jest ružno kada je žensko pijano, no neću se upropastiti sigurno, moram da znam šta radim i koliko mi je lepo... JER JEDNOM JE PRVI RG!

                  Bož' pomozi i daj nama ovde malo pameti! Amin!
                  Last edited by miloolja; 05-06-16, 08:22.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Može jedino da okreće 0:2 u gemovima, u suprotnom... umreću!

                    Misim da je spreman (obavezno pogledaj ovaj njegov video od sinoć) , očekujem takođe da će da krene jako i snažno, nekako samo takav scenario "vidim", kad god pomislim na njegov eventualno nervozi start odmah ga odbacim, a da je sinoć bio sjajan i u svom elementu..... jeste.... i nadam se da će da ga drži to i dalje... jer danas imam baš strašnu želju da slušam himnu oko 18 h ...+/-...





                    Iznad mene inače živi jedan grobar koji je lud totalno kada je njegov klub u pitanju, kao i srpski sportisti generalno (reprezentacije, Novak, Velja...).... ON URLAAAAAAAA i ako slučajno, nekim sticajem okolnosti, ne znam da neko igra nešto, kao što sam previdela početak Veljnog finala na 200 m.. on je tu da me "podseti" i odmah u tim situacijama grabim daljinski i tražim ko gde šta igra...Elem najveći problem u celoj priči je što on ima običnu kablovsku, a ja D3 pa mi signal trunčicu kasni, te se on prodere ranije... pre poena koji ja vidim...i moram to nekako da regulišem danas. Ali videćemo još ko će koga da nadglasa!

                    Inače, posle himne, odnosno to još par trenutaka posle nje, ne očekujte me ovde ... jer zna se... idem da se napijem! Časna reč!
                    Jest ružno kada je žensko pijano, no neću se upropastiti sigurno, moram da znam šta radim i koliko mi je lepo.. JER JEDNOM JE PRVI RG!

                    Bož' pomozi!
                    Upropasti se oprošteno ti je

                    Elem, mnogo toga bih mogao da napišem, analiziram, diskutujem ali jednostavno ne želim to da uradim. Danas je dan kada Nole ulazi u društvo besmrtnih i neću uopšte sebi da dozvolim ni trunku sumnje. Nije mi bitan ni rezultat, 3-0, 3-1, 3-2, who cares, bitna je samo pobeda. Bitno je da ponovo ućutka sve kritičare, sve pesimiste i hejtere koji ga konstantno omalovažavaju i podseti ih ko je zapravo najbolji teniser sveta, ko je najbolji sportista planete.

                    Danas se upisujemo u istoriju. Da i mi zajedno sa njim jer ma koliko mi dugovali njemu u globalu, toliko i on duguje nama. Za svaki izgubljen živac, za svaki neprospavani sat, za svaka napisano slovo u poslednjih 10 godina a o razbijenoj i rashodovanoj imovini da i ne govorim.

                    Danas je dan kada se upisujemo u istoriju i treba da budemo ponosni na našeg idola jer malo je takvih u celokupnoj istoriji sporta koji su sposobni da da uvek teže ka novim granicama i rekordima, probijajući sebi put ka besmrtnosti. Jako malo.

                    Novak nije samo običan teniser, Novak je za mene inspiracija, nadahnuće, motiv da sutra budem bolji nego što sam danas.

                    Kada Novak završi karijeru naravno da ću nastaviti da pratim tenis. Sigurno će se pojaviti neko dovoljno atraktivan i zanimljiv koga ću podržavati ali pitanje je da li ću moći da ga pratim sa toliko strasti, nerviranja i iščekivanja kao što to radim sa Novakom. Već sumnjam.

                    Novače institucijo, uzmi im sve!!! #idemouistoriju

                    P.S Poseri se još jednom na lik i delo Matsa Vilandera, hvala.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Upropasti se oprošteno ti je

                      Elem, mnogo toga bih mogao da napišem, analiziram, diskutujem ali jednostavno ne želim to da uradim. Danas je dan kada Nole ulazi u društvo besmrtnih i neću uopšte sebi da dozvolim ni trunku sumnje. Nije mi bitan ni rezultat, 3-0, 3-1, 3-2, who cares, bitna je samo pobeda. Bitno je da ponovo ućutka sve kritičare, sve pesimiste i hejtere koji ga konstantno omalovažavaju i podseti ih ko je zapravo najbolji teniser sveta, ko je najbolji sportista planete.

                      Danas se upisujemo u istoriju. Da i mi zajedno sa njim jer ma koliko mi dugovali njemu u globalu, toliko i on duguje nama. Za svaki izgubljen živac, za svaki neprospavani sat, za svaka napisano slovo u poslednjih 10 godina a o razbijenoj i rashodovanoj imovini da i ne govorim.

                      Danas je dan kada se upisujemo u istoriju i treba da budemo ponosni na našeg idola jer malo je takvih u celokupnoj istoriji sporta koji su sposobni da da uvek teže ka novim granicama i rekordima, probijajući sebi put ka besmrtnosti. Jako malo.

                      Novak nije samo običan teniser, Novak je za mene inspiracija, nadahnuće, motiv da sutra budem bolji nego što sam danas.

                      Kada Novak završi karijeru naravno da ću nastaviti da pratim tenis. Sigurno će se pojaviti neko dovoljno atraktivan i zanimljiv koga ću podržavati ali pitanje je da li ću moći da ga pratim sa toliko strasti, nerviranja i iščekivanja kao što to radim sa Novakom. Već sumnjam.

                      Novače institucijo, uzmi im sve!!! #idemouistoriju

                      P.S Poseri se još jednom na lik i delo Matsa Vilandera, hvala.
                      Nemoj tako Mats je vec u godinama bojim se za njegovo zdravlje danas,nadam se da se snabdio bromazepamom i raznim sedativima inace bi srce moglo da popusti danas

                      Comment


                      • Ajde rode!

                        sigpic

                        Comment


                        • Inace Tignor je predvideo Novaka kao pobednika u svojoj analizi pred mec, sto me je prijatno iznenadilo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kako je Novak nervozan. Sto jenormalno. Kako mu je smijeh izvjestacen, usiljen, neprirodan... Ponasanje Jelene najbolje pokazuje o kakvoj se nervozi radi.

                            @notorious,

                            Ti ces da se raspadnes ako Novak nedaj Boze izgubi, a pricas o 0:2 za Marija kao necemu sto prizeljkujes. Post ti je inace odlican. I bolje je da danas imamo Marije nego Vavrinku. A nimo bas mogli dobiti Gaskea.

                            @Indigo,

                            Kakav crni Mats. Pa on nije statista u onome sto nas danas ocekuje. Koga moze da zanima sto je on rekao.

                            Olja,

                            Kako i uvijek si na visini zadatka. Bojana je u Stutgartu i ti ces da das momcima da luduju jednu noc! Samo nemoj da mijesas pica. Preporucujem votku ili viski. Od njih glava ne boli.
                            Last edited by NI; 05-06-16, 09:40.

                            Comment


                            • Ne znam kako je kod vas. Kod mene od sabajle pici Baja do daske, ako dodju karabinjeri da me 'apse, da izvinete, najebao sam. Nadam se da imaju EuroSport tamo u stanici! Idemooo!
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Marej ima jedinu šansu drop šotovima da unervozi Novaka, što je često koristio do sad na turniru.

                                Novak je prespreman, mislim da je razlog njegove nervoze na početku turnira bio taj što je izašao iz bazičnih priprema, pun snage.
                                Danas očekujem da proradi bekend paralela, sa Tiemom nije mogao jer je šamarao brze loptice,što kaže NI krao mu je vrijeme.
                                Ali je zato brzo ispuhao a onda je zmija udavila žabu.
                                I danas će zmija da udavi žabu, možda će duže trajati jer je žaba malo veća.
                                Ajde rode da zalijemo chivasom!


                                P.S. Niko ne spomenu velikog a možda i najvećeg sportistu ikada,neka mu je vječna slava
                                KASIUS KLAY, alias Muhamad Ali

                                jedan je otišao,drugi stupa na scenu........
                                Last edited by coyote; 05-06-16, 10:16. Reason: dodatak

                                Comment

                                Working...
                                X