Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Mislim da mu to ne treba, i da je prerano za to.
    Ali opet verujem i nadam se da zna šta radi.

    Slažem se, mislim da će samo da mu odvlači pažnju i dodatno crpi energiju.
    Bezveze se eksponira kao neka "rijaliti zvezda" (mislim, čemu?) a znamo koliko je osetljiv na zlobne komentare koji naravno neće izostati...
    Nonsense, ali i ja se nadam da on sam (kao i oni što su mu bliski) znaju šta im je činiti.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Ovo "reality show" zvuci uzasno


      Mozda taj "projekat" govori da se zavesa polako krece spustati tokom 2017. Ne bi bilo iznenadajenje
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Vecu glupost nisam cuo od ovoga.
        Ne znam koji ce mu to djavo, umesto da juri Fed koji je sada svakako dostizan, on ce glumiti Staniju. Idiotarija.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Ovo "reality show" zvuci uzasno


          Mozda taj "projekat" govori da se zavesa polako krece spustati tokom 2017. Ne bi bilo iznenadajenje
          Pfff vidiš, to mi na pamet palo nije

          Ne vidim zašto...Pa trenutno mu nema ravnog, ovi problemi što ga već neko vreme muče sigurno nisu nerešivi a pred njim su sigurno još dve-tri vrhunske sezone...Čak i da izgubi večeras, što naravno nije isključeno jer, budimo iskreni, nije u top formi, ali biće, nije ovo ništa strašno. Zašto bi razmišljao o kraju kad može da ganja Roleta, a Rafa mu beži "samo" dva slema?

          E baš si me zabrinula...Nisam uopšte u toku u zadnje vreme, verovatno sam propustila neka važna dogadjanja, neke vrlo bitne vesti, pa kapiram da je ono, sve ok...
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Ovo "reality show" zvuci uzasno


            Mozda taj "projekat" govori da se zavesa polako krece spustati tokom 2017. Ne bi bilo iznenadajenje
            Šta bi dala da te Nole večeras onako šmekerski dominantno demantuje!!

            Znam, i ti bi pa zato punim plućima da navijamo! Kako je on sam rekao (čitam tamo neku vest) "Ja se (bre) pitam! Ja sam N1!"

            Idemmoooo bree
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Znajuci da Novakov servis pati, pitanje svih pitanja, je sto moze Vavrinka da napravi returnom. Da li ce moci da lovi lopticu u penjaju? Ne vjerujem, to bi radili Mari i Nishikori. Da li moze da se odalji od osnovne i snagom udarca odmah prisili Novaka na defanzivu? Vrlo moguce. Konacno, koliko ce biti efikasan Vavrinkin blok return? To me najvise plasi.
              Monfis je to radio tokom meča i bilo je "donekle" efikasno. Sumnjam da neće i Vavrinka pokušati, barem u jednom setu.

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Pfff vidiš, to mi na pamet palo nije

                Ne vidim zašto...Pa trenutno mu nema ravnog, ovi problemi što ga već neko vreme muče sigurno nisu nerešivi a pred njim su sigurno još dve-tri vrhunske sezone...Čak i da izgubi večeras, što naravno nije isključeno jer, budimo iskreni, nije u top formi, ali biće, nije ovo ništa strašno. Zašto bi razmišljao o kraju kad može da ganja Roleta, a Rafa mu beži "samo" dva slema?

                E baš si me zabrinula...Nisam uopšte u toku u zadnje vreme, verovatno sam propustila neka važna dogadjanja, neke vrlo bitne vesti, pa kapiram da je ono, sve ok...
                Nema veze sa nekim opstim pesimizmom, niti sa eventualnim spoljinim naznakama , vec moj licni ocsecaj davno pre vremena neverovatnih upseha koje je postigao prethodnih par godina.

                Naravno da navijamo , kao i uvek
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Ma nema na cemu. Kamo srece da imam takvu vrstu informacija.. ne bih se sad dopisivao ovde sa vama nego bi bio na sopstvenoj jahti okruzen top modelima
                  Pa eto mene je uvek fascinirala berza i ti stock marketi, pognoze, kretanje cena. Tu ako ulazes ili kupujes moras uvek sve dobro da sracunas i predvidis, da imas na umu sve moguce varijable..itd.
                  Ovo nisu deonice vec ljudska bica, ali ipak uveren sam da je kod Novaka uvek sve dobro isplanirano unapred. Siguran sam da ako vec juri tih 17 slemova ima tacno predstavu koje ce slemove u buducnosti igrati sa namerom da ih osvoji a koje ce igrati iskljucivo radi reda (npr. ovogodisnji W).
                  Tako da "samo opuseteno" sto bi rekli mladi..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Ovo "reality show" zvuci uzasno


                    Mozda taj "projekat" govori da se zavesa polako krece spustati tokom 2017. Ne bi bilo iznenadajenje
                    Ni meni se taj projekat ne sviđa jer mi se nekako sva ta medijska pažnja kojoj se nepotrebno predaje kosi sa njegovom filozofijom o unutrašnjem miru i sl. Ne mislim da će spuštati zavesu nego da su u pitanju 3 razloga:

                    1. Novak očigledno voli da prosvećuje narod

                    2. Povećanje popularnosti i vidljivosti na čemu Novak stalno radi

                    2. Profit i cementiranje sponzora za njegovu fondaciju i strateško gledanje unapred.

                    Comment


                    • Originally posted by Maja View Post
                      Ni meni se taj projekat ne sviđa jer mi se nekako sva ta medijska pažnja kojoj se nepotrebno predaje kosi sa njegovom filozofijom o unutrašnjem miru i sl. Ne mislim da će spuštati zavesu nego da su u pitanju 3 razloga:

                      1. Novak očigledno voli da prosvećuje narod

                      2. Povećanje popularnosti i vidljivosti na čemu Novak stalno radi

                      2. Profit i cementiranje sponzora za njegovu fondaciju i strateško gledanje unapred.
                      Da, kao teniser prica nekada vise nego sto bi trebalo(po mome skromnom ubedjenju) to je verovatno do tipa licnosti

                      Popularnost i vidljivost se nece bas znacajno promeniti nakon 10 godina igre na vrhunskom nivou.To je sada u domenu teorije, mozemo reci da nije bilo vise srece kod pronalazenja adekvatnog PR u vreme njenih pocetaka a onda nastaviti dalje sa razvojem strategije .

                      Profit sigruno ima udeo u celoj prici jer je on i producent.



                      U najmanju ruku nelogicno je da u delu karijere kada mu je eventualno jos par godina odstalo od mogucnosti da igra na visokom nivou,
                      sada deli sa svetom / sirokim auditoruijumom koji nije samo iz sveta sporta svoj teniski pa kako napomenuse i deo privatnog zivota , daje uvid u rutine i nacin treninga..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Monfis je to radio tokom meča i bilo je "donekle" efikasno. Sumnjam da neće i Vavrinka pokušati, barem u jednom setu.
                        Bilo je efikasno samo dok je Novak bio iziritiran Monfisovom nonsalancijom. Jednom kad je Novak poceo da izlazi na mrezu u takvim situacijama, Monfis je odustao. A Monfis se bitno bolje krece od Vavrinke.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Monfis se bitno bolje krece od Vavrinke.
                          Da NI ali prvih 90tak minuta maksimalno.

                          Comment


                          • Mislim da Novak ovakav kakav je može na maksimumu ( kako mi to kažemo u 6-oj) da vozi 90-120 minuta, što je po meni neka 2 ili 2,5 seta.
                            Tada je bitno da napravi razliku, a treći set čupa na iskustvo.
                            Jako je bitno da krene maksimalno od starta, da stekne prednost, da ne podiže igru kako meč odmiče, jer telo je napeto i trpi.
                            Mada, gledajući sve događaje prethodnih nedelja, stekoh utisak da je sve ipak iz glave.
                            Sres i pritisak uzrokuju bol u ramenima, koji se spušta u lakat i zglob...
                            Nole mora da bude opušten, svestan toga da je ovo samo još jedan meč u nizu i da bez obzira na rezultat No1 do kraja sezone je zacementiran.
                            Još jedna jako važna stvar.
                            Zaboravljamo Vavrinkino kretanje i problem sa kolenom ( da li postoji i danas i u kojoj meri ne znam) ali pod pretpostavkom da je tu, Novak treba da se potrudi da ga "šeta" što više.
                            Novak mora da bude taj koji odlučuje u poenu i koji napada.
                            Nisam ekspert u tim tehničim stvarima, ali imam utisak da bi napadačka igra bila dobro rešenje. Bar u prvih 1,5-2h.
                            Ajmo Nole let's do this
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • N1 do kraja sezone titulom ovde je skoro pa siguran. Medjutim izgubi li finale prepotentno je tvrditi isto.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Možda je i prepotentno ,ali ja verujem u Novaka
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X