Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Linoleum View Post
    Zanimljiv tekst http://www.onthegotennis.com/home/world-domination.html




    Potpuno se slazem, posle Federera, Novak je savrsen sledeci no.1 pre svega jer moze da privuce masu novih fanova u ovaj sport.
    Pa to je samo potvrda sledećeg mog posta nakon završetka Rima:

    Svaka čast Vladane na recap-u, ako mogu samo još jednu malu napomenicu, tako reći napomeničak.

    PUBLIKA

    Mislim da smo prisustvovali nečemu što se nije desilo do sada, bez obzira koliko imao uspeha i koliko dobro igrao neki naš sportista ili klub, da se skandira GROMOGLASNO NOLE, NOLE...

    Bio sam skoro u Italiji (mart) i u razgovorima pominjao Novaka, ali svi su nekako mlako reagovali, međutim ovo sada je dokaz da imamo SUPER-STARA koji je odavde i kome se svi dive.

    Pa jel se može poželeti više od ovog momka !!!

    Comment


    • Serbian tennis player Novak Djokovic and his girlfriend Jelena Ristic arrive on the red carpet for the screening of the film "The Beaver" at the 64th Cannes Film Festival, May 17, 2011. REUTERS/Vincent Kessler



      Tennis player Novak Djokovic, right, kisses his girlfriend Jelena Ristic on the red carpet for the screening of The Beaver at the 64th international film festival, in Cannes, southern France, Tuesday, May 17, 2011.





      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Odlicne su slike, Bravo !!!! ;)

        Comment


        • Jelena izgleda mnogo lepo na ovim slikama, bas su lep par
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Slazem se odlican su par.

            Comment


            • Pošto vam se dopalo, da stavim još koju...
              Mnogo su slatki...











              Last edited by miloolja; 18-05-11, 10:43.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Bravo odlicne su!
                Jelena je prelepa!

                Comment


                • Šta ću kada imam slobodne dane... i višak vremena...

                  Mekinro: Novakova serija je impresivnija od moje!


                  Legendarni Džon Mekinro je rekao da je serija Novaka Đokovića od 37 pobeda na startu ove sezone mnogo veće dostignuće od njegovog niza od 42 trijumfa na početku 1984. godine!



                  Najbolji srpski teniser, čiji se skok na prvo mesto na ATP listi očekuje posle Rolan Garosa, dominira teniskim terenima ove godine, još je neporažen, a u svom neverovatnom pohodu je osvojio svih sedam turnira na kojima je učestvovao.

                  "Sve ovo me vraća u 1984. godinu. Rekordi su tu da se ruše, sada je konkurencija mnogo jača, fizički je sve zahtevnije, naš sport sada ima mnogo veću dubinu, tako da je njegov niz već impresivniji od mog. Osim toga, Australijan open je igran krajem godine, tako da ja u seriji nisam imao osvojen grend slem, a baš u Parizu je niz prekinut. Zato sam oduševljen i zbog tajminga cele stvari, jer bi Novak baš ulaskom u finale Rolan Garosa mogao da obori moj rekord", rekao je Mekinro.

                  On je dodao da je pomalo neverovatno sa kojom lakoćom Novak Đoković dobija najveće rivale Rafaela Nadala i Rodžera Federera.

                  "Impresivno je to što je on ušao u godinu kao broj tri, a onda počeo da dominira na ovakav način i protiv Federera i protiv Nadala. Pratio sam Novakov razvoj i, blago rečeno, neverovatno je sa kolikim samopouzdanjem on igra", rekao je Meknro.

                  Legenda belog sporta je upozorila Novaka na to da bi Nadal u Parizu mogao da traži spas u dužim mečevima.

                  "Rafu je mnogo teže pobediti u mečevima koji se igraju na tri dobijena seta. Novak tu mora da bude posebno obazriv", rekao je Mekinro.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Šta ću kada imam slobodne dane... i višak vremena...
                    Po meni je posebna čast za Noleta kada mu JP McEnroe uputio te reči

                    Last edited by Torima; 18-05-11, 11:50.

                    Comment


                    • Odlican par su Jelena i Nole

                      Comment


                      • Pravi sportista ovaj JMac, blago svima koji su imali priliku da ga gledaju. Inace na stranici http://www.atpworldtour.com/News/Ten...e-Numbers.aspx ima jedna rekapitulacija Noletovog uspeha. Kad sam procitao ove brojke, smrzo sam se, svi znam da je Nole ucinio mnogo, ali ovi sa ATPa su uspeli da to jos poboljsaju. Naravno da je Nole sve to sam uradio, ali oni su samo predocili nesto sto se tesko zapazi, a vrlo je znacajno.

                        Evo, da se i ja raspilavim oko Noleta i Jelene:

                        JAO, BOZE, PA DIVNI SU, NE ZNA SE KO JE LEPSI, JAO, RASPAMETILI SU ME!!!!!

                        Salim se malo, stvarno izgledaju velicanstveno.

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Pravi sportista ovaj JMac, blago svima koji su imali priliku da ga gledaju. Inace na stranici http://www.atpworldtour.com/News/Ten...e-Numbers.aspx ima jedna rekapitulacija Noletovog uspeha. Kad sam procitao ove brojke, smrzo sam se, svi znam da je Nole ucinio mnogo, ali ovi sa ATPa su uspeli da to jos poboljsaju. Naravno da je Nole sve to sam uradio, ali oni su samo predocili nesto sto se tesko zapazi, a vrlo je znacajno.

                          Evo, da se i ja raspilavim oko Noleta i Jelene:

                          JAO, BOZE, PA DIVNI SU, NE ZNA SE KO JE LEPSI, JAO, RASPAMETILI SU ME!!!!!

                          Salim se malo, stvarno izgledaju velicanstveno.
                          Malo kasniš, majabl je već postavila kompletnu listu ovde, malo premotaj ranije postove

                          Comment


                          • Originally posted by Torima View Post
                            Malo kasniš, majabl je već postavila kompletnu listu ovde, malo premotaj ranije postove
                            Sram me i stid bilo...

                            Comment


                            • Moram da stavim i ove... šta ću kada su mi mnogo slatki...



                              Last edited by miloolja; 18-05-11, 16:44.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Evo sta misle nasi, slabije znaju o tenisu, ali sta ces Komentari tipa hoce uskoro Posebno pogledajte klip od 1:40




                                Poslednjih par poena iz publike

                                Comment

                                Working...
                                X