Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jutros bas gledam anketu i neverovatno da nigde nisam stavila mogucnost da nece osvojiti medalju ovde. Mozda je neko od vas mislio drugacije, ali niko to nije rekao...dovoljno govori koliko smo mi bili samouvereni.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Prvo da razjasnimo da njemu medalja ništa ne bi značila ako nije zlatna, a ni meni. Znači zlato ili ništa, on medalju već ima iz Pekinga.

      Kada izgubi onda se odmah spominje neka povreda, lični problemi i slično. Setite se nagađanja dok je igrao protiv Kverija, a kada je izdominirao u Torontuj sve je bilo u redu, pustite te priče.

      Novaka je poterao strašan maler što je u prvom kolu morao da igra protiv ovakve igre, kažem igre, a ne protivnika. Svejedno, u kasnijoj fazi tirnira mu ni ovakva igra ne bi naudila. Apsolutno je bio nespreman za ovo već u prvom meču. Razlozi su pored uobičajenih da sporije ulazi u turnir još i promena rutine pred turnir, boravak u olimpijskom selu, cela gužva oko njega i da je kojim sluačajem igrao prvi meč na primer protiv Troickog otišao bi iz Rija sa zlatom. Sklonio se on valjda iz sela pred meč, ali kasno, fokus je izgubljen. Povratio bi ga on tokom turnira, ali sad ne vredi o tome pričati.

      Nije mi se svidelo ni što je par pura u toku prvog seta meč ličio na neku egzibiciju, Novak bio previše opušten, komunikacija sa publikom i te stvari, tu mi se prvi put pojavila sumnja da bi ovo moglo da krene po zlu, ali sam čekao ishod prvog seta da dobikem uverenje što se ubrzo i desilo.

      Da sam na Novakovom mestu sad bi u naredne četiri godine uzeo jedno desetak slemova i onda posle osvajanja olimpijskog zlata objavio na konferenciji za štampu da završavam karijeru sa posebnim pozdravom za sve miševe sa ovog foruma koji su izlazili iz rupa samo posle njegovih retkih poraza.

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Boki prvi servis je bio dobar, 70% prividno je bilo forsiranje na FH, kada je Novak igrao BH DelPo je igrao veoma duboke BH ili slice i sa tim koristio da sledeci udarac bude FH, izvlacio se na isti.
        Nije to to mozda jeste bio dobar po procentu al nije lako osvajo poene na njega..
        Dzabe sve to kad je imo pogresnu taktiku i nabacivo ovome na FH i igro defanzivno bez da proba nesto..smucio mi se malo sam samo gledo mec....odma nakon 6 gemova sam prebacio neki film i povremeno vraco da vidim rezultat pratim ga od 2005 ni jedan mec nisam propustio i znam kad nije za gledanje
        Krenula crna serija sa Bekerom da je Vajda bio pobjedio bi onaj Beker ko mumuja jbt

        Comment


        • Naravno da bi i on i svi mi bili zadovoljni iskljucivo zlatom. Pominjala sam generalno medalje, jer ima opcija u anketi da nije zlatna, ali nema opcije bez medalje.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • goku,

            Nisi trebao upotrijebiti rijec miseve ni pominjati rupu. Ima ljudi koji navijaju za druge tenisere. Oni vide Novaka kao konkurenciju i potpuno je normalno da im je drago kad Novak izgubi.

            Ostatak posta je za cistu peticu.

            Comment


            • Kaže Nole da se izvinjava što nas je izneverio..
              kako me samo ponekad nervira, kako je tvrdoglav, prošli smo to sa RG, ali tek su OI dobile magijski značaj..
              k'o što Olja reče, žao mi je zbog njega, znajući koliko mu je bitno, ali što se mene tiče uopšte nisam ubijena u pojam kao što sam znala da budem..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • On se nama izvinjava...
                Oh Boze...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  goku,

                  Nisi trebao upotrijebiti rijec miseve ni pominjati rupu. Ima ljudi koji navijaju za druge tenisere. Oni vide Novaka kao konkurenciju i potpuno je normalno da im je drago kad Novak izgubi.

                  Ostatak posta je za cistu peticu.
                  Sinoć nisam hteo da reagujem kao neki, bila mi vruća glava, pa hajde da sačekam jutro, ali i dalje isto razmišljam o tim likovima.

                  Comment


                  • Sto Olja kaze on se nama izvinjava 😢 ceo dan sam kao pregazen 😩

                    Ozmo kao i uvek.


                    B92: Loptica je u polju Novaka Đokovića http://www.b92.net/sport/rio2016/tem...nav_id=1163556

                    Comment


                    • Steta, bas steta. Nisam ocekivao da ce Delpo odigrati na ovom nivou, pogotovo posle tolike pauze. Da li je to samo ovaj mec, ili ce cele OI odigrati ovako vise nije ni bitno. Kada sa druge strane dobijas lopte kao sto ih je Delpo juce slao, tesko je, mnogo je tesko igrati protiv takvog igraca. Ali svaka cast Delpu, treba igrati 2 sata onako.

                      Videlo se koliko ovo znaci Novaku (mada se to i znalo), i sigurno ce uticati na njega, ali verujem ga nece poremetiti na duze staze. Imace on ogroman motiv za sledece OI. Nece on odustati od zlata dok god moze da igra.
                      Velika je cast imati ovakvog sportistu, velika! Glavu gore, majstore! Borba bre!
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Hvala Mr Wolf!

                        Prave rijeci u pravom trenutku.

                        -----------

                        cacanin,

                        Ozmin clanak je odlican. Znaci da ipak postoji problem sa misicem.

                        Comment


                        • Odlican Ozmo , Novak jos od Rima nije 100% fizicki, ali izgleda da su dve stvari u pitanju.

                          Srecno mu bilo.

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Odlican Ozmo , Novak jos od Rima nije 100% fizicki, ali izgleda da su dve stvari u pitanju.

                            Srecno mu bilo.
                            Koje dvije stvari?

                            Comment


                            • Nazalos Novak je sam sebi utuvio u glavu da je ovo jedan od glavnih ciljeva njegove karijere. Ok, subjektivno misljenje, stalo mu je. Ali ne sme sebi da dozvoli ovakve psiholoske patnje nakon poraza. Ima li tu neko pored njega da mu kaze lepo da je ovo apsolutno beznacajan turnir (objektivno gledano). Tenis olimpijski sport nikada nije bio niti ce ikada biti i tu nema sta da se diskutuje, vec sam podvukao to u par navrata. Ovo sto danas rade sa olimpijadom je katastrofa. Ubrajaju razne sportove koje nemaju nikakve veze sa olimpijskim duhom, npr. surf . Pa de Kuberten se prevrce u grobu a da ne pricam o drevnim grcima. Sve to rade zbog spektaka i novca. Olimpijada je danas neka vrsta velikog brata ili farme, Modernijada. Jos da ubace tablic i klikere..
                              Masu i Roset osvajaci zlata, pa samo ta cinjenica sravnjava bilo kakav prestiz i znacaj.
                              Novak mora da misli "naredni slem, nista drugo mi nije vazno". Sve ovo ostalo mu samo kvari auru, i narusava koncentraciju. USO, WTF, AO to mora da bude njegova mantra.
                              Sto se samog nocasnjeg izdanja tice mislim da Nole nije bio na nivou, kao sto to obicno biva u prvim kolima mastersa. Ali ako mu je do tog zlata toliko stalo nije smeo da podceni jednog Delpa. To su igraci koji ako pogode dan mogu da ga pobede. Nije to neki Svarcman ili Bedene, oni i da igraju svoj najbolji tenis nikada ne mogu doci ni blizu pobede, ali mocni i iskusni Delpo..
                              To je jos jedna u nizu taktickih gresaka od strane st. staba. Verujem da ce u Sinsiju zapeti. Objektivno taj golden master vredi kao 10 olimpiskih zlata.
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Meni je nebitan, tebi je nebitan, vecini navijaca je nebitan, ali to nije vazno, njemu je bitan i to moramo da shvatimo. Njemu je lako da posle poraza na Slemu izadje jaci, jer do sledece OI ima 15 Slemova, 15 prilika, a OI ima samo jednu priliku u cetiri godine. I kad dodje i ispadne u prvom kolu to ga sigurno raznosi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X