Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U buduce ovi organizatori nasih konferencija treba malo pametnije da odrade posao. Jedna samo za Novaka a druga za sve ostale nase sportiste. - Da bi i ovi drugi "robovi" dobili po koje pitanje od novinara i da bi i na njih neko obratio paznju.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ojojojjjoj.. ko šta radi samo se slika po Selu i šetka..

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kakva histerija

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Odgledah malocas, dete umalo nije svisnulo.

            Comment


            • Rio2016 1K: Novak Đoković - Huan Martin Del Potro: Noćas oko 01.30 (SRB)! U međusobnim duelima Nole vodi 11-3

              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Last edited by miloolja; 07-08-16, 19:32.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Zasto suze
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Bilo bi mi neverovatno da je proslo bez toga.. kad ako ne sad

                    Comment


                    • Žao mi je da ga gledam uplakanog, ali ono, bili smo već u ovakvim situacijama, pa znamo kako to ide....Nema tog poraza koji će ga toliko poljuljati da odustane, 100 puta dokazano. Zato glavu gore, pa idemo po USO!
                      idemoo Noksi!
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Pa ne znam, ali nemoj mi samo reci za zemlju, za likove koje ovde srecemo svaki dan koji traze dlaku u jajetu, mole Boga da on izgubi, jedu se kada pobedjuje i osvaja turnire. Sve bih ja to manula od sebe i posvetila se svojoj karijeri.
                        Bez OI , bez, idemo dalje tu su Cinsnati, USO, ... Azija.. Ceka ga mozda i borba da ostane na No1

                        Originally posted by p4p1 View Post
                        Bilo bi mi neverovatno da je proslo bez toga.. kad ako ne sad
                        Last edited by Maxx-a; 08-08-16, 03:07.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • DA Maxxo, za gmazove koji bi da tapsu po ramenima, keze se i prisvajaju tudji uspeh a kad izgubi udri po neprijatelju.
                          Kad vidim Novaka ovako da drhti uplakan dodje mi da crknem, da se raspadnem.
                          Koliko je ovo Novaku znacilo

                          Vec kod 3:3 u prvom setu sam rekao sebi bice ovde djavolski tesko ako DelPo ne popusti i nije popustio ni jednog trenutka, Novak se borio kao lav, bodrio se, nije se predao ni jednog trenutka ali nije vredelo!

                          Kada sam video zreb pre neki dan

                          Ana Navaro
                          Jelena Muguruza
                          Viktor Marej
                          Nole Delpo

                          Rekoh Kumu samo da Nole prodje jer je dobio coveka koji "ispod" zastave moze da odigra kao niko... a ostali nasi po meni nemaju sanse da prodju prvo kolo... I odigrao je Argentinac !
                          Last edited by cacanin; 08-08-16, 03:13.

                          Comment


                          • Zasluzeno Del Potro odigro mec zivota,Noletu se moze jedino zamjeriti prvi servis i forsiranje Del Potrovog forhenda....i vrapci na grani znaju da mu ne smjes igrati u forhend

                            btw teren mi je djelovo extremno brz..

                            Comment


                            • Originally posted by Bokimajsta View Post
                              Zasluzeno Del Potro odigro mec zivota,Noletu se moze jedino zamjeriti prvi servis i forsiranje Del Potrovog forhenda....i vrapci na grani znaju da mu ne smjes igrati u forhend

                              btw teren mi je djelovo extremno brz..
                              Boki prvi servis je bio dobar, 70% prividno je bilo forsiranje na FH, kada je Novak igrao BH DelPo je igrao veoma duboke BH ili slice i sa tim koristio da sledeci udarac bude FH, izvlacio se na isti.

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Pa ne znam, ali nemoj mi samo reci za zemlju, za likove koje ovde srecemo svaki dan koji traze dlaku u jajetu, mole Boga da on izgubi, jedu se kada pobedjuje i osvaja turnire. Sve bih ja to manula od sebe i posvetila se svojoj karijeri.
                                Bez OI , bez, idemo dalje tu su Cinsnati, USO, ... Azija.. Ceka ga mozda i borba da ostane na No1
                                Pa zbog njih svakako ne, ali znaš i sama kako to on doživljava.. ne bi me čudilo da je za njega ovo najteži poraz u karijeri. Ne može ni on protiv sebe, uvek će mu biti bitno šta drugi misle o njemu, pogotovo sunarodnici. Šta da se radi

                                Što se samog meča tiče, slažem se s Vladanom da je čudo što je uopšte došao do dva TB-a i jedino gde mogu da kažem da je trebao biti pametniji jesu drugi i treći poen u drugom TBu, gde je izgubio meč. Ali opet, stekao se utisak da bi od 10 TB-a Delpo uzeo 9 večeras, stvarno je bio fenomenalan, pogotovo kad se uzme u obzir njegova situacija.. nestvarno je ovo što je odigrao i šta Argentina izvlači iz njega. Po meni je ovaj njegov nivo teži za pobediti i od onog Wawinog na RG, tamo je po meni u dosta situacija Đoković mogao bolje, iako znam da se dosta vas ne slaže s tim. Ovde igrački nije mogao ništa, samo taktički, a tu nije briljirao i eto.. uteha je što je Delpo ljudina i nadam se da će doći opet do medalje

                                Kako će se ovo odraziti na nastavak sezone (karijere), videćemo. Pokazivao je bezbroj puta ogromnu mentalnu snagu, neverovatnu "bounce back" sposobnost, ali nisam siguran da je ikada bio u ovakvoj situaciji.. a još i dubl treba da igra.. po meni je samo USO i #1 bitan do kraja godine, sve ostalo je nebitno

                                Comment

                                Working...
                                X