Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak ne voli da gubi ni na egzibiciji
    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

    sigpic

    Comment


    • Ne voli tacno druze.
      Evo malo fali da napisu teniski "strucnjaci" da je ovaj poraz gori nego osvajanje RG!!!

      Comment


      • Koji poraz ? ja kolko znam to je egzibicija

        Comment


        • Pa i prošle godine je izgubio od Aleksandra Zvereva pa svi znamo kako se sve posle završilo.

          Comment


          • Em egzibicija, em prvi meč na travi. I prvi meč na šljaci u Monte Karlu znamo kako je prošao.
            Prema tome

            Comment


            • Comment


              • Napisao je uz tu preslatku fotku..

                Parents of the world, I hear you! This is the most beautiful and the hardest but the most important job we have in life. Grateful that I can treasure these moments forever 🙏
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nema zabrinutosti, komentar sam napisao na 1:1, bilo mi simpatično u tom trenutku kako je mogao da pusti meč niz vodu a nije.
                  I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                  sigpic

                  Comment


                  • Djokovic most probably won't play in a Davis cup tie againt Great Britain.

                    Comment


                    • Šta ovo tačno znači? Ne da mi prevodiš, naravno, nego ko je rekao i zbog čega je bitna?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A ovde ima onako svašta, što manje više znamo, za neke i manje... ali sve na jednom mestu

                        List of career achievements by Novak Djokovic
                        Last edited by miloolja; 23-06-16, 09:55.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bez nervoze

                          DAREN KEJHIL: Novak je najbolji u istoriji!

                          http://www.sportklub.rs/daren-kejhil...lji-u-istoriji

                          Comment


                          • Nema potrebe za ovakvim pisanjem, pogotovu sto sam te sasvim lepo pitala da li je ono neko rekao poznat, neko od analiticara, teniskih radnika, itd...ili si ti recimo svoje misljenje iskazao na engleskom?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nije moje misljenje , neki tamo baja

                              Comment


                              • Zasto je Novak odustao od meca sa Nikom?
                                Zna li neko?

                                Nasao...
                                Ako nekog zanima.
                                B92: Đoković zbog kiše odustao od Budlsa http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1147089
                                Last edited by cacanin; 23-06-16, 17:08.

                                Comment

                                Working...
                                X