Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • INDIAN WELLS '08'11 '14 '15 '16


    Last edited by miloolja; 21-03-16, 23:37.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Oduvek me je mnogo nerviralo što Novak na svako pitanje odgovara, ali na svako. Čuj on šovinista, još prikriveni... Bože dragi, šta sve neće hejteri da smisle, ali baš zato me i nervira, umesto da se ogradi, kaže...ne znam, ne razumem se, neću da odgovorim, imam pravo da se ne mešam, ne zanima vas šta mislim... on o svemu naširoko i nadugačko, svima da izađe u susret, sa svima da bude fin i bilo je pitanje kada će da bude navčen na tanak led.
      Ali svako čudo za tri dana, samo što ta "čuda" izranjaju svaki čas
      Bukvalno si pogodila srž. Neverovatno ga cenim i poštujem, navijam za njega dok igra, i to je sve dok je na terenu. Van terena me ne interesuje Novak 2%, iako oduvek navijam za njega, baš zbog tih politički korektnih izjava i što mora svima nešto da se dokazuje, baš je iritantan. Kapiram ja da ljudi misle da hoće da predstavi Srbe u pravom svetlu, ali ipak mislim da nije u tome stvar. Takva je ličnost. Samo sam čekao da čitam vesti tipa kako plače zbog izbeglica. Naravno da je tužno šta se dešava tim ljudima, ali kad bi sve javne ličnosti plakale... E Novak je takav. Nema uopšte harizmu da ga voliš kao čoveka, već smo mi pristrasni jer je naš. Inače ga ne bih podnosio, iskreno.
      Ne vidiš sportistu koji se ponaša prirodno, već kome je svaki potez isfoliran. Da ga volim, volim ga, ali da je takav van terena, jeste.
      Ne mogu te ceniti ako se ne ponašaš kao šampion. A on se ponaša kao optuženi koji mora svima da se pravda uvek.
      Last edited by Cassius Clay; 22-03-16, 00:31.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Bukvalno si pogodila srž. Neverovatno ga cenim i poštujem, navijam za njega dok igra, i to je sve dok je na terenu. Van terena me ne interesuje Novak 2%, iako oduvek navijam za njega, baš zbog tih politički korektnih izjava i što mora svima nešto da se dokazuje, baš je iritantan. Kapiram ja da ljudi misle da hoće da predstavi Srbe u pravom svetlu, ali ipak mislim da nije u tome stvar. Takva je ličnost. Samo sam čekao da čitam vesti tipa kako plače zbog izbeglica. Naravno da je tužno šta se dešava tim ljudima, ali kad bi sve javne ličnosti plakale... E Novak je takav. Nema uopšte harizmu da ga voliš kao čoveka, već smo mi pristrasni jer je naš. Inače ga ne bih podnosio, iskreno.
        Ne vidiš sportistu koji se ponaša prirodno, već kome je svaki potez isfoliran. Da ga volim, volim ga, ali da je takav van terena, jeste.
        Ne mogu te ceniti ako se ne ponašaš kao šampion. A on se ponaša kao optuženi koji mora svima da se pravda uvek.
        Sve je do oka posmatraca.Ja ga volim bas sto je takav.Dominira na trerenu a van njega jeste prirodan,rjecit i doduse naivan do imbecilnosti.Mislim da je vec prevazisao opsti stav koji o njemu plasiraju.I njemu je valjda prekipilo-svaki mjesec neka nova afera.Sta god kaze nije dobro.Zato Nole rasturaj i ne zaustavljaj se

        Comment


        • Pa ne znam što mora na sve da odgovara, on je profesionalac, ne mora uopšte da se upliće u teme koje ga direktno ne dotiču.
          Eto sad se javila Navratilova. Mislim baš me briga šta radi, ali pošto ne verujem da je glup, onda ostaje samo da je folirant. U prevodu sve bi dao da ga vole i poštuju pa pokušava na sve načine i dolazi do nivoa kada postaje antipatičnan i naporan.

          Comment


          • mastersi mastersi..




            vels postaje treci na kom caruje. jos dva komada i ja zadovoljan (recimo majami i kanada). tad bi drzao 5 od 9 tj vecinu sto bi bilo monstruozno
            Code:
            Masters de Indian Wells       Masters de Miami       Masters de Montecarlo
            5 - [u]Djokovic[/u]                  6 - Agassi             8 - Nadal
            4 - Federer                   5 - [u]Djokovic[/u]           3 - Muster
            3 - Nadal, Chang              3 - Sampras            2 - [u]Djokovic[/u], Ferrero, Kuerten, Bruguera
            
            Masters de Madrid             Masters de Roma        Masters de Canadá
            4 - Nadal                     7 - Nadal              3 - [u]Djokovic[/u], Murray, Nadal, Agassi
            3 - Federer                   4 - [u]Djokovic[/u]           2 - Federer
            2 - Murray                    3 - Muster
            
            Masters de Cincinnati         Masters de Shanghai    Masters de París
            7 - Federer                   3 - [u]Djokovic[/u]           4 - [u]Djokovic[/u]
            3 - Agassi, Sampras           2 - Murray             3 - Safin, Becker
            2 - Murray, Roddick, Chang                           2 - Agassi, Sampras

            Comment


            • Uroše ovo nije tema nekog KK ili FK gde neke hvališ, neke kudiš itd, ovo je fan tema pojednica i kao na svakoj takvoj stranici tu retko pišu ili zalaze oni koji misle nešto ružno, odnosno da je Novak folirant ili glup, antipatičan ili opet bilo šta neprijatno. Ja prva ne želim o tome da čitam ovde, a ako si se suzdržavao do sada da daješ svoje osude i epitete, molim te nastavi i dalje tako.
              Niti može, niti je potrebno svako da ga voli, pa čak i poštuje (jer bože moj zašto bi Đokovič uopšte to i zaslužio ), ali morate da shvatitie, kao što bi bilo poželjno da i on ostavi neke stvari za sebe, za koje je mnogo više pitan od nas ovde, isto važi i za "običan puk".
              Hvala.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Naravno, nikakav problem. Ja sam njegov fan od kad gledam tenis i biću jer je najbolji koga sam gledao. Ovo van terena nije ni bitno, ne toliko. Izvinjavam se fanovima,
                Pozdrav

                Comment


                • Izvinjavam se sto pitanje postavljam ovde (Olja premesti ako smatras da je neprikladno za ovu temu)..
                  Zna li neko gde se mogu kupiti oni kacketi sa Noletovim logom? Kao onaj sto nosi Vajda, sa logom Unikla sa strane. Na njegovom sajtu, NDJ store, trenutno su rasprodati. Postoji li neki drugi sajt/prodavnica gde se mogu naruciti?
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa ne znam što mora na sve da odgovara, on je profesionalac, ne mora uopšte da se upliće u teme koje ga direktno ne dotiču.
                    Eto sad se javila Navratilova. Mislim baš me briga šta radi, ali pošto ne verujem da je glup, onda ostaje samo da je folirant. U prevodu sve bi dao da ga vole i poštuju pa pokušava na sve načine i dolazi do nivoa kada postaje antipatičnan i naporan.
                    Pa ne treba na sve da odgovara to stoji,ali kad te ponese euforija poslije osvojenog turnira desavaju se i ovakve stvari.A tvoje konstatacije ako nije glup onda je folirant je u najmanju ruku nekorektna.Ko smo uostalom mi da postavljamo kriterijume o necijim karakternim osobinama.Pa kako mozes da navijas uopste za nekog takvog kako ga ti opisa

                    Comment


                    • Pa mogu da navijam jer je ljudina. Samo sam rekao, doduše malo oštrije, da hoće da ispadne fer i korektan, a posle to britanski i drugi novinari zloupotrebe i ispadne negativac. I izneviram se jer on nema potrebu nikome da se pravda, a opet mi se čini da to stalno radi. Kao da želi da bude predobar da bi dobio neko poštovanje, a dobrota i ponašanje često u sportu nisu direktno vezani sa poštovanjem.
                      Uvek je bio fer, to je pokazao sad protiv Conge.
                      Inače sam pre čitao strane forume i dosta ljudi je kapiralo Novakovo aplaudiranje kad neki igrač odigra dobro protiv njega poen, kao nešto nadmeno, u fazonu "bravo, uspeo si meni da uzmeš poen".
                      Baš ne kapiraju Novaka a iznervira me kad im da materijala sa ovakvim izjavama gde će oni da izvlače iz konteksta i da ga ruže.
                      Ja se izvinjavam Olji ako sam preterao, neću više na ovu temu o osobinama itd.

                      Comment


                      • Sve je ok Uroše.

                        Inače jedna interesantna inormacija i vest koju sam postavila u TadBasu, ali joj je ipak ovde mesto.. je ta da će Novak gostovati kod Ellen DeGeneres i ma koliko da je to markentiški trik zbog svega ovoga (sigurno da znate ko je i šta je), ona je takođe i veliki Novakov navijač.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa mogu da navijam jer je ljudina. Samo sam rekao, doduše malo oštrije, da hoće da ispadne fer i korektan, a posle to britanski i drugi novinari zloupotrebe i ispadne negativac. I izneviram se jer on nema potrebu nikome da se pravda, a opet mi se čini da to stalno radi. Kao da želi da bude predobar da bi dobio neko poštovanje, a dobrota i ponašanje često u sportu nisu direktno vezani sa poštovanjem.
                          Uvek je bio fer, to je pokazao sad protiv Conge.
                          Inače sam pre čitao strane forume i dosta ljudi je kapiralo Novakovo aplaudiranje kad neki igrač odigra dobro protiv njega poen, kao nešto nadmeno, u fazonu "bravo, uspeo si meni da uzmeš poen".
                          Baš ne kapiraju Novaka a iznervira me kad im da materijala sa ovakvim izjavama gde će oni da izvlače iz konteksta i da ga ruže.
                          Ja se izvinjavam Olji ako sam preterao, neću više na ovu temu o osobinama itd.
                          On je jednostavno takav, a covjek se tesko mijenja u tim godinama.To sto je bio fer ne samo u situaciji prema Congi nego ima jos masa primjera(i to ne bas u komotnim situacijama) ljudi nece da pamte,ali ce recimo pamtiti kako nije vidio aut u mecu sa Vavrinkom ili kako je poklonio poen Verdasku kada nije bilo rezultatski bitno(lako je kao tad biti darezljiv).I mislim da je prelezao bolesti sto se tice toga da dobije postovanje za ono sto radi na terenu.Jednostavno u ovoj situaciji je postupio dosta naivno sto nema nikakve veze sa tim da je glup ili folirant.U principu posle svakog osvojenog turnira prica se ponavlja-ne prica se o tituli ili rekordima nego mu se lijepe epiteti kao folirant,prevarant,seksista,sovinista, i...izabrati po zelji.Ali svaka dominacija se placa pa kako se ko snadje

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sve je ok Uroše.

                            Inače jedna interesantna inormacija i vest koju sam postavila u TadBasu, ali joj je ipak ovde mesto.. je ta da će Novak gostovati kod Ellen DeGeneres i ma koliko da je to markentiški trik zbog svega ovoga (sigurno da znate ko je i šta je), ona je takođe i veliki Novakov navijač.
                            Vidim da ima twit svuda na netu.Verovatno je gostovanje bilo ugovoreno i pre nedeljne kontroverze. Popularnost njenog show-a je prilicno velika u USA.
                            Nisam znala da je Elen Nokijev navijac
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • On je već bio kod Elen...ehh

                              http://www.ellentv.com/videos/0-51ccy30q/

                              http://www.ellentv.com/videos/0-i5q5ze3a/

                              Originally posted by Maxx-a View Post
                              Vidim da ima twit svuda na netu.Verovatno je gostovanje bilo ugovoreno i pre nedeljne kontroverze. Popularnost njenog show-a je prilicno velika u USA.
                              Nisam znala da je Elen Nokijev navijac
                              Verovatno da jeste ugovoreno, ipak se te stvari dogovaraju ranije, osim što nisam tačno znala kada će gostovati.
                              Da svi govore kako ga ona strašno poštuje i da navija za njega... da vidimo da li će i posle ovog "incidenta".
                              Da vidimo i čujemo.

                              EDIT: Hmm nema ništa o ovome, potražiću malo kasnije.
                              Last edited by miloolja; 22-03-16, 17:10.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Što reče olja čini mi se,zato ga i volim što je normalan kao svi mi ostali,ne glumi nedodirljivost i veličinu,momak iz kraja koji je trudom i radom uspio,za razliku od većine.I da,on nosi crtu našu,želju da se dokaže,nekad uspije nekad ne,ali budite sigurni taj momak je čudo neviđeno,takva snaga volje je rijetka.Koliko ga čitam ne interesuje njega novac toliko,koliko rekordi i da ostane upamćen.A ovi što dolijevaju ulje na vatru čine ga još odlučnijim,tako da mislim da rade u korist svoje štete.Čestitam na 5 IW,ostale rekorde neću spominjati zbog NI-ja,pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X