Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Vimbldon ce biti bas tesko osvojiti mislim. Em ko zna kakav ce mu motiv biti, koliko ce biti mentalno potrosen posle ove toliko zeljene titule, a tamo malo opustanje moze da znaci poraz. Jedan malo losiji dan i dobro raspolozeni server i u problemu si, kao sa Andersonom. Vimbldon mu odgovara vise od USOu sto je nevjerovatno, ali na USOu ovakav Djokovic ne vidim bi li imao konkurenciju.
    Hoce, ali opet iskljucivo do njega zavisi, tj koliko ce biti motivisan. Mada ja ne sumnjam u njega. Sto se konkurencije tice, vidim Skota kao potencijalno vrlo teskog konkurenta, ali pitanje je koliko ce se i Marej psihicki naostriti i povratiti od ove sezone sljake gde je realno odigrao vise od svacijih ocekivanja a opet bio vrlo blizu da upotpuni to nevidjenom senzacijom i titulom na sljakastom slemu. Tako da moguce da to ostavi i negativan koliko i pozitivan trag na Endija. Federer je uvek opasan na travi ali on ove godine skoro da nista nije ni igrao. Igrace dva turnira pred W i imace vremena da udje u ritam i pronadje pravu formu, opet jos uvek je nepoznanica. Nadal 99% nece igrati, ali i da igra nista se tu bitno ne bi razlikovalo. Ostali - uvek neko moze da zablista, ali nista sa cime motivisani i spremni Novak ne moze da izadje na kraj.
    Uprkos svemu opet je prvi favorit i za taj slem i treba da ide na titulu (sto ne sumnjam da ce pokusati). Pa sta bude.

    Posle ce videti sta i kako dalje.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Iskreno se nadam da neće ove godine da se ganja sa Sinsijem, jer je odmah posle OI, plus je nebitan, ove godine pogotovu.

      Od 10-tog Slema govorim da sve što uzme je ekstra bonus, ali kada je ovako dominantan, kada ruši sve te rekorde i kada su mu ispred nosa takoreći neki novi, teško je ne želeti i očekivati te nove. Tako, ako kažem da ne razmišljam o Kalendarskom Slemu ili Zlatnom Slemu.. možda Super Slemu ... slagaću vas.
      A gde je Rodžerov rekord, tu je i Serenin... ... i tako možemo do sutra.

      Ma samo da je zdrav... da je srećan i da se dobro odmori i napuni baterije ili bolje da kažem.. ostane gladan..


      Originally posted by ledeni 80 View Post
      I kako bi juce na proslavi Olja
      Kao na proslavi zbog Novaka i njegovih rekorda.
      Last edited by miloolja; 06-06-16, 16:26.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Kule View Post
        0:16 na klipu, epski komentar :"He he he...neka tu i ostane."
        Ipak je dobro i na 1:40
        Da l' će biti mesta za sve?
        Prvo da se zahvalim Bojani na čestitkama. Nadam se da uživa.

        Drugo, Olja danas samo lagane napitke, vodu i sok od paradajza Bar meni prija od jutros.

        Treće da se izvinim ako sam noćas izlupetala nešto po forumu, ipak se pola stvari ne sećam.

        I na kraju ali i najbitnije da vidimo sada kada je kompletirao GS, šta i kako dalje.

        Kako rastu dostignuća rastu i očekivanja.
        Međutim on sebi ne sme da nametne novi pritisak, ali ni mi ne treba da očekujemo previše, već sada kada je ostvario skoro sve da se zavalimo u fotelje i uživamo u mečevima i Novakovoj karijeri koliko god ona trajala.

        Sledeća stanica je London.
        Tu ne očekujem titulu, jer mislim da je neminovno da dođe do emotivnog pražnjenja nakon ovoga u Parizu.

        Potom su OI gde Novak ima bronzu i sada juri zlato.
        Mislim da to može da osvoji jer mu je to jako važno, a za ono što mu je jako važno daje i poslednji atom snage.
        Pri tom se igra na njegovoj omiljenoj podlozi a kiks iz Londona će ga gurati da se dokaže i pokaže.

        Potom sledi Sinsinati i USO, koje će osvojiti i time zaokružiti karijeru.

        Vidim citirate Mutu sada kada je sve prošlo, a pre meča euforija.

        Nisam rekla najbitniju stvar, koju smo neki od nas više puta isticali ovde.

        Od dolaska Bekera glavni cilj su GS.
        O, kako sam samo bila "slepa" da vidim poentu dolaska Bekera u tim i bila protiv toga tada, posebno kada rezultati nisu dolazili "preko noći" kako mi laici nestrpljivo očekivasmo.
        Ali sada kažem da je to bio fenomenalan potez tima Đoković i Borise hvala ti.

        Posebno je ovo dostignuće jer živimo u vremenu kada istoriju piše neko sa ovih naših balkanskih prostora.
        Ponosna sam kao da mi je rod rođeni.
        Srećna jer su sve godine čekanja isplatile za ove male-velike trenutke sreće.
        Uživajte ljudi jer ovo se ne dešava često.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Toliko materijala imaaa (ako postavim nešto što je bilo.. vičiteee .. tek ću da pregledam šta ste sve pisali, samo da dobijem slobodan dan )


          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment




          • 3.15 prosek

            Comment


            • Sports 360 (Dubai & AbuDhabi, UAE)



              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • straxx90,

                U svojih sest najboljih godina 2004-2009, Federer ima 32-je titule i 2.31. (15 titula van tog perioda.)

                Nadal od 2008.-2013. ima 27 i 2.22. (15 titula van tog perioda.)

                Novak od 2011.-2016, ima 39 i 1.84. (Samo 7 titula van tog perioda.) Najvaznije je da Novakove najproduktivnije godine jos traju.

                -------------------
                Marija i Vladane,

                Uimbldon je najvazniji turnir na svijetu. Nece ga Novak tek tako prepustiti.
                Last edited by NI; 06-06-16, 18:33.

                Comment


                • Meni nije jasno zasto je W najvazniji i najveci turnir ?

                  Comment


                  • Originally posted by DrMr View Post
                    Meni nije jasno zasto je W najvazniji i najveci turnir ?
                    Tu ne mogu da pomognem.

                    Mozda bi neki drugi to trebao da bude ali nije.

                    Comment


                    • Originally posted by DrMr View Post
                      Meni nije jasno zasto je W najvazniji i najveci turnir ?
                      Originally posted by NI View Post
                      Tu ne mogu da pomognem.
                      HAHAHHAHAHAHAHA
                      Dr. udostoji se bre, kakvo ti je to pitanje.

                      Inace zahvaljujem se svima na ovom forumu, divno vas je citati - gledati fotke a ja nekako nemam reci kojim bi opisao ovu neverovatnu sreci u sebi zbog Novakovog...
                      Ozmo kaze biblijskog rezultata. Samo nesto kao tumaram i lebdim po nebu, lepo mi je.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Po meni RG je najteze osvojiti a samim tim bi trebao biti i najvazniji turnir

                        Comment


                        • Since the start of 2011 Djokovic lost 44 matches.

                          Since the start of 2011 Djokovic won 47 trophies.

                          Comment


                          • Ovaj zagrljaj sa Vajdom
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment






                              • Last edited by miloolja; 06-06-16, 17:06.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X