Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doktorirao!

    Comment


    • Ovo je sve normalno.Cestitam!!!!!!

      Comment


      • Hvala ti do neba dragi naš Nole!!! Sunce nas sve ogrija legendo. Sve ti srećno i berićetno bilo!!!
        Uživancija!!!

        Comment


        • Kakav odgovor posle 1 seta,ma genije!! Sad malo manji pritisak pred Rio,idemo po zlato a pre toga zelena trava Londona tog
          sigpic

          Comment


          • Gren slem i 'Djoker slem'

            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Gasenje zivota i tenisa i foruma

              Comment


              • Ali kako je granulo to sunce čim je Nole završio.....
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Nije loše.

                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • #novakovanje

                    sigpic

                    Comment


                    • Nema se šta analizirati. Kad igra na maksimumu, Murray može samo da broji gemove, za klasu je bolji igrač. Bio je čovjek zadatka i na tom putu ga ništa nije moglo zaustaviti. Becker ima velike zasluge, nadam se da će ostati i naredne godine u njegovom timu.

                      Samo su 2 igrača u istoriji tenisa držala sva 4 GS turnira u isto vrijeme, od danas je Novak treći. Definitivno je ušao u teniske legende i sad je na njemu dokle će tjerati, što se mene tiče do kraja karijere ga pratim opušteno, dobro, osim OI Wimbledon je za 3 sedmice, neka ga odigra za svoju dušu, bez pritiska, dosta je toga bilo na njegovim leđima.

                      Navijačima svaka čast, uspjeli su se konačno skupiti sa svih strana i podržati ga.

                      Kuerten je neviđeni car

                      Navras 16950

                      Comment


                      • Kako je ovo neverovatan osećaj, kako li je tek njemu

                        Novače, hvala što postojiš, uzmi im sve!

                        Comment


                        • Cestitke Novaku i navijacima. Malo je reci zasluzeno.
                          Svi ste ovo zasluzili, isto kol'ko i Djokovic.
                          Zile90 treba da se iskljuci neko vrijeme s foruma, sam ili uz pomoc administracije.
                          Sad' ce momak doci i napisati kako ga je ova pobjeda emotivno ispraznila i da nema apsolutno nikakve sanse za Wimbledon.

                          Vrlo vjerovatno da ce mu ovo biti prelomni pehar u karijeri. Ne vidim razlog da ne napadne Golden Slam.
                          Kako god, kad' odluci da zavrsi sa svim', neka ugasi svjetlo tako da ga niko nikad' vise ne moze upaliti.

                          Svaka cast!
                          sigpic

                          Comment


                          • The King of the world!!!

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Rekordi teniskih majstora današnjice

                              Ispunio si mi želju, odslušala sam himnu...



                              A sad slavljeeeeeeeeee!!!


                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                #novakovanje



                                Šta više reći nego: Hvala Novače!!!

                                Ja sam prezadovoljan, kamen sa njegovog srca je skršen, a sad "nobody can not stop you"

                                Idem da slavim

                                Comment

                                Working...
                                X