Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam mogao gledati meč, nisam se mogao organizovati da ne radim. Jebeš i svoju firmu i kao svoj si gazda, a radiš više nego ostali jer moraš.
    Ali, šta je tu je, nešto sam drugo hteo reći.
    Od one 2011, kad je sve i počelo, čekam ovo i razmišljam kako ću se osećati. Bio sam uveren da ću pasti u euforiju konačne potvrde da je GOAT.
    Kad ništa, nikakva euforija. Šta kaže Muta, sve je ovo normalno. Meni stvarno sve normalno.
    Jesam li ja normalan?
    Pravo pitanje.

    Comment


    • Hahahahaha, kakav kralj.
      https://www.youtube.com/watch?v=UZIoRH_qCGU

      Comment


      • Evo joker snimio pesmu

        Comment


        • Originally posted by tea View Post
          Zile, obavezno napravi klip.

          Nego ko je ono obecao da ce snimiti pesmu za Novaka ako uzme RG?


          0:16 na klipu, epski komentar :"He he he...neka tu i ostane."

          Comment


          • De ste novakovci?

            Bolje mi je da uzmem slobodan dan da sve ovo iščitam

            Ehhh lepota ... uživancija ...neopisiva sreća

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Novak je ostvario najvazniji cilj ove godine. Uzeo je RG. Pomoglo mu je sto Novaku toliko bilo stalo do karijernog slema tako da je cetiri slema za redom sto je vece ostvarenje, a samim tim i veca presija, palo u drugi plan.

                Sledeci veliki cilj je Olimpijada. Tako da Novak moze biti malo relaksiraniju u Uimbldonu. Ako osvoji Uimbldon, prica ce biti o GS, to bi ga opet malo rasteretilo za Olimpijadu.

                Comment


                • I kako bi juce na proslavi Olja

                  Comment


                  • OI i Cincy prioriteti , a sada 3 nedelje odmora do Wimbledona

                    Comment


                    • Originally posted by DrMr View Post
                      OI i Cincy prioriteti , a sada 3 nedelje odmora do Wimbledona

                      Pih! Ne treba mi odmor, puštajte odmah Wimbledon

                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Bimbo View Post
                        I meni cesto padne na pamet dok pratim Novakove meceve, da to treba snimiti.

                        Originally posted by Larisa View Post
                        Pih! Ne treba mi odmor, puštajte odmah Wimbledon

                        Treba nam Nole malo da odmori i uziva u ovome sto je postigao.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Novak je ostvario najvazniji cilj ove godine. Uzeo je RG. Pomoglo mu je sto Novaku toliko bilo stalo do karijernog slema tako da je cetiri slema za redom sto je vece ostvarenje, a samim tim i veca presija, palo u drugi plan.

                          Sledeci veliki cilj je Olimpijada. Tako da Novak moze biti malo relaksiraniju u Uimbldonu. Ako osvoji Uimbldon, prica ce biti o GS, to bi ga opet malo rasteretilo za Olimpijadu.
                          Dva od cetiri najbitnija turnira ove godine su uzeta.
                          Sada ide po druga dva, ako usput pokupi i Olimpijadu super, ako ne, nista strasno. Jos koji masters pride kao bonus - odlicno. I na kraju zavrsni (gde mu uslovi odgovaraju toliko da jednostavno nema konkurenciju) da se zaokruzi ova (vec u ovom trenutku) fenomenalna sezona.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Bimbo View Post
                            Hahahaha
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Vimbldon ce biti bas tesko osvojiti mislim. Em ko zna kakav ce mu motiv biti, koliko ce biti mentalno potrosen posle ove toliko zeljene titule, a tamo malo opustanje moze da znaci poraz. Jedan malo losiji dan i dobro raspolozeni server i u problemu si, kao sa Andersonom. Vimbldon mu odgovara vise od USOu sto je nevjerovatno, ali na USOu ovakav Djokovic ne vidim bi li imao konkurenciju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Dva od cetiri najbitnija turnira ove godine su uzeta.
                                Sada ide po druga dva, ako usput pokupi i Olimpijadu super, ako ne, nista strasno. Jos koji masters pride kao bonus - odlicno. I na kraju zavrsni (gde mu uslovi odgovaraju toliko da jednostavno nema konkurenciju) da se zaokruzi ova (vec u ovom trenutku) fenomenalna sezona.
                                Ti, kao i Vladan, gledate na stvari okom poznavaoca tenisa. Medjutim, Novaku strasno znaci Olimpijada. To moras prihvatiti. Za njega je to drugi najvazniji turnir ove godine.

                                Originally posted by DrMr View Post
                                OI i Cincy prioriteti , a sada 3 nedelje odmora do Wimbledona
                                Ma kakv Sinsi. To je beznacajni detalj ove godine, pogotovo ako uzme Uimbldon. Olimpijada je drugo.
                                Last edited by NI; 06-06-16, 14:52.

                                Comment

                                Working...
                                X