Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole ce za par minuta biti na livestreamu na FB

    Comment


    • I majstoru Bekeru je to prvi Rolan Garos.
      Osvojio je sa Novakom sve GS titule.

      -To define is to limit.

      Comment


      • Da se ova veza nastavi jos dugoooooooo godina sa sto vise trofeja

        Comment




        • Gipsy Kings

          Comment


          • Evo i od mene nesto,za reprodukciju potreban MPC Player...zadnji gem meca...hajlajtsi cjelog meca i intervju posle meca sa Dzonom Mekenrom.
            Naravno sve u HDu


            Code:
            http://hdliveextra-vh.akamaihd.net/i/HD/video_sports/NBCU_Sports_Group_-_nbcsports/350/215/L_k7T3FE7J8VW2SstDkcFzF_VOUdazx8_146514389,7310_900,7721_3600,8111_2400,6978_1500,8941_650,8538_368,6419_208,000.mp4.csmil/index_1_av.m3u8?set-akamai-hls-revision=5
            Code:
            http://hdliveextra-vh.akamaihd.net/i/HD/video_sports/NBCU_Sports_Group_-_nbcsports/371/710/nbc_ten_murraydjokovichighlights_160605146514681870,0_14,0_70,0_40,0_22,0_9,1_6,1_3,00k.mp4.csmil/index_2_av.m3u8?set-akamai-hls-revision=5
            Code:
            http://hdliveextra-vh.akamaihd.net/i/HD/video_sports/NBCU_Sports_Group_-_nbcsports/370/735/vvHQJROXfjni4Mu6IM7JcLRCXbaWRH1I_146514686,8738_900,8014_3600,8429_2400,7665_1500,6889_650,6385_368,7292_208,000.mp4.csmil/index_1_av.m3u8?set-akamai-hls-revision=5

            Comment


            • Pusta se ovo bez problema na Edge-u (ko ima W10), ne treba da skidaju player

              Comment


              • Dodjoh i ja "kuci-sebi" dragi moji forumasi i prijatelji...
                Svasta bih napisao, roman... medjutim ne znam odakle da pocnem, jos ne mogu da verujem STA IMAMO.
                Nisam se javljao do samog kraja i onda na live temi poslao da sam ziv
                Novace hvala ti za svu srecu, hvala ti za himnu, za sve uspehe i naravno za kompletiranje GS titula.
                Zasluzio si.

                Idemooo dalje legendo.

                Olja ubedljivo najjaca slika danas.


                Sad na miru da pogledam mec ponovo.
                NI ocekujem detaljnu analizu.
                Gokaro hvala za slike.
                Hvala svima koji su verovali.
                Voli vas vaš Cacak

                Comment


                • Sve čestitke. Neprocenjivo ostvarenje. Konačno u posedu sva četiri slema u isto vreme.

                  Ne mogu da se otmem utisku da, kojim slučajem, Wawrinka nije odigrao meč života prošle godine,
                  Novak bi imao šest G S u nizu, ali ŠBBKBB.
                  Verovao je on, verovao ja i većina vas. Sada je tu napokon rogati, a on postao GOAT.
                  Last edited by Borhes054; 05-06-16, 23:26.

                  Comment


                  • Sta reci ljudi posle ovoga danas Ovime je zaokruzena jedna neverovatna karijera.

                    Konacno da uzme i taj prokleti Rolan Garos,koji mu godinama izmice.Sad ce biti rasterecen i ne bi me cudilo da uzme jos 1 ili 2 Garosa do kraja karijere.

                    12 slem,kompletirani karijerni slem,ali ono sto je neverovatno i sto ni Federer ni Nadal nisu uspeli,je da drze u isto vreme sve slemove.Jos jedno dostignuce vredno divljenja.

                    Kao sto rekoh pre meca,Andy nema sanse ako Novak odigra kako zna i ume.Posle nervoznog prvog seta,to se i desilo.


                    Sta dalje?Moze li da ugrozi Federerov rekord?Moze li Novak posle ovoga da napadne titulu GOATA?Mnogo vise cemo znati na kraju ove godine,kad se zavrsi Us open.

                    Comment


                    • Originally posted by Borhes054 View Post
                      Sve čestitke. Neprocenjivo ostvarenje. Konačno u posedu sva četiri slema u isto vreme.

                      Ne mogu da se otmem utisku da, kojim slučajem, Wawrinka nije odigrao meč života prošle godine,
                      Novak bi imao šest G S u nizu, ali ŠBBKBB.
                      Verovao je on, verovao ja i većina vas. Sada je tu napokon rogati, a on postao GOAT.
                      Moglo bi se reci sa druge strane da su sve tri Wibledonske tirule deo katarze nakon teskih poraza na RG. Tako da sve ima svoje zasto je tako
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        za Marin potpis

                        Spoiler
                        Hvala puno

                        Originally posted by Maxx-a View Post
                        Ne znam da li je bilo a i mrzi me da trazim ,ali kaze Dr Ivo
                        "Nole is the real GOAT"
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • cccc svi se ponapijali nekoliko nas na forumu
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Citam live temu tek sad... sta ste dragi moji pisali posle 1:3 1:4 u prvom setu, kao da se igra na 1 dobijeni ccc 😊 ajde sad svi po izvinjenje 😊 kako je vama (meni) bilo... tesko ali Novak je to.

                            Comment


                            • Originally posted by Bokimajsta View Post
                              Evo i od mene nesto,za reprodukciju potreban MPC Player...zadnji gem meca...hajlajtsi cjelog meca i intervju posle meca sa Dzonom Mekenrom.
                              Naravno sve u HDu


                              Code:
                              http://hdliveextra-vh.akamaihd.net/i/HD/video_sports/NBCU_Sports_Group_-_nbcsports/350/215/L_k7T3FE7J8VW2SstDkcFzF_VOUdazx8_146514389,7310_900,7721_3600,8111_2400,6978_1500,8941_650,8538_368,6419_208,000.mp4.csmil/index_1_av.m3u8?set-akamai-hls-revision=5
                              Code:
                              http://hdliveextra-vh.akamaihd.net/i/HD/video_sports/NBCU_Sports_Group_-_nbcsports/371/710/nbc_ten_murraydjokovichighlights_160605146514681870,0_14,0_70,0_40,0_22,0_9,1_6,1_3,00k.mp4.csmil/index_2_av.m3u8?set-akamai-hls-revision=5
                              Code:
                              http://hdliveextra-vh.akamaihd.net/i/HD/video_sports/NBCU_Sports_Group_-_nbcsports/370/735/vvHQJROXfjni4Mu6IM7JcLRCXbaWRH1I_146514686,8738_900,8014_3600,8429_2400,7665_1500,6889_650,6385_368,7292_208,000.mp4.csmil/index_1_av.m3u8?set-akamai-hls-revision=5
                              Ima li link za cijeli mec?

                              Comment


                              • Originally posted by Gari NS View Post
                                Sta dalje?Moze li da ugrozi Federerov rekord?Moze li Novak posle ovoga da napadne titulu GOATA?Mnogo vise cemo znati na kraju ove godine,kad se zavrsi Us open.
                                Ključan je period do kraja 2017. Ako zadrži nivo iz prošle i ove godine, ako uzme još 4 slema do kraja sledeće godine, odnosno ako osvoji ove još bar 1 i sledeće opet 3, biće na samo 1 slem od Rodžera ako ovaj ne iznenadi sa još nekim slemom. Imaće 30 godina i realno je očekivati da će bar da se izjednači, ali će u svim drugim parametrima Novak biti bolji, ali bukvalno u svim. WTF, N1 broj nedelja i na kraju godine, mastersi, h2h, možda i zlato sa OI, multi šampion na sva 4 slema ako uzme još 1 RG, sva 4 slema istovremeno, procenat pobeda u karijeri.

                                Novak je od 12 slemova koje je uzeo na čak 5 gubio prvi set u finalu. 42% slemova je uzeo posle gubitka prvog seta u finalu
                                Last edited by goku; 05-06-16, 23:57.

                                Comment

                                Working...
                                X