Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Tacno! Svejedno, ko ima prognozu vremena u Parizu za petak 3. juna?
    Ha,ha,ha... pa ne mogu da verujem. 3.jun je Nadalov rodjendan, puni 30 ljeta. Dal' ce pasti od Novaka cestitka?

    Comment


    • Само да не честита рођос Надалу ко што је честитао Мареју.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Ha,ha,ha... pa ne mogu da verujem. 3.jun je Nadalov rodjendan, puni 30 ljeta.
        Neverovatno.
        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

        sigpic

        Comment


        • Epa ,bice strasan poklon za Nadala , ako Djokra resi da mu da set

          Comment


          • K'o Dan mrmota...

            Prema vikipediji, prošle godine su igrali takođe 3. juna, s toga ne brinem za poklon.

            Lično, RG ne može u istu rečenicu sa ostalim slemovima, samo ga istorija čini velikim, jbte ne mogu reflektore postaviti .
            A o krovu da ne govorim...
            Čini mi se da ga je Nadal učinio većim nego što jeste.

            Očekivan žrijeb, moglo je proći i bez Nadala. Gledajući na formu Vavrinke ne vidim uz pomoć kakvih trikova će doći do polufinala.
            Na RG 2015., Federer kao 2. nosilac je igrao 1/4 dan ranije od Noleta, slijedi da će Marej pred polufinale i finale, imati dan više odmora.
            Držimo Noletu palčeve. Srećno...
            Last edited by Grofovija ljuta; 20-05-16, 14:56.

            Comment


            • Znam ja sta NI radi....prebacuje pritisak na sebe...i nama ovde i Novaku.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sajtevi su zajebana stvar
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ne znam da li je već bilo, ali genijalno je
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • http://www.tennis.com/pro-game/2016/.../#.Vz8u4vmLTIU

                    Comment


                    • Svaki zreb ima neke svoje poteskoce i skrivene zamke na koje treba strogo obratiti paznji. Delbonis moze biti opasan kao i Lu u prvom kolu. Sreca je jednostano u tome sto Nole poznaje dobro protivnike sa kojima ce igrati u drugoj nedjelji turnira. RBA, Ber, Nadal sa njima je igrao dosta puta, nekoliko puta ove godine. Vazno je da su Nisikori i Wawrinka sa druge strane, to jest igraci koji, ako su "on fire", mogu da nadigraju Novaka i ucine ga slabomocnim. Opasnost vreba u polufinalu i finalu, to jest pitanje je da li ce Novak uspeti i u kojoj meri da povrati mentalnu i fizicku snagu i svezinu posle eventualno iscrpljujuce borbe protiv spanca. Sve u svemu dosta laksi zreb nego prosle godine. Slazem se sa Vladanom koji smatra Nadala prakticno bezopasnim protivnikom. Bolju igru od one iz Rima on ne moze da prikaze. Novak u punoj snazi resava to za 2 sata. E sad, Marej Wawrinka ili Nisikori u finalu, koga prizeljkivati? Ja bih voleo Mareja upravo zbog gore navedenih razloga.
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • http://www.si.com/tennis/2016/05/20/...onality-serbia

                        Comment


                        • Pa da kažem i ja po neku o žrebu. Dopada mi se, jako mi se dopada žreb
                          Novak bi trebao lagano do SF gde očekujete Rafu ( iako sam svojevremeno navijala za finale Noleta i Rafe, SF mi se ne dopada) .
                          ALI...

                          Pitanje je da li će Rafa dogurati do SF jer ima dve ozbiljne nagazne mine u svom delu žreba, ako ne i tri ( Fonjini, koji može da eksplodira na ovom RG, a može i da uprska načisto, pa je on ta "možda" mina) . Naravno pomenute dve mine su Tim i Zverev ( možda sam previše pristrasna, gotivim ih - šta ću ) koji iako ga ne pobede mogu ozbiljno da ga oznoje da čak i ako stigne u SF pitanje je koliko će biti umoran.
                          Vidim da je Nole dobro raspoložen, da je spreman da konačno podigne taj trofej, već sam nešto i pisala na tu temu, a sada kada pogledam žreb još sam sigurnija

                          Neko je pitao za Nišikorija.
                          Mislim da on može da iznenadi Endija, kao i Simon Vavrinku.
                          Očekujte neočekivano na ovom RG
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Odlicna mu ova majica.

                            -To define is to limit.

                            Comment






                            • Jos malo sale dok ne pocne turnir.
                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X