Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Covek je tesko bolestan...
    Smesno je koliko se besa, pakosti, zavisti skriva iza tog "pera" (a nije jedini).
    Posle nekoliko intervjua koje je Peter dao nasim medijima na temu "Zasto Novak nije prihvacen"
    vesto se skrivao iza opstih i generalnih razloga. A sigurno je i da pocinje da trpi neki vid pritiska
    "zapadnih" ljubitelja tenisa koji imaju bar malo volje da se izdignu od licnih bastina.
    Kao ovo/kao ono... u sustini ne moze se pobeci... da i novinari kroje "sliku" ali oni su ona tiha voda za breg... stvaranje slike na duzu stazu.
    Mislim da je cak od Petera potekla krilatica koja je pocela pre 10-ak dana da leti svetom: "Kako da volimo Novaka kada "ubija" nase idole"!
    Moze da se ucini pohvalnom ali u dubini je vrlo zlobna jer daje mnogo zlobnog za pravo, svakome.
    Tako se i pojavio jedan bolesni Nemac, PU PU PU DALEKO BILO.

    Nisam paranoik nego sam veceras nervozan, pa bi da se iskalim na Bodi

    Pregrst tema koje moze da obradjuje on se sada... e SADA dohvatio prezvakane teme o "zenskim hormonima i platama"
    Jos ovim sranjem umanjuje uspeh na terenu. Mislim stvarno, dokle bre Peter!
    Pod predpostavkom da je Novak idealan u izjavama, idealan na terenu i da dominira u clanak se mora gurnuti i Serena, sto mu dodje kao neka veza jer zabranjeno je pricati (samo) o Novaku i i njegovoj jacini, mora se momentalno blendati sa Serenom.

    Jadnik, Peter Bodo za tennis.com

    Not a perfect March for Djokovic, who was blindsided after Indian Wells
    Ranije sam se osvrtala na slicne Bodo-ve minijature a bilo ih je , smejali su mi se ovde na forumu

    Nema jos uvek sveze skockanog skandala, sezona sljake pocinje , onda se moraju reciklrati ostatci, cisto da se gradivo utvrdi...
    Da i nema se kome tenis ostaviti

    Novak na njihovu zalost cini se da izlazi na teren jos snazniji nakon medijiskih lincovanja kakva je doziveo u poslednjih nekoliko meseci.

    Ili ce biti da smo kolektivno oboleli od paranoje
    Similis simili gaudet

    Comment








    • Dusa mala
      Last edited by miloolja; 07-04-16, 23:25.

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Ranije sam se osvrtala na slicne Bodo-ve minijature a bilo ih je , smejali su mi se ovde na forumu

        Nema jos uvek sveze skockanog skandala, sezona sljake pocinje , onda se moraju reciklrati ostatci, cisto da se gradivo utvrdi...
        Da i nema se kome tenis ostaviti

        Novak na njihovu zalost cini se da izlazi na teren jos snazniji nakon medijiskih lincovanja kakva je doziveo u poslednjih nekoliko meseci.

        Ili ce biti da smo kolektivno oboleli od paranoje
        Ne znam sto citas vise to brate, ja kada vidim da je odredjeni artikal o Djokovicu Bodo pisao ja ga preskacem.
        To je klasika da ce uvek da pokusa da nadje nesto, iskopa, iscacka, izbunari, samo da napakosti, pa makar malo. Ne treba mu uopste davati prostora ovde, cak ni na ovaj nacin.
        Samo ignore.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          I najvece dostignuce po meni, Djokovic je osvojio 23 Mastersa od 2011, Federer u cijeloj karijere ima 24. Ludnica.
          Bas sam juce naletio na finale Rima iz 2011. godine. Novak koji udara BHom loptu bolje nego danas, mozda ne dublje ali ravnije i jace, ali FH nije ni blizu danasnjeg nivoa, kao ni servis. Nadal je s druge strane tada bio izuzetan. Ali ovaj Novak je bolji nego onaj iz 2011.I ono sto posebno raduje
          Nema teorije da bi Novak iz 2016 dobio Novaka iz 2011 na 2 ili tri dobijena seta. Taj intezitet tenisa je neponovljiv. Upravo je Rim 2011 najbolji pokazetlj za to jer je preko puta imao Nadala koji bi svakog preko puta mreze pocistio sa glatkih 2:0. Takav Nadal bi lagano pobedio i ovog Novaka iz 2016.

          Comment


          • Trik pitanje: da li bi vise voljeli da Novak ove godine uzme sve sto se moze osvojiti, a nakon toga da bukvalno stane (povreda, privatni problem, jednostavno drastican pad forme..) ili da izgura do 18 slemova, ali nikad RG?

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ne znam sto citas vise to brate, ja kada vidim da je odredjeni artikal o Djokovicu Bodo pisao ja ga preskacem.
              To je klasika da ce uvek da pokusa da nadje nesto, iskopa, iscacka, izbunari, samo da napakosti, pa makar malo. Ne treba mu uopste davati prostora ovde, cak ni na ovaj nacin.
              Samo ignore.
              Pa dobro sad.. ovo i nije bilo toliko lose

              http://tennisworld.typepad.com/tenni.../no_djoke.html

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Pa dobro sad.. ovo i nije bilo toliko lose

                http://tennisworld.typepad.com/tenni.../no_djoke.html
                Ne kazem ja moze da se desi da on napise prosto bozanstven tekst o Novaku (teoretski da u praksi ne ) , ali generalno gledano je Novakomrzac. Mislim nije cak ni da ne voli Novaka toliko koliko nekog drugog voli, pa mu onda prosto ovakvi Djokovicevi uspesi "trljaju so na ranu".
                Treba razumeti coveka, ako je nekome tesko trenutno, njemu je ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Nema teorije da bi Novak iz 2016 dobio Novaka iz 2011 na 2 ili tri dobijena seta. Taj intezitet tenisa je neponovljiv. Upravo je Rim 2011 najbolji pokazetlj za to jer je preko puta imao Nadala koji bi svakog preko puta mreze pocistio sa glatkih 2:0. Takav Nadal bi lagano pobedio i ovog Novaka iz 2016.
                  To ti se samo cini. Novak iz 2016. bi dobio lako Novaka iz 2011. Novak ima danas isti intezitete kad treba. Pitaj Nishikorija u finalu. No danas se to manje vidi jer brze zavrsava poene.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    To ti se samo cini. Novak iz 2016. bi dobio lako Novaka iz 2011. Novak ima danas isti intezitete kad treba. Pitaj Nishikorija u finalu. No danas se to manje vidi jer brze zavrsava poene.
                    Ma nema teorije da bi ga dobio. Poredjenje Niskiorija sa Nadalom je smesno. Nebo i zemlja. Nadal je 2010 i 2011 u svom peaku. Streptomicin za sve dok Novak nije "eksplodirao". Da je nivo igre Novaka bio samo nekih 5-10% slabiji sada bi Nadal imao nekih 20 GS i preko 30 MS.
                    Pogledaj jos jednom finale Rima 2011. Nadal je na svom max. da bi ga se probilo ofanziva je morala da bude max. narocito BH-om kako bi se otvorio. Novak iz 2016 igra mnogo pasivnije jer vise nema potrebe za nekim ofanzivijem tenisom jer je Nadal dosta igracki i fizicki propao, sigurno nekih 40-50% u odnosu na onog Nadala iz 2011. Nadal iz 2011 se mogao pobediti samo igrom kakvu je Novak pokazao 2011. Novak iz 2016 bi bio glatko porazen od Nadala iz 2011.

                    Comment


                    • Skeptik i ja sam tako gledao do recimo proslogodisnjeg W. i mislim da je to prava "ocna varka".
                      Ni - je u pravu!
                      Zamisli fudbalera koji ceka loptu sa visine da je primi grudima... ! Ta lopta je Novak i sva njegova tezina (ne mislim samo na kilazu nego i sve ostalo, igra, vestina...). Novak 2011 koja se stavlja kao jedna od dve najbolje god. je recimo sa lakocom mogao da primi Nadala na grudi ali danas on moze Novaka iz 2011 i jos pride neki teg da primi. Sta hocu da kazem. Novak danas je sposoban da uspava i udavi (brina davljenja je po volji) Novaka iz 2011, sto se ne moze reci za obrnuto. 2011 je svaki vazan mec dobijen totalnim napadom tok ove godine svedocimo da se i rekvercom mlati po turu od ATP-a a da se gas cuva, za eto neke svecane situacije
                      Last edited by AIRBORNE; 08-04-16, 11:43.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Novak danas je sposoban da uspava i udavi (brina davljenja je po volji) Novaka iz 2011, sto se ne moze reci za obrnuto. 2011 je svaki vazan mec dobijen totalnim napadom tok ove godine svedocimo da se i rekvercom mlati po turu od ATP-a a da se gas cuva, za eto neke svecane situacije
                        Kad ga Nadal iz 2011 nije "udavio" tesko da bi to uspelo Novaku iz 2016. Izgleda da ljudi ovde zaboravljaju na kakvom je nivou tada bio Nadal. Novakava igra iz 2011 je bila jedini moguci odgovor na Nadala iz 2011.
                        Uostalom slika govori bolje od reci. Uzivaj u najboljem potezima u jednom od najboljih meceva izmedju Novaka i Nadala, finale Rima 2011.

                        Comment


                        • Svaka cast tadasnjem Novaku, taj intenzitet to je bilo ludilo. Ali nije bilo izdrzljivo.
                          Mozda bi Novak 2011 ovog danasnjeg pobedilo u nekim mecevima ali opet bi ovaj danasnji bio no1. Jer igra pametnije, vise dozira, vise cuva telo.
                          Nole se prilagodio, napravio je promene koje je morao da bi danas bio tu gde jeste. Nadal sa druge strane nije uspeo...i koga danas briga da l bi tadasnji Nadal pobedio danasnjeg Novaka, mislim meni bar tesko razmisljati o takvim stvarima gledajuci sve ove titule.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Ma nema teorije da bi ga dobio. Poredjenje Niskiorija sa Nadalom je smesno. Nebo i zemlja. Nadal je 2010 i 2011 u svom peaku. Streptomicin za sve dok Novak nije "eksplodirao". Da je nivo igre Novaka bio samo nekih 5-10% slabiji sada bi Nadal imao nekih 20 GS i preko 30 MS.
                            Pogledaj jos jednom finale Rima 2011. Nadal je na svom max. da bi ga se probilo ofanziva je morala da bude max. narocito BH-om kako bi se otvorio. Novak iz 2016 igra mnogo pasivnije jer vise nema potrebe za nekim ofanzivijem tenisom jer je Nadal dosta igracki i fizicki propao, sigurno nekih 40-50% u odnosu na onog Nadala iz 2011. Nadal iz 2011 se mogao pobediti samo igrom kakvu je Novak pokazao 2011. Novak iz 2016 bi bio glatko porazen od Nadala iz 2011.
                            1.
                            Ja sam mec u Rimu, u kojem je Novak bio umoran, gledao najmanje 4 puta. I temeljito ga izanalizirao.

                            2.
                            Ma sto se tebi cinilo, Nadalov maksimum su 2012. i 2013. Da se razumijemo, stvoj stari stil je Nadal doveo do maksimuma 2010. A onda je zbog Novaka morao da mijenja. I napravio je izuzetno uspjesnu promjenu. Postao je ofanzivniji. Novak je na to odgovorio, ali da se ne ponavljam....

                            3.
                            Novak igra ofanazivnije danas nego je igrao 2011. A to sto se tebi cini je opticka varka. Novak je 2011. igrao kao najbolji ofanzivni bejzlajner u istoriji. Ali ofanzivni bejzlajner je manje ofanzivan od first strikera.

                            Novak danas igra primarno igru first strikera. Naravno, povremeno igra i kao ofanzivni bejzlajner. I ako taj aspek Novakove igre uporedis danas i 2011, onda je 2011. bilo mocniji. Medjutim, taj aspekt je danas tek "pola" Novakove igre, 2011. je bio vecina Novakove igre.

                            4.
                            Kao i uvijek, uzivanje je gledati njihove meceve iz 2011. Licno mislim da je finale Madrida bilo bolje od finala Rima.
                            Last edited by NI; 08-04-16, 13:42.

                            Comment


                            • NI bas si mi "procitao mozak" al` ti lepse to napises. I meni je Madrid jos veci HARD CORE ali samo finale, put i titula mi je lepsa u Rimu. U svakom slucaju ta dva turnira su velika zaostavstina, nema veze sto nisu GS.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Novakovi potezi za uzivanje

                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X