Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goku ako ovako nastavi budi ti spreman za 16*9

    Šalim se, mada realno bi bilo, bar ja tako očekujem da dođe bar do 90.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Moja prva lekcija iz italijanskog počinjala je ovako.. pamtim je i danas..
        "Pronto!"
        "Vorrei parlare con Davide, por favor"
        MIslim znam i više ot toga

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Od sad samo ESPN gledam

          http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1114105

          Comment


          • Значи играће и Рим...

            Не знам што сам ја онда утрипово да прескаче Рим. Вероватно због тога што је пријавио Мадрид.

            Comment


            • Otkazace Madrid naravno.
              sigpic

              Comment


              • Zašto naravno? Što izgleda manje verovatno da igra Madrid kako bi preskočio Toronto?
                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                sigpic

                Comment


                • Tako sto ga publika u Madridu bukvalno mrzi, ono sa Grigorom je nezapamceno nesto bilo i svako ko ima imalo dostojanstva nece nikad vise doci u takvu atmosferu. Zavrsio je sa Madridom tada nadam se za sva vremena.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma kakav Rim nemoj da me plasite, stigle karte, rezervisan smestaj....cccc

                    Comment


                    • Ma Rim sto posto igra, jedini turnir prije Rolan Garosa sa preslikanim uslovima kao u Parizu, najveci Masters na sljaci, nema sanse to da propusti.
                      sigpic

                      Comment


                      • + što ga Rimljani vole i tamo se oseća baš dobro, kao na domaćem terenu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          + što ga Rimljani vole i tamo se oseća baš dobro, kao na domaćem terenu.
                          + obožava da drži govore na italijanskom

                          Comment


                          • U julu i avgustu ima baš mnogo bitnih turnira, loša iskustva po strani u Španiji, bilo bi pragmatično da na leto izbegne jedan od dva mastersa. Sad jeste da bi bilo mudrije da to bude Sinsi koji se vremenski gotovo preklapa sa OI, ali taj turnir mu je verujem mnogo dragoceniji.
                            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                            sigpic

                            Comment


                            • ?

                              poz drustvo, posto sam nov clan interesuje me dali s i gde moze gledati SK ima li gde link neki, hvala unapred

                              Comment


                              • Možeš odavde, nije SK, ali ako ne nađeš ništa bolje.
                                http://www.batmanstream.com/free-liv...-videos-1.html
                                izabereš u meniju tenis, i biraš

                                Comment

                                Working...
                                X