Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • јел оно 25 мај ?

    Comment


    • Originally posted by nikola_bg View Post
      јел оно 25 мај ?
      Jeste

      Comment


      • Kod Ivanovica Beker i Jelena u petak?
        sigpic

        Comment


        • Видо сам јутрос Бекера у центру. Прејака главуџа !!!

          Comment


          • Naleteo sam na clanak sa tennis.com koji je Peter Bodo uradio o Novaku jos 2007., jako zanimljivih stvari ima. Na IW je isao da gleda Baby Federera(Gaske je originalni Baby Fed) a zapao mu za oko neki drugi klinac.

            http://web.archive.org/web/200712161.../no_djoke.html
            "But Pascal what are you saying?"

            Comment


            • http://blic.rs/s/280336

              👏👏

              Comment


              • Djokovic - Nadal kad i u koliko sati?
                sigpic

                Comment


                • Sutra,oko 15.00 po nasem vremenu,bice prenos na Sport klubu.

                  Comment


                  • Kad je žreb za Peking?

                    Comment


                    • Opet slika sa predsjednikom, kao i u Cileu. Skupa Novak i Nadal daleko vise vrijede nego pojedinacno.

                      Comment


                      • Pogotovo Nadalu treba sad slikanje sa Novakom,kad je on u velikoj krizi a Novak na vrhuncu

                        Comment


                        • Originally posted by Gari NS View Post
                          Pogotovo Nadalu treba sad slikanje sa Novakom,kad je on u velikoj krizi a Novak na vrhuncu
                          Mislis nesto ovako. Od mnostvo slika iz Bangoka ova mi je najjaca.

                          Comment


                          • Comment


                            • Toliki uspeh kao sto je osvajanje 3 GS titule u sezoni zasluzuje jedan duzi post, da se prisjetimo svakog od ta 3 velika dostignuca, za Noleta ♥
                              Aussie Open
                              Jedini od GS-ova gde sam ocekivala titulu (glasala sam tako i u anketi postavljenoj tu u temi na pocetku sezone, ne bi bilo lose da vidimo sad unazad ko je kako glasao i da li je neko tacno pogodio koje GS titule ce Nole uzeti).
                              Znaci tu je bio osvojen 5. AO, 8.GS titula…put do finala opet je vodio preko Wawrinke, i ocekivao se jos jedan tezak mec – ocekivanja su manje vise bila ispunjena, samo sto je ovaj put Novak resio mec krompirom u odlucujucem setu. Mnogo nam je Nole zavolio dodjele krompira pocetkom sezone, i to je na svojoj kozi osjetio i Endi u finalu…
                              Nole je dobio mec sa 3-1 u setovima i podigao pehar, cemu je po prvi put svjedocio i njegov malisa
                              Spoiler

                              Pored ostalog, pridruzio se sa 8 GS titula elitnoj grupi Agassi-Connors-Lendl, i sa 5 AO titula odlepio se od Federera i postao je drugi najtrofejniji teniser ovog turnira (Roy Emerson sa 6 nije daleko)


                              Wimbledon
                              Posle jos jednog razocarajuceg poraza u finalu RG-a, postavljala su se pitanja hoce li se oporaviti za Wimbledon, hoce li pronaci mentalnu snagu da odigra na nivou, odbrani titulu… Priznajem da nisam vjerovala da ce moci. Sto se tice puta u finale, ne moze se zaboraviti mec sa Andersonom koji je odigrao neverovatno i natjerao Novaka da se bori sa zaostankom 0-2 u setovima. Cilic je pak dobijen sa iznenadjujucom lakocom (3:0) a poklon u polufinalu zvani Richard Gasquet je isto prihvacen kako treba. No, pravi izazov je cekao u finalu- Roger Federer, koji je prethodno dobio domaceg Murray-a zastrasujuce dobrom igrom, ganjajuci svoju 18. GS titulu uz ogromnu podrsku publike…doduse, sve smo to vec videli prije godinu dana
                              I, kao i prosle godine, Novak je posle meca okusio wimbldonsku travu…Jos jedna GS titula osvojena, sto je sezonu 2015 ucinilo najboljom posle 2011-e, konacno je Novak dokazao da moze opet uzimati vise Slemova godisnje, i popeo se na ukupan broj 9.


                              US Open
                              Na poslednji GS u sezoni je Novak dosao maksimalno razigran kad je prethodno igrao finale na oba americka Masters turnira. Da nije imao osvojena 2 GS-a, porazi u tim finalima bi mi sigurno mnogo teze pali, ovako sam prezalila i Montreal i Cincinnati i nadala se da ce na USO-u biti druga prica. Vidjelo se da skripi igra, izgubljen set protiv Aguta, ma koliko Spanac dobro igrao, me je prilicno iznervirao A isto tako je po meni mogao lakse sa Lopezom…ali makar je postedio snagu u polufinalu u kojem se sastao sa ocajnim (povredjenim?) Cilicem, i jos jednom je docekao Federera u finalu. Federera, koji je prolazio kroz turnir da je tesko moglo laganije- brzo, bez izgubljenog seta (ma jedva je i servis izgubio), ulivajuci nadu svojim navijacima da ce ovo konacno biti njegova 18-ka… Da ne pricam o ludacima u publici (svakako je Novak cuo samo Petru sa golubarnika)
                              Mnogo tezak finalni mec, imala sam 2x da se onesvjestim – prvo kad je Novak pao i razbio se u prvom setu, i posle kad je Federer imao brejk lopte za izjednacenje u 4.setu , ali sve se na kraju zavrsilo…kako treba Gest kad je pobedio je bio bas ono Kao i proslava sa timom u boksu…

                              ...
                              Koliko mi je drago, ne samo zbog samih titula nego sto se Novak konacno izborio sa pritiskom koji ga je zadnjih godina u zavrsnicama GS-ova kostao…koju titulu vise Pa covjek je bio na pragu da dodje do negativnog skora u finalima GS turnira, a sad ima 10-8.
                              Jeste da mi je krivo zbog RG-a, ali ubedjena sam da bi se i tamo drugacije zavrsilo da su okolnosti bile malo drugacije- prvenstveno zreb, puno je brate mili dobiti 9-strukog osvajaca Rafu, napaljenog Andyja, pa se jos boriti sa odlicnim Stanom. Sve to naravno uz pritisak oko kompletiranja Slemova… Neka se vise ne pominje taj GS kao prioritet, mada svi znamo koliko mu je bitan, ako bude - super, ako ne – jbg…
                              Sta god uradio Novak do kraja sezone….. ma dje nebitno, kakvi dovoljno, neka se naosvaja jos titula
                              Idemo

                              Comment


                              • Ovaj Beker je prava faca,mogu coveka da slusam ceo dan

                                Comment

                                Working...
                                X