Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogami ne znam koga bih više ljubila
    Last edited by miloolja; 24-03-16, 23:52.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Promasis malo pa navalis na Novaka - kao slucajno ...
      Ma snasla bi se ti
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa dobro tog mog ću kasnije.. Novaka dok je prilika
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Novakov kratak osvrt na 2016 do sada:
          http://www.atpworldtour.com/en/video...-at-miami-2016
          Last edited by Sandugp; 25-03-16, 08:32.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nole uvek nadje nacina da napravu stimungali mora da se pripazi...

            Last edited by jovan; 26-03-16, 08:00.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • stari štos

              Comment


              • Stiže pehar iz IW sa nedelju dana zakašnjenja zbog opravdanih razloga.

                Zbog obilja pehara raniji kolaž je počeo da se pretvara u kvadrat, a budući da su ekrani u 16:9 rezoluciji, možda i grešim, zbog vizuelnog utiska napravio sam promenu i umesto 10 slika u jednom redu stavio sam 12. Možda će u buduće trebati staviti i 14 ili 15 slika u jedan red ako Novak nastavi da preslišava.

                Evo obe slike.

                Stare...



                ... i nove.

                Comment


                • e moj gokara,neka si se vratio,i ti si počeo umanjivati Novakov uspjehšalim se naravno,imam jedan prijedlog za slike da poredaš po slemovima,mastersima,500 i 250,radi preglednosti,a može biti zanimljivo,a i da nešto radiš,malo proljetne aktivnosti...

                  Comment


                  • Originally posted by coyote View Post
                    e moj gokara,neka si se vratio,i ti si počeo umanjivati Novakov uspjehšalim se naravno,imam jedan prijedlog za slike da poredaš po slemovima,mastersima,500 i 250,radi preglednosti,a može biti zanimljivo,a i da nešto radiš,malo proljetne aktivnosti...
                    Ovako ide hronološki, to što ti predlažeš znači da treba odvajati sve po kategorijama, da postoji četiri kolaža. Za slemove već postoji, izbacujem ga posle slem trofeja, samo mastersi mi nije zanimljiva ideja, a ovo ostalo je sića koga to zanima.

                    Comment


                    • zasto 14 - 15 kada sam fino kazes da je format 16:9?? znaci 16 kolona u 9 redova i to je to ;)

                      inace svaka cast za kolaze

                      Comment


                      • Od Madrida 2011. Novak u stilu Mate Parlova kao da je prerastao granice jedne zemlje.
                        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                        sigpic

                        Comment


                        • to sam mislio za nas starije,puno brate tih sličica pa ne vidimo slova ispod i brojevea talični dobro množi 16*9

                          Comment


                          • Novak ako uzme titulu u Majamiju biće igrač koji je zaradio najviše novca čisto od tenisa. Nije da je neki spektakularan rekord, za njega su zaslužni (i zahvalni) i njegovi najveći rivali, ali mislim da je dobra brojka u prilog tome da je Novak morao da se izbori u neviđeno teškoj konkurenciji.
                            Last edited by Novak GO!; 27-03-16, 19:28.
                            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by gokara View Post
                              Stiže pehar iz IW sa nedelju dana zakašnjenja zbog opravdanih razloga.

                              Zbog obilja pehara raniji kolaž je počeo da se pretvara u kvadrat, a budući da su ekrani u 16:9 rezoluciji, možda i grešim, zbog vizuelnog utiska napravio sam promenu i umesto 10 slika u jednom redu stavio sam 12. Možda će u buduće trebati staviti i 14 ili 15 slika u jedan red ako Novak nastavi da preslišava.

                              Evo obe slike.

                              Stare...



                              ... i nove.

                              Hvala Goka i dobro nam se vratio.

                              Comment


                              • Originally posted by Novak GO! View Post
                                ali mislim da je dobra brojka u prilog tome da je Novak morao da se izbori u neviđeno teškoj konkurenciji.
                                Pa i nije baš, fondovi su daleko veći nego pre 10 godina, a kamoli i ranije. Kada bi se uzela u obzir inflacija i radile korekcje po tom osnovu, opet bi velikanih 70-ih, 80-ih i 90-ih imali manje od njega, siguran sam... Nije Jimbo osvojio 109 turnira zvanično jer je jurio rekorde, jurio je zaradu...

                                Comment

                                Working...
                                X