Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je Novak ikada igrao tenis sa naocarama?

    Comment


    • Koliko znam ne.
      Cak ni na treningu ga nisam videla sa naocarima kakve nose Tipsarevic/Robredo/Viktor/Janowitz.
      Mozda bi trebao da se odluci za lasersku operaciju skidanja dioptrije.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Koliko znam ne.
        Cak ni na treningu ga nisam videla sa naocarima kakve nose Tipsarevic/Robredo/Viktor/Janowitz.
        Mozda bi trebao da se odluci za lasersku operaciju skidanja dioptrije.
        Hvala.

        Operacija je iskljucena. Preveliki je rizik.

        Comment


        • Ne sada ,naravno.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Ima li ko informaciju kakva je situacija sa Novakom infekcijom? Čujem da je danas trenirao ali da još uvek ima problema. Dal je moguće da je ova infekcija ozbiljnije prirode i da bude odsutan duže od planiranog?

            Comment


            • Ja se nadam da ne, verovatno nece da izadje sa pricom igram DC u petak, videcemo, meni licno DC nije bitan neka ga i preskoci samo da on bude ok.
              Trenirao je danas 80-tak minuta to je pucalo na sve strane.

              Comment


              • On mora da odigra DC ako se ne varam da bi mogao da nastupi na OI.
                sigpic

                Comment


                • Mislim da se traže tri učešća u tom tzv. olimpijskom krugu od 2013.-2016., ovo bi mu bio treći DC... 2014. nije učestvovao. To važi za Svetsku grupu, kao i za devojke.
                  Za one van SG, mislim da se traže dva učešća. I još nekoliko sitnica. Trebalo bi porveriti, ali mu je ovo učešće za DC sigurno potrebno.
                  Last edited by miloolja; 01-03-16, 23:09.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A sigurna sam da Maxxa to najbolje zna. Čekamo Maxxu.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • U pravu si Olja, ima jos samo jedan detalj main/glavni /kriterijum je ATP rang lista na dan 06.06.2016.
                      Similis simili gaudet

                      Comment




                      • Da naravno, ATP lista ali zbog Novaka pričamo, unelo zabunu treba li mu ili ne...
                        A ATP prvih koliko... 56, a ostale male zemlje po pozivu ili tako nešto...
                        Ima tu nekih cakica još, ali vrlo prosto zapravo.

                        Edit: Ovo ostale zemlje do 64 učesnika ukupno+ 64 devojke?
                        Last edited by miloolja; 01-03-16, 23:30.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ima raznih cakica kao npr dobar ugled da tako prevedem kod ITFa (posvecenost turinrima u nadleznosti ITF a sto su i slamovi, ne samo DC)

                          Mislim da Novaku nije nuzan ovaj DC da bi se kvalifikovao , no kako se krenulo


                          Evo ko zeli da procita
                          http://www.itftennis.com/olympics/pl...ification.aspx
                          Last edited by Maxx-a; 01-03-16, 23:42.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • mislim da mu je za tu kvotu dovoljno da bude prijavljen i u sastavu ekipe za vikend.
                            sumnjam da ce nastupiti, bar ne prvog dana.
                            zimonjic je jos u ponedeljak domacoj stampi rekao nesto tipa "dobar im je kukuskin,ali mi imamo viktora koji je u formi"

                            Comment


                            • Originally posted by cssr View Post
                              mislim da mu je za tu kvotu dovoljno da bude prijavljen i u sastavu ekipe za vikend.
                              sumnjam da ce nastupiti, bar ne prvog dana.
                              zimonjic je jos u ponedeljak domacoj stampi rekao nesto tipa "dobar im je kukuskin,ali mi imamo viktora koji je u formi"
                              Cinjenica da je Novak jucer(utorak) trenirao je vaznija od toga sto je Zimonjic rekao u ponedjeljak. Sve zavisi kako ce stvari sa okom da se razviju. Do nedjelje je dva dana duze sto nije beznacajno.

                              Ako ja pravilno citam ona njihova pravila, Novak je trebao 3 nastupa u zadnje 4 godine. Toliko je imao.

                              Comment


                              • Muratoglu, koji je trener najbolje teniserke sveta Serene Vilijams, pričao je za italijanske medije o trenutnoj situaciji u ovom sportu.

                                Francuski trener je, između ostalog, odgovorio i na pitanje da li su veće šanse da Rodžer Federer i Rafael Nadal osvoje ove godine po jedan gren slem ili će Đoković doći do kalendarskog gren slema.

                                "Verovatnije je da broj jedan osvoji kalendarski gren slem. To je izuzetno teško postići, ali ako Đoković ovako nastavi da igra... Jedini koji može da ga zaustavi je on sam, ako ima loš dan ili njegov protivnik igra meč života", rekao je trener Serene Vilijams.

                                Comment

                                Working...
                                X