Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li si ti zakucio neki suvenir?
    sigpic

    Comment


    • Ni,hvala za izvještaj i slike,nadam se da ti je puno srce i pored praznog novčanika,odmori pa da čitamo još detalja,daleko je AO

      Comment


      • Hvala coyote,

        Jednom se zivi a gust se placa.

        Originally posted by Vladan View Post
        Da li si ti zakucio neki suvenir?
        nisam imao nista sto bih mu dao da potpise. Nisam ja za to. Bila je jedna arapska famija. Koja je to sreca bila kad su dobili potpise. Ne mozes vjerovati.

        ---------------

        Promjene kod Novaka

        Da ovo napisme pa da zavrsim.

        1.
        Novak je daleko opusteniji i ima daleko zreliji govor tijela citavo vrijeme. Malo ili nimalo prepotencije ili arogancije. Izlijecio se od toga.

        2.
        Nevjerovatne varijacije na prvom servisu. To se bolje osjeti nego na TV-u. Prvo cujes kad udari lopticu, potom mozes vidjeti odmah brzinu.

        3.
        Ucinilo mi se da ima znatno poboljsano ubrzanje glave reketa kad lupa FH. Nije to bas Federerovo ubrzanje ali pristojno. To je bio jedan od nacina kako je napadao Rafin FH. Krao mu je vrijeme.

        4.
        Ponekad udara BH-dom bitno jace mekanu lopticu nego sam mogao zamisliti. Zamahne kao da cijepa drva. Ne ide u tim slucajevima na liniju. Tako je par puta napao Rafin FH. I svaki put osvojio poena. Naravno tu je i duboki BH koji radi istu stavr.
        Last edited by NI; 23-11-15, 16:16.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Hvala coyote,

          Jednom se zivi a gust se placa.
          pao je dogovor na forumu,ideš na RG htio ne htio,kad si taličan NovakuSK forum,odjeljak NDJ fanovi te šalju,naravno o našem trošku,a možda odeš i u Sinsi

          Comment


          • Svaka cast legendo. Nevjerovatan covjek, nevjerovatan igrac, nevjerovatan borac... Mislim da vecina nas nije ni svjesna kakvu cast imamo sto zivimo u ovom vremenu, u vremenu kada ovaj covjek vlada ne samo tenisom nego i sportom. Jos jednom hvala ti za sve, uzivanje je gledati te. Ponosimo se tobom Novace, ziv nam bio.

            Comment


            • Coyote,

              Kad gledam Novaka uzivo do sada imam 5:0. Ne bih to kvario. zato Nema Rg-a.

              Comment


              • Koje si sve meceve gledao uzivo?
                sigpic

                Comment


                • Evo Sara (veliki Novakov fan) odčekala je svojih 5 min

                  Last edited by miloolja; 23-11-15, 00:15.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by coyote View Post
                    najdraži trofej mi je pod brojem 45,W2014,prvi put dobio feda na svim podlogama i na svim GS,a najdraža mi je pobjeda nad nadalom na RG2015, a vama?
                    AO 2008, US 2011, W 2011...
                    Originally posted by Sonja View Post
                    Kakvi smo mi sreckovici sto smo u prilici da svedocimo ovom cudu od igraca, covjeka… kakva je to LJUDINA
                    Prosto nevjerovatna sezona. Bilo je za ocekivati da ce posle US Opena biti istrosen mentalno i nece imati dovoljno zelje i motivacije za ostatak sezone…i tako bi vjerovatno bilo u 99% slucajeva, no ne kad je u pitanju Novak – izdominirao zavrsnicu sezone ko od sale
                    Postavlja nove rekorde, pise historiju ovog divnog sporta …Jos jedan veliki naklon do poda za ovu legendu, neka sad fiiino odmori uz porodicu i 2016-e idemo po nove pobjede i titule



                    Spoiler
                    Nema te Sonja...
                    Originally posted by NI View Post
                    Malo slika. Izvinjavam se ali sam ocajan fotograf.

                    [ATTACH=CONFIG]14198[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]14199[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]14200[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]14201[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]14202[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]14203[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]14204[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]14205[/ATTACH]

                    [ATTACH=CONFIG]14206[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]14207[/ATTACH]
                    Originally posted by NI View Post
                    Hvala coyote,

                    Jednom se zivi a gust se placa.



                    niasm imao nista sto bih mu dao ad potpise. Nisam ja za to. Bila je jedna arapska famija. Koja je to sreca bila kad su dobili potpise. Ne mozes vjerovati.

                    ---------------

                    Promjene kod Novaka

                    Da ovo napisme pa da zavrsim.

                    1.
                    Novak je daleko opusteniji i ima daleko zreliji govor tijela citavo vrijeme. Malo ili nimalo prepotencije ili arogancije. Izlijecio se od toga.

                    2.
                    Nevjerovatne varijacije na prvom servis. To se bolje osjeti nego na TV-u. Prvo cujes kad udari lopticu, potom mozes vidjeti odmah brzinu.

                    3.
                    Ucinjelo mi da ima znatno poboljsano ubrzanje glave reketa kad lupa FH. Nije to bas Federerovo ubrzanje ali pristojno.To je bio jedan od nacina kako je napadao Rafin FH. Krao mu je vrijeme.

                    4.
                    Ponekad udara BH-dom bitno jace mekanu lopticu, nego sam mogao zamisliti. Zamahne kao da cijepa drva. Ne ide u tim slucajevima na liniju. Tako je par puta napao Rafin FH. I svaki put osvojio poena. Naravno tu je i duboki BH koji radi istu stavr.
                    NI "dobrodosao" sreckovicu... ja sam jednom bez icega bio blizu njega to je bio prvi i poslednji put (mozda da sam imao nesto ne bi dobio REKET)
                    Ja sam obecao da ucestvujem u tvom odlasku na RG 2016! ;)

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Lepo je videti vas ovako raspolozene i radosne. Samo da Novak ostane zdrav i verujem da cemo takvi biti jos dugo.

                        Inace vec vidim na kraju sledece sezone kako se komentarise i pravi anketa da li je Novak podbacio u sezoni sa 2 GSa i osvojenim OI. Sandu pizdi sto opet nije uzeo Cincy, a Vladan zali sto je prednost nad Federerom u H2H samo 2 razlike u plusu.

                        Fascinantno je sta je uradio covek ove sezone, napravio je paklenu podlogu da obori i ispostavi mnoge rekorde (a vec je dosta njih i oborio).
                        Jure se procenti, svuda je u vrhu, ko zna ako ostane zdrav do kraja moze se po zavrsetku karijere govoriti o njemu u nekim buducim generacijama kao sto smo mi govorili o Dzordanu, Sumaheru, Mesiju...

                        Koliko su samo bolesni ovogodisnji rezultate kada se stave na neku vagu. Npr mislim da ostatak tura ( zna se koga ne racunam) nema ukupno 6 osvojenih masters titula. Koliko samo ozbiljnih i poznatih tenisera je zavrsilo svoje karijere sa 11 titula i manje. 31 pobedu nad top10 mnogi teniseri ne zabeleze u celoj karijeri.

                        Nastavi da kidas ljudino!
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Ja ne bih o samom mecu i tenisu, vise bih se skoncentrisao na to kakva je Novak zapravo ljudina. Onakav covek se retko radja, mislim na ljude generalno, ne samo sportiste. Jedan perfektno odgojen i vaspitan covek sa pravim vrednostima koje je stvarno tesko naci. Stvarno sam ponosan sto nas bas on na neki nacin predstavlja. Ono sto je NI napisao oko potpisivanja autograma.. o tome se zapravo radi i daj Boze da sto vise takvih ljudi uspe u zivotu kao sto je Novak uspeo i to u svakom aspektu, ili bar delic toga.

                          Pokusavam da na neki nacin prihvatim sve ovo kao nesto apsolutno neverovatno (sto i jeste), ali mi ne ide najbolje, jer me je vec navikao toliko na ogromne uspehe i pobede, da verujem nisam skroz u stanju da u potpunosti cenim ovo sto pruza svim svojim navijacima. Kontam da cu do tog stadijuma doci kad se on povuce, a mi ne budemo imali nikoga ni blizu tom nivou i onda shvatiti koliko je bilo nestvarno i nerealno sta je sve osvajao i radio.. a opet, posle ovakve sezone, zavrsene u maestralnom stilu osecam neki unutrasnji mir.. nesto tipa all is right with the world.

                          Hvala ti Novace sto si nam ulepsao x dana zivota i ko zna jos koliko u najavi.

                          Mozda je pravo pitanje sada, da li on moze ponoviti jos jednu ovakvu sezonu i sledece godine, ili pazite sad ovo - poboljsati() je? Koliko god to nerealno i bolesno zvucalo, u ovom trenutku stvarno deluje kao da je nebo granica. Naravno, bice tu mnogo faktora, ali ako bude uspeo da odrzi ovaj fokus i bude imao i dalje ovakvu glad.. napucao mi je optimizam na 100%, sto znam da obicno nije dobra stvar, ali ko zna.. svakako necu ocekivati opet ovakvu sezonu, ali tacno znam da cu se u sebi nadati.
                          Nego daleko je jos to, nek nam on sad uziva u svom dugo iscekivanom odmoru s porodicom, ipak je to bitnije od svega. Za tenis ce vec biti vremena

                          Evo i jedna zanimljiva anketica, pod utiskom su ljudi svakako, ali opet.

                          Comment







                          • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Znaci krajem maja slavimo jubilarnu 200 nedelju Kako ovo sjajno zvuci,verujem da Novak moze da ostane i tokom cele sledece godine na prvom mestu,ako to uspe ni Federer nije vise tako daleko

                                Da napisem i ovde sustinu svega-ugasio je tenis ove godine 3 slema,6 mastersa,zavrsni...Cele godine na prvom mestu,totalno razbijanje najvecih rivala.

                                Ostao je taj famozni RG i zlato sa olimpijskih igara i da se jedna velika karijera kompletira skroz.Verujem da to moze sledece godine da uradi.

                                Bice tesko,nece ni rivali sedeti skrstenih ruku,ocekujem pogotovo Nadala da podigne igru jos vise.Bice zanimljivo u svakom slucaju u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X