Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Verovatno se nešto i ponavlja posle skoro 3 dana.. ali nećete da zamerite.. onako, par minijatura sa tw, da zabeležimo divljenje ...

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Da malo evociramo uspomene na vremena prosla.
      Godina 2003-a:
      Nisam znao da ovaj video postoji. I taman kada pomislim da ne mogu biti više razočaran u ovu trulež od sistema uvek se desi nešto što me spusti na zemlju i dokaže još jednom pa ti živiš u Srbiji čoveče, ovde je sve moguće. Da sada ne zalazim u domen politike a mogao bih vrlo lagano, ponekad mi bude žao što je ovaj čovek toliki patriota i često mi bude nejasno odakle tolika ljubav ka mestu koje nije zaslužilo da bude nazvano njegovom domovinom.

      Očajan čovek koji pokušava sve da uradi za svoje dete i klinac očigledno razočaran zato što niko ne veruje u njega. Sažetak ovog video klipa.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • A kada pogledaš sve ono kasnije-hvlospevi koji su došli sa rezultatima...
        Mada sa druge strane,verujem da i sam Novak misli da je zahvaljući tome što je za sve morao sam(naravno uz najbliže) da se izbori od njega i napravilo čoveka kakav je danas.Znao je da nema kiksa,nema nazad,mora da uspe,ako ne zbog sebe,a ono zbog porodice koja je podrredila i žrtvovala puno i materijalno i nematerijalno za njegov uspeh.
        Zato Novak danas i ne uzima ništa zdravo za gotovo,poštuje svakoga,pomaže najmlađima preko fondanije.
        Zato je Novak ljudina.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • X puta sam zbog Srdjana upadao u vatru (skupi se drustvo pa ono...). Kao ovakav je/ onakav je... meni se kosa odma digne i padne mi roletna
          Ja licno za njega imam ogromno postovanje!
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Da, gledala sam taj snimak i neizmerno mi je drago što su na kraju imali sreće. Lako je moglo da se dogodi da se ne poklope baš sve kockice, uz otežavajuću okolnost kao što je nedostatak novca. Tenis je veoma skup i komplikovan sport, što se logistike, putovanja, organizacije tiče. Bogami mogu da zamislim kako se zauzela cela porodica Djoković da bi Novak postao ono što jeste danas. Mnogo mi je drago zbog svih njih i zbog nas, navijača, lep je to primer, nekako čoveku vrati veru u budućnost.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Comment


              • Boze kako glupa i u nekim momentima omalovazavajuca prica.Obozavam Novaka ali ovaj ga bas pretjera.Sve stoji da su ga omalovazavali,da su kao slucajno napisali Novack,da su mu namjestali za meceve ali ton kojim ovaj lik prica je bas iritantan.
                Mislim na ovaj klip Danka Vasovica.
                Last edited by gagana; 03-02-16, 19:39.

                Comment


                • Al ga .ere ovaj...

                  Comment


                  • Comment


                    • kad mu vidiš oči ispunjene tugom,,poslije vjerovatno ljut,očajan,bijesan što poslije prelazi u odlučnost da ispuni ciljeve,ljudi sa takvim iskustvima su poznati u istoriji....pade mi na pamet solunac koji hrli u Srbiju sa kajmakčalana...

                      Comment


                      • Comment


                        • Kakve pozitivne izjave od Matsa,ovoga puta je istakao da bi Novak mogao da bude još dominantniji u godinama koje dolaze.

                          Taj period bi mogao da traje četiri ili pet godina, a da Novak osvaja po tri Gren slema godišnje. Svi ostali su daleko od njega”, istakao je Vilander.

                          “Pobede su sada samo mali deo njegovog života, tako izgleda. Postao je otac, ima svoju dijetu, svoje vežbe, bavi se jogom, igra tenis, takmiči se i vredno trenira. On nije samo zbog pobeda na Zemlji, to je za mene velika razlika”/kao da je psiholog/

                          Izvor: B92
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment



                          • 3:46s
                            Nerealan ritern!

                            3:22s jedan jedini...

                            Comment


                            • Djokovic at airport

                              CadbavMUAAAr-zx.jpg
                              Last edited by Bulevarac; 06-02-16, 01:39.

                              Comment


                              • Djokovic still in Britain's sights but Serbia digs heels in over switch

                                Serbia's Novak Djokovic, the youngest player in the world's top 40 and a close friend of Andy Murray, remains a target for the Lawn Tennis Association despite muted statements to the contrary by the 19-year-old Belgrade-born player during the French Open. His mother, Dijana, spoke to the LTA in April during the Davis Cup tie between Serbia & Montenegro and Britain and the talks have continued ever since.

                                "The ball is in their court, that's the bottom line," said Roger Draper, the LTA's new chief executive, yesterday. "We cannot do anything until they make the decision." However, it is understood that the LTA has been actively pursuing the Djokovic family and trying to smooth the way for a move to Britain.

                                http://www.theguardian.com/sport/200...P=share_btn_tw

                                Comment

                                Working...
                                X