Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo to. Što se već govori na ovoj tabli, provalili su igricu. Daljim napredovanjem se već zalazi u neistraženo, nikom znano

    Comment


    • Moram se osvrnuti na ovaj video.



      Nedelja 31.01.2016.
      U stanju kada mojom kicmom prolazi hladna jeza srece, zadovoljstva i kada osetis da popusta neka napetost,
      kada ne zna hoces li se smejati od srece ili plakati od iste jer emocije drmaju kao zemljotres... pogledam OVO.

      Znaci prvih 28. sekundi videa, ovaj Novakov hod po hodnicima Rod Laver Arene sa ovom citavom svitom b-gardova, novinara...
      "boja" glasa komentatora, sta govori, ova epic muzikica i kao slag Jim Courier (za mene bas gotivan covek i igrac dok je igrao)
      koji kao da se slaze da je to nesto svevisnje u i kod Novaka - NEPROCENJIVO !!!

      Spoiler
      A komedija, voditelj pita Jim-a: "What did he say"? misleci na Novaka kada se obratio navijacima.
      Kao u fazonu Jim zna srpski. hihihihihi
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • jel imaju negde da se gledaju highlightsi ili ceo mec finale i polufinale na ESPN-u ?

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Znaci, predlazes Borg varijantu. Jedan od logicnih poteza ali ne i jedini. Recimo da moze zaraditi 30 miliona dolara godisnje. Je li to dovoljno da nastavi?
          Ne znam tu varijantu... Ali ako jedan covek uadi ono sto niko nece, sta ce vise da ga motivise. Sad ga motivisu mnoge stvari RG, DZoker slem, 5 slem zaredom , kalendarski, Sinsinati, jedino bi tad bio motivisan da stigne Fedju po slemovima a to bi bilo vise nego verovatno i osvoji AO 10 puta
          Last edited by salinjo90; 02-02-16, 19:50.

          Comment


          • Originally posted by salinjo90 View Post
            Ne znam tu varijantu... Ali ako jedan covek uadi ono sto niko nece, sta ce vise da ga motivise. Sad ga motivisu mnoge stvari RG, DZoker slem, 5 slem zaredom , kalendarski, Sinsinati, jedino bi tad bio motivisan da stigne Fedju po slemovima a to bi bilo vise nego verovatno i osvoji AO 10 puta
            OI ?

            Comment


            • Moram se oglasiti povodom stizanja velikog Borga.(ako se neko sjeća neke ankete kad je osvojio 3 ili 4 sam,bile su prognoze,čak do 20 kao sad,ja sam hrabro prognozirao 11).To za mene znači odsad nadalje i ubuduće sve što osvoji je san snova najluđih.Novak mi je kao dijete,gledao sam na RTS kad je imao intervju sa 7 godina,pa 14,pa 16 prvak evrope,međutim nisam vidio kako igra.Prvi put sam i zaboravio koji meč,mislim Gonzo i on 2005 Sinsi.Vidjela se inteligencija u igri.To mu je bilo kao u djeteta kad prohodava,radujete se svakom koraku,svaki sljedeći meč novi koraci,onda kao svako dijete-bolnica.To znaju roditelji,prehlade,temperature.Poslije dijete raste ,dolazi sa peticama iz škole,poneka jedinica,obično trojke(),nadanja roditelja,može bolje ali neće,lijen a pametan.Završi osnovnu a ne zna koju bi srednju,onda ubode pravu odluku(2010 Davis Cup).Počne srednju sa peticama,gura tako srednju na staru slavu odlikaša,roditelji nešto i ne obraćaju pažnju,(nisam htio da gledam RG protiv Wawrinke)mali je u pubertetu svojeglav,tukne Nadala na RG i održi riječ da ga može pobijediti.Stekne poštovanje profesora i nastavnika i uslov da upiše fakultet(2015).Prijemni sa odličnim,profe u čudu,starci zadovoljni,mali je napokon samostalan,usamljen na vrhu ali ne i u životu,što je najvažnije....a mali je tek na prvoj godini

              Comment


              • Comment


                • A ovako je sve počelo...Prvi Novakov meč koji sam gledala i poraz iz koga se u budućnosti mnogo naučilo...I ako za poraz može da se kaže da je drag,to je onda ovaj.I zbog Novaka koji je naučio(znam zvuči čudno),a i zbog Marata koji je kasnije uzeo taj AO.Meč u kome su igrala dva omiljena tenisera-jedan do tog meča(kasnije je stigao do mesta trećeg favorita,posle Novaka i Del Pa),a drugi od tog duela.I kao da je Nole u budućnosti "ukrao" Maratovu dvoručnu BH paralelu,usavršio,upakovao da bude najrazornija na ATP...

                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by psych View Post
                    OI ?
                    Da, da i OI

                    Comment


                    • Watch our free Djokovic Serve video to see how he did it

                      CaOchu8WcAA_nAL.jpg

                      http://www.masteryourserve.com/djokovic-serve-changes/

                      Comment


                      • Verovatno se nešto i ponavlja posle skoro 3 dana.. ali nećete da zamerite.. onako, par minijatura sa tw, da zabeležimo divljenje ...


                      • Ali najjači komentar je Barbare Šet kada je Stefan video Mareja-poslušajte pažljivo
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Dobro je l` moze jedna pesma majku mu:

                          Smell like I sound, I'm lost in a crowd
                          And I'm hungry like the wolf !


                          Spoiler
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • To je ta-najskuplja
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Da malo evociramo uspomene na vremena prosla.
                              Godina 2003-a:
                              https://youtu.be/WwpanVbi6LU
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X