Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Da se pridruzim slavlju.



    Torima,

    Fino te vidjeti nazad. Vidim da si postao emotivniji nego prije, barem kada je Novak u pitanju.
    Ni, hvala druže na lepim rečima... nemam vremena ali dosta mi je da vidim da se vi svi ovako držite
    Što se tiće Noleta, emocije su nedovoljne da iskažu koliko je on Veliki i kao Čovek i kao Šampion

    Comment


    • Najbolji ikad, bez obzira da l ce stici do 18 Slemova ili ne

      Majstor
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Mr Wolf,

        Malko preuranjeno. Iako sam danas nesto cuo sto me je iznenadilo. Fru MekMilan, komentator na ES-, je veliki pozvalac tenisa, iako mnogo suzdrzaniji u iznosenju misljenja od Vilandera. Uz to, ima stroze kriterijume prema igracima iz istocne Evrope, diplomatski receno. Slusam ga godinama i znam da je veliki postovalac Lejvera. Danas je rekao sljedece:

        "Roj Emerson je moj prijatelj ali njegov sest titula su iz jedne druge, amaterske ere. U to vrijeme cak ni ja nisam isao u Australiju da igram AO. Danas je to daleko znacajniji turnir. Rod Lejver je legenda naseg sporta ali je bilo lakse u njegovo vrijeme. Ako Novak osvoji GS, a ima dobre sanse, bice to veci podvig."
        Last edited by NI; 31-01-16, 16:13.

        Comment


        • Ne treba zaboraviti i najzasluznijeg coveka za Novakov uspeh, coveka bez kojeg nista od ovoga ne bi bilo

          LINK
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Navijaci,
              Iskrene cestitke
              Djokovic produzuje gde je prosle godine zastao, ali "problem" je sto on uopste nije zastao.
              Svedocimo neverovatnom dominacijom i bez obzira sto nisam njegov navijac imam pun respekt za ovo sto radi.
              E sada nista zanimljivo sto se finala tice, ali tako je to sa dominacijama. Fenomenalan nivo i balans puna 12 meseca i nema naznake prekida, veliki naklon.

              Comment


              • Kanal 7

                Comment


                • Evo i ja kao navijac nadala da se prikljucim cestitkama.Mislim da djokovic trenutno igra najbolji tenis u karijeri,najzreliji jednostavno dostigao je neku vrstu nirvane,totalnu mirnocu u igri, sve sto ima koristi maksimalno svako svoje oruzje u igri svaku sansu u mecu i za to ima duboki naklon od mene i svakog realnog teniskog zaljubljenika,dokle ce ovo trajati ne znam ali niko mu ne moze oduzeti ovo sto je uradio u svojoj karijeri a posebno u poslednjih godinu dana sto ga svrstava u pravu zivu legendu tenisa.Uzivajte u ovom trenutku,svaka cast jos jednom

                  Comment


                  • Originally posted by straxx90 View Post
                    Kanal 7

                    Kacite ljudi ove intervjue...
                    ESPN i ostali
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Najbolji ikad, bez obzira da l ce stici do 18 Slemova ili ne

                      Majstor
                      I tad bi mu nasli neku "manu" !
                      Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Ne treba zaboraviti i najzasluznijeg coveka za Novakov uspeh, coveka bez kojeg nista od ovoga ne bi bilo

                      LINK
                      ;)
                      Bota legenda.

                      Comment


                      • Ja sam uspeo samo ovaj da nadjem. Kakvi navijaci

                        Comment


                        • Od početka karijere Novak je mentalno imao preduslov - želeo je da bude najbolji. Imao je fizičke predispozicije u smislu strukture mišića i elastičnosti vezivnih tkiva.... samo je taj gluten stvarao problem do 2011.

                          Tada Novak eksplodira, postaje opasan protivnik za Veliku dvojku, a nekako tih godina je menadžer jednog od Najvećih svih vremena rekao (parafraziram): jedini igrač koji može pomututi sjaj slave i skinuti sa trona Rogera je Novak. Svi su od reda pomislili, da li je ovaj čovek normalan. Pa i mnogi koji sada "proriču" da će Novak biti kandidat za jednog od Najvećih.

                          Šta je to što je falilo, pitali smo se svi mi ovde tokom 2013/2014 posle toliko "jeftino" izgubljenih finala na GS ili Mastersima? To je Novak prošle godine prezentovao u tragovima, a ovde na AO, potpuno otvoreno i brutalno demonstrirao.

                          Novak je u 2015 i sada na AO, demonstrirao sve što je taj menadžer još tada primetio.

                          NI je ovde napisao zaključak o tome ko i šta je tome doprineo, sa kojim se u potpunosti slažem. Novak sada ima i taj stepen "bezobrazluka i bezobzirnosti" koji mu je potreban da bi se manuo onih emotivnih prelazaka preko bezobrazluka rivala, koji ga koštaju pobede na kraju. Nije više "dobri momak i šaljivdžija Novak" već ozbilljan Terminator

                          Počeo je najveće rivale da pobeđuje igrajući njihovu igru:

                          - Primer 1 : Nadal je brutalno pregažen u igri vamos-tamos i udarcima iz trka koje je Novak ispaljivao kao nikad. Taman su svi posmislili, pa dobro Nadal je umoran, malo grca zbog povreda...ali ne zadugo posle na AO Novak demonstrira još očiglednije taj novi pristup

                          - Primer 2: Kei Nišikori, agresivan kao i uvek, malo fizički ispod nivoa ali ga Novak opet razbija još agresivnijim pristupom i fokusiranom igrom razbija ceo koncept

                          - Primer 3: Roger Federer, odavno nisam gledao takav atomski tenis, gde 10 razmena traje 6-7 sekundi, i većinu tih razmena dobija Novak. Plan Federera je UVEK protiv Novaka do 2015 bio "pozovi ga na megdan u nadmetanju ko će jače i brže". Sve do sada je to i palilo. Prva dva seta i igra obojice igrača, je bila toliko iznad svega što se prikazuje u poslednjih 7-8 godina u muškom tenisu, da je bilo milina gledati - ne kažem to kao Novakov navijač već kao ljubitelj tenisa, a Federer sada po meni igra najzrelije i najefikasnije od početka karijere

                          - Primer 4: Endi Marej koji ima sve bolji performans na terenima ali Novak ga baš u trenucima kad ovaj postane agresivan, mudro uvlači na njegov teren dužih razmena, i veliku većinu i dobija. Još uvek je Novaku teško da mentalno Mareja prihvati kao velikog rivala i zato ide uvek na igru koja je dovoljno dobra da može da ga dobije. Pod time mislim da Novak protiv Mareja nema tu inspiraciju kao protiv Nadala i Rogera

                          - Primer 5: Žil Simon : igrač koji nema igru i Novak ga jedva dobija... zanimljivo je bilo gledati da Novak greši a Žil tera po svome, pa šta bude. Marej je imao nekad takav pristup, ali je Novak mentalno tu bio spreman, zna šta ga čeka i mogao je da prilagodi igru, ali protiv "neigre" nema oružje, dobio je Simona na iskustvo i strpljenje

                          Šta će se dalje dešavati u 2016-oj, videćemo, ali je mnogo teže braniti nego osvajati.

                          Nadam se da će ovaj nivo kod Novaka trajati što duže. Realne su šanse da po svim trenutnim pokazateljima, Novak ispiše svoje ime na Teniskom Olimpu, tamo gde treba da stoji ZEUS.

                          Sada je sve to mnogo verovatnije jer iza leđa ima Kapetana koji pravilno kanališe njegove predispozicije, i od defanzivnog-ofanzivca kome možete nametnuti igru, postaje bukvalni "copy-paste" igrača koji je preko puta njega, a tu izgleda nema protivigre.... jer kako ćeš protiv sebe i svoje igre i koncepta. Reakcija Federera tokom dva prva seta je sve objasnila

                          Malo se raspisah do sledeće prilike i slobodnog vikenda ili nekog popodneva, a vi Novakovci samo napred

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            "Roj Emerson je moj prijatelj ali njegov sest titula su iz jedne druge, amaterske ere. U to vrijeme cak ni ja nisam isao u Australiju da igram AO. Danas je to daleko znacajniji turnir. Rod Lejver je legenda naseg sporta ali je bilo lakse u njegovo vrijeme. Ako Novak osvoji GS, a ima dobre sanse, bice to veci podvig."
                            Sve čovek objasnio

                            Comment


                            • Originally posted by Torima View Post
                              Sve čovek objasnio
                              Misli Mekmilan to neko vrijeme. Ocigledno je procijenio da je danas trenutak da se to kaze. Zasto? Zato sto misli da su sanse za slem realne.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ne treba zaboraviti i najzasluznijeg coveka za Novakov uspeh, coveka bez kojeg nista od ovoga ne bi bilo

                                LINK

                                Gandalfe, ti si BOGOTAC ovog foruma.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X