Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Ko je lik ?

    SMS na 1003
    Pa BB, nije valjda da ga nisi prepoznao

    Comment




    • Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Pa BB, nije valjda da ga nisi prepoznao
        U jbt nisam, pomislih ali u sebi ma nije on. Sad bi ga po prstenu prepoznao.


        SMS na 1003

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Vidim zato protiv Federera svaki put ulazi u mec max motivisan, a i onda protiv Mareja na W je pucao od motivisanosti.

          Isto tako vidim kako mu je juce prijala ta igra sa pola gasa. Totalno je bio miran i uzivao je na terenu.

          Ne kazem da treba da divlja po terenu kao 2011e protiv Andersona, Troickog i ostalih kada je stizao sve sto se ljudski mogli stici, jer bi kad tad zaradio neku tezu povredu. Videlo se kako je 2012 pokusao posle AO da nadje neki svoj ritam gde ce se stedeti i sa sto manje truda dobijati tenisere koji su ispod njegovog kvaliteta. To ga je zato kostalo svih bitnih meceva 2012e, umalo i AO 2013 kada mu je trebao set i po da se probudi, i kosta ga i dan danas( AO ovogodisnji).

          Vidim ja i na terenu kako ima problem sa paljenjem, jer ponekad ga vidimo kako pokusava gotovo manijakalno da rasiri oci kako bi sto bolje primio retern, udara se reketom po nogama, isfrustrirano vice...itd Jednostavno upadne u zamku svoje taktike ( koja mi nije bas najjasnija )

          Ono juce statiranje i pasivnost su meni bili totalno nesportski.

          Posle svega vidjenog jedini nacin koji ja vidim da on moze da uzme ovaj trofej je da prodje kroz golgotu. Zato mi je sad sa te strane i drago sto ce mu protivnici biti Tsonga, Raonic i nadam se Federer. Taman prvo ono sto ga pali , da proradi malo inat protiv publike, pa onda veliki server koji ce ga naterati malo da se pomuci u TB i razraditi mu retern i onda najbitniji momenat a to je da mora imati tezak posao u SF. Zato mi i dalje nije jasno zasto se onoliko namucio protiv Delpa da bi se onakav pojavio u W F
          Šta je falilo ulasku u meč u Dubaiu? Bio je baš gde je trebao, to što je posle uradio šta je uradio je njegov problem sa opuštanjem koji ima - tu je negde da ima kontrolu situacije i onda popusti. Meč u Rimu je pokazao da ima nekog napretka na tom polju, obzirom na gem pri 3-3 u trećem setu...

          Nisam rekao da je bio miran na terenu, nego da ga psihički izmori kad treba da odigra na 90% ceo meč protiv nekog luzera. Nije mu lako da je vazda fokusiran i to je što je. Treba da igra agresivnije (što i sam govori), to juče nije radio, koji je razlog više nije ni bitno. To njemu samo po sebi i nije tako lako jer nije čist ofanzivac, bio je nešto kao tamo 2007. kad je i sam rekao - zveknem loptu, zatvorim oči, pa šta bude...

          Prošle godine, a i dobrim delom ove godine, sam primetio da ima varijacije: slab meč - jak meč, tako da mislim da će izaći da odradi meč sa Tsongom ekspresno. Raonić neće biti problem kao u Italiji, bubreg dajem...

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Vidim zato protiv Federera svaki put ulazi u mec max motivisan, a i onda protiv Mareja na W je pucao od motivisanosti.

            Isto tako vidim kako mu je juce prijala ta igra sa pola gasa. Totalno je bio miran i uzivao je na terenu.

            Ne kazem da treba da divlja po terenu kao 2011e protiv Andersona, Troickog i ostalih kada je stizao sve sto se ljudski mogli stici, jer bi kad tad zaradio neku tezu povredu. Videlo se kako je 2012 pokusao posle AO da nadje neki svoj ritam gde ce se stedeti i sa sto manje truda dobijati tenisere koji su ispod njegovog kvaliteta. To ga je zato kostalo svih bitnih meceva 2012e, umalo i AO 2013 kada mu je trebao set i po da se probudi, i kosta ga i dan danas( AO ovogodisnji).

            Vidim ja i na terenu kako ima problem sa paljenjem, jer ponekad ga vidimo kako pokusava gotovo manijakalno da rasiri oci kako bi sto bolje primio retern, udara se reketom po nogama, isfrustrirano vice...itd Jednostavno upadne u zamku svoje taktike ( koja mi nije bas najjasnija )

            Ono juce statiranje i pasivnost su meni bili totalno nesportski.

            Posle svega vidjenog jedini nacin koji ja vidim da on moze da uzme ovaj trofej je da prodje kroz golgotu. Zato mi je sad sa te strane i drago sto ce mu protivnici biti Tsonga, Raonic i nadam se Federer. Taman prvo ono sto ga pali , da proradi malo inat protiv publike, pa onda veliki server koji ce ga naterati malo da se pomuci u TB i razraditi mu retern i onda najbitniji momenat a to je da mora imati tezak posao u SF. Zato mi i dalje nije jasno zasto se onoliko namucio protiv Delpa da bi se onakav pojavio u W F
            Kako ti nije jasno pa to je Novak, a zato je u F dosao sav ispraznjen i samo je cekao kraj da zagrli kuma. E, meni to nije jasno sto je dozvolio da se Mari proslavi preko njega Ove godine je proslavio Wawrinku, ,mozda sad resi da digne u nebesa i Raona. Ne ide se u najbolje svih vremena tako, ali dobro, hvala mu i na ovome sto nam je dao

            Comment


            • Novak samo protiv Nadala ulazi max naostren, sto je razumljivo, ipak je Rafa najveci ikad.

              Comment




              • Deluje ko klinac kad ovako stavi kapu))

                Comment


                • Boris, koji "folirant" sa operisanim kukom se ne sedi prekrstenih nogu.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Comment


                    • Brutalno.
                      Čudesno.
                      Nestvarno.

                      Comment


                      • sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • #proknjženo - učinjeno
                          sigpic

                          Comment





                          • Last edited by proudNolee; 01-06-14, 18:31.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Molim za neki snimak, ako se pojavi.. pliiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzz ...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment



                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X