Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ocigledno nisam dovoljno pratio.

    Znam da se ti posebno radujes sto Novak sada ima pozitivan H2H sa Rodzerom, iako ces vjerovatno izgubiti avatar.
    Evo ti ga i sada odmah sto se mene tice.
    Bitno je da smo u pozitivi.
    Ali za to najvise mozemo da zahvalimo Federeru sto je i dalje dovoljno dobar za ostatak tura i sto moze da dogura do meceva sa Novakom. Pa koliko su samo puta igrali prosle godine, a kako stvari (za sada) stoje igrace i ove. Nisam se tome nadao, a verujem ni ti.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Pa po čemu je to opskuran(mračan, taman, zatvoren) rekord?
      Možda da si formulisao kao "neočekivan"?
      Kako god na RG će da izjednači Lendlov rekord o 18 GS finala za redom.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Pa po čemu je to opskuran(mračan, taman, zatvoren) rekord?
        Možda da si formulisao kao "neočekivan"?
        Kako god na RG će da izjednači Lendlov rekord o 18 GS finala za redom.
        Marija totalno si van price
        Nisu to GS finala za redom, vec finala uopste.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Izvinjavam se..
          Ali nije mračan rekord
          Mada,da je neke stvari ranije promenio bilo bi daleko bolje.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Evo ti ga i sada odmah sto se mene tice.
            Bitno je da smo u pozitivi.
            Ali za to najvise mozemo da zahvalimo Federeru sto je i dalje dovoljno dobar za ostatak tura i sto moze da dogura do meceva sa Novakom. Pa koliko su samo puta igrali prosle godine, a kako stvari (za sada) stoje igrace i ove. Nisam se tome nadao, a verujem ni ti.
            Kad smo se kladili, mart 2015, ja sam vjerovao da ce Novak da ga prestigne. No nisam vjerovao da ce izgubiti jos dva meca 2015. i svejedno ga prestignuti poslije 10 mjeseci.

            Ja bih ipak cekao da Novak povede sa 2-3 razlike prije nego trku proglasimo gotovom.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Kad smo se kladili, mart 2015, ja sam vjerovao da ce Novak da ga prestigne. No nisam vjerovao da ce izgubiti jos dva meca 2015. i svejedno ga prestignuti poslije 10 mjeseci.

              Ja bih ipak cekao da Novak povede sa 2-3 razlike prije nego trku proglasimo gotovom.
              Naravno da ce povesti i mozemo i da sacekamo, ali to je formalnost. Jedino ako ne budu igrali uopste do kraja Federerove karijere moze da ostane ovako egal. Ili ako se sastanu tamo gde Novaku najmanje a Rodzeru najvise odgovara.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Cestitke, bilo je brutalno, bilo je sampionski, bilo je ocekivano
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • 12654247_755827447885248_2992930529296779214_n.jpg
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislio sam nešto da kažem... ali..

                    Comment


                    • Posle sedimentiacije impresija i pada adrenalina na donju granicu, mogu konacno da srocim 2-3 recenice na racun ovog danasnjeg meca. Uveren sam da gledamo i navijamo za najboljeg svih vremena (boat), coveka koji je doveo svoju igru do takve perfekcije da ni jedan drugi takmicar koji udara istu lopticu spravom nazvanom "reket", moze da mu parira, ni na jednnoj podlozi niti u jednoj vremenskoj zoni, ni na jednoj latitudi niti lokaciji. Verujem da i kad bi igrali na mesecu ili Marsu, situacija se ne bi promenila. Prevelik je taj "gap" izmedju njega i ostatka sveta. Tu je shotmaking, tu je kretanje, kondicija, tu je psiholoska snaga, tu je apsolutno sve na najvisem mogucem nivou. Legenda kao Federer, koji poznaje igru u mali prst, danas je nemocan, impotentan, ne zna da se snadje na terenu, teren mu je nepoznanica, ne zna sta da odigra, zbunjen je, izgubljen, i na kraju samleven i unisten. Nema tu mnogo filozofije i analiziranja nekih "kljucnih" poena, voleji promaseni i lake paralele u aut. Federer je igracki likvidiran. Isto kao Nadal i Marej. Tacka.
                      A sto se tice komentara na forumu, gorcinu je svakato ostavila ona izjava moderacije koja aludira na nekakve nedozvoljenje supstance koje, po njihovom misljenju, svetski broj 1 uzima kako bi pogadjao precizno linije. E to je ta nemoc koju i Federer oseca na terenu, ta ekstremna frustracija koja zbunjuje i stvara bolan grc u trbuhu.
                      Sramota je da predstavnik i administrator javnog (forumskog) reda i mira dopusti tako nesto sebi. Ako nisi sposoban da se kontrolises jednostavno odstupi od funkcije i idi moderisi na tamo nekom hejterskom svajcarskom forumu. Iskreno, nisam primetio na stranim forumima da je bilo koji moderator ikad tako nesto sebi dozvolio. Sramno i bedno.
                      Sad odoh lepo da procitam komentare koje sam propustio.
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Comment


                        • Maybe the best someone has ever hit the ball: Twitter reacts to Djokovic's masterclass versus Federer

                          This is how Twitter reacted to Djokovic's stunning show of tennis on Thursday.
                          Becker is like "I don't remember coaching this and all"...



                          http://www.firstpost.com/sports/mayb...medium=twitter
                          Last edited by Bulevarac; 28-01-16, 22:42.

                          Comment


                          • Roger Federer's popularity in defeat a fitting tribute to Novak Djokovic’s astonishing excellence

                            Novak Djokovic played some of the greatest tennis in history in his latest win over Roger Federer, but his brilliance deserves a better reception, writes Desmond Kane.

                            "I have self confidence. That doesn't fade away. I can run for four or five hours. It's not a problem. I'm going deep in slams right now. I'm having great runs."

                            There are lies, damned lies and statistics, but there is bluntness to the glaring truth that Federer’s game no longer stands up well to the brute force, consistency and variation that the Djokovic conundrum continues to throw up. In key moments, he also perhaps is mentally vulnerable in knowing the other guy has his number. And a bloke who could yet pass his own startling numbers.




                            http://www.eurosport.co.uk/tennis/au...shtml#uk-tw-sh

                            Comment


                            • Jesi li mogao života ti neku veću sliku da mu nađeš i ovde postaviš? I kao da je na kraju potrebna njegova fotka.
                              Last edited by miloolja; 29-01-16, 00:36.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X