Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No posle izgubljenog 2 seta nisam prestajao da verujem idemo Novace
    Prood au koliko sam srecan ma ni izgubljeni set ga je jos vise razljutio
    Last edited by ledeni 80; 12-07-15, 17:35.

    Comment



    • Da da, strašno ga je potreslo sve, RG, Wawac, medijska hajka, pa kiša i prekidi...
      Čestitke Noksi naš rodjeni!! Samo tako!
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Izjšdnačen h2h sa Federerom.
        9.585 poena na race listi.
        Drugi Andy sa 5.700
        Prvo mesto skoro sigurno do kraja godine.

        Comment


        • O meču samo kratko, nema potrebe, počinje proglašenje a tu je svakako NI da izanalizira u 75 stavki. Novak je radio sve ono što Murray nije u stanju i nakon ovoga se nadam da su sva poređenja s njim prestala. Federer je imao neuobičajenih grešaka za ovaj turnir, logično, tempo sa osnovne ne može pratiti uz stalni rezultatski pritisak. Novak je briljirao u završnici 1 seta, kakve dijagonale sa oba krila, sve je padalo u zadnji metar, ubitačno. Drugi set je pokazao da Novak ne može ništa lagano, mora sve zakomplikovati. Gdje je samo smjestio ona returna u 4 setu kod 2:2 i 30-30, bolje ne može ni kompjuter U kakvoj god se formi nalazio Federer, 2 čovjeka ga uvijek mogu dobiti ako su u top formi.

          Novaka je mnogo teško brejknuti kad igra ovako na travi, on je mnogo bolji igrač na ovoj podlozi nego što se to generalno misli, u zadnje 2 godine je bez premca.

          Konačno je ispeglan H2H, Sandu je odahnuo, iako ni sam nije znao šta je pisao na live temi.

          Protiv Federera na GS turnirima:

          AO 2-1
          RG 1-1
          WB 2-1
          USO 2-3 pegla radi ove godine

          Don je još jednom objasnio Edbergu, nastavlja da ga pegla

          Što se mene tiče uvijek bih mijenjao RG sa onim klošarima za ovaj turnir, tamo više ne mora ni ići. Ovdje većinom navijaju za Federera, ali svaku majstoriju Novaka isprate sa aplauzima i često na nogama.

          Ovo je 9 osvojeni GS i ako sve bude ok izaći ćemo iz cigana ove godine. Prestignuti su velikani sa 8 GS titula, kakva imena su ostala ispod.

          NI, bio si sjajan u završnici turnira i prepisao dobitnu kombinaciju od nas. Sad sam siguran da si RG uspio izmalerisati sa crnim mačkama

          Comment


          • Čestitam Novaku na najboljem početku godine u open eri.
            Bolji početak od Federer-a 2006.
            Ima monte carlo za razliku od Federer-a

            Comment


            • Hvala ti! Najbolji si!!!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • NOVAKOVANJE!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Izjšdnačen h2h sa Federerom.
                  9.585 poena na race listi.
                  Drugi Andy sa 5.700
                  Prvo mesto skoro sigurno do kraja godine.
                  I dvestota pobeda na GS.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    NI, bio si sjajan u završnici turnira i prepisao dobitnu kombinaciju od nas. Sad sam siguran da si RG uspio izmalerisati sa crnim mačkama
                    Trudio sam se.

                    Dok sam zim necu sebi oprostiti sto nisam dodao 4. prije finala, a nisam zato sto sam isao ljudima na nerve.

                    Bio sam palnirao 3. Jednu prije Nadala, drugu prije Marija i 3. prije finala. I onda se mec sa Marijem produzi i ja dodam trecu u subotu.
                    Last edited by NI; 12-07-15, 18:05.

                    Comment



                    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Sandu,

                        Sad mi poslaji jedan lijepi Novakov avatar sa peharom.

                        Comment


                        • Kako je lepo biti Novakov navijač




                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Wimbledon leči sve rane, ali mala žal za šljakom ostaje. Biće bolje, sve je lakše uz ukus vimbldonske trave.

                            A bio bio merak da zatefteri u double digits sa USO ove godine, jubilarna 10-a titula i tako to, šta mu teško...

                            Comment


                            • Ajde sad za ove nase neverne Tome domaci zadatak da odrade detaljnu analizu meca da ponovo prozivim mec citajuci nadahnuti domaci zadatak.

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X