Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Kik na drugi servis, kontra Sabr kako reče mr Tignor

    Fino je videti da je Novak konačno prihvatio oproban recept- udarati na BH dok ne pukne a ne napcuavanje sa FH strane. To inaćenje me najviše nervira kada igra sa Federerom.
    O da, taj kik drugi servis je obeležio meč. Diverziono sredstvo za apsolutno neutralisanje navodne inovacije sabr. A da voli sa njim pobiti se forhend na forhend voli, prgav je i ne beži od takve tuče.
    sigpic

    Comment


    • Za svakog igrača je našao recept, i što je još bolje retko koji sem Federera koji nešto pokušava, ne mogu ništa da promene i svojoj igri kako bi parirali Noletu.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Originally posted by Nera View Post
        Hvala, Olja
        Nema na čemu, ako sam uopšte nešto uspela da objasnim...a ako nisam ti se javi na pp, mislim kao imaš probleme.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Last edited by miloolja; 24-11-15, 19:19.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Opet IPTL... e Nole sasav si ;)

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Pozdrav za zdragutina, drago mi je da je post prebacen ovde, jer je tamo ipak bio van teme. Ovde ili u opstim mu je pravo mesto.
                Nadam se da ces nastaviti da pises na ovom forumu.
                Prvo da zahvalim na dobrodošlici.

                Drugo, moram priznati da mi nije bija cilj da ovaj članak završi među Đokovićevim obožavateljima, jer u principu, nije njima namjenjen, već onima drugima. Što pokazuje i činjenica da si ti jedini reagira na ovaj članak.
                Dopis (zapravo - članak) bi bija korisniji da su ga mogli čitati oni koji, da i ja iskoristim taj izraz "ne gotove" Novaka, a i izazva bi više (atraktivnih) reakcija!
                Ovakvo - hvaliti Novaka među onima koji ga hvale, nije baš neki izazov, kao što to bilo koja polemika sa istomišljenicima nema nekog smisla.

                No, uvjerem sam da su namjere moderatora ok, pa kako god..

                Comment


                • Nema na cemu, i ne brini se, nisam samo ja primetio, primetili su i drugi, ali su stidljiviji malo od mene i nisu neposredni kao ja.
                  Polako daj im vremena...
                  A sto se tice namera moderatora, drago mi je sto ne sumnjas u iste, jer zaista nemas nikakvog razloga.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ha, njihovo je da primiruju polemike.
                    Ja više volim malo žustrije rasprave.
                    (Jasno, samo u određenim okvirima, koji bi trebali b trebali biti.. eh.. razvidni po prvom i glavnom članku.)
                    Toga, sa istomišljenicima po definiciji, teško bude.
                    Eto, ništa krucijalno, ali niste mi bili ciljana skupina..

                    Comment


                    • Originally posted by zdragutin View Post
                      Ha, njihovo je da primiruju polemike.
                      Ja više volim malo žustrije rasprave.
                      (Jasno, samo u određenim okvirima, koji bi trebali b trebali biti.. eh.. razvidni po prvom i glavnom članku.)
                      Toga, sa istomišljenicima po definiciji, teško bude.
                      Eto, ništa krucijalno, ali niste mi bili ciljana skupina..
                      Ti ocigledno ne razumijes ovaj forum.

                      Gdje drugo moze ici tvoj clanak? Kako moze Bojana protumaciti clanak osim kao hvalisanje jos jednog Novakovog navijaca?
                      Last edited by NI; 25-11-15, 09:42.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ti ocigledno ne razumijes ovaj forum.

                        Gdje drugo moze ici tvoj clanak? Kako moze Bojana protumaciti clanak osim kao hvalisanje jos jednog Novakovog navijaca?
                        Ja to razumijem, ali ah.. eh.. niko ne razumije mene.
                        Jasno je zašto Bojana postupa kako postupa i reka sam da joj ne zamjeram.
                        Ali hvalisanje Đokovića među Đokovićevim navijačima nije mi neka fora.
                        Među onima drugima - e to je već priča!

                        E da.. Vjerujem da se i na ovaj moj protuodgovor može naći novi protu-protuodgovor!
                        Ali se eto uzdam u tvoje dostojanstvo i razum te da ćeš se pozvati na onu - pametniji popušta..
                        Last edited by ; 25-11-15, 12:59.

                        Comment


                        • Dobar i nepristrasan clanak o Novakovom uspehu (na italijanskom), sa malo dubljom analizom same Novakove igre i postignutih uspeha i rezultata.
                          http://www.ultimouomo.com/novak-djokovic-2015/
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Sve je to ok ali ipak je ovo najrelevantniji clanak na temu najbolje sezone ikada. Cak ima i stil poredjenja kao onaj sa USAToday.

                            http://www.changeovertennis.com/did-...d-tomics-2015/

                            Mislim da ovo stavlja tacku, uz BB tvit, i mislim da je vreme da uzivamo u ovoj solidnoj godini.

                            Sent from my LG-V500 using Tapatalk
                            "But Pascal what are you saying?"

                            Comment


                            • Originally posted by thrillseeker View Post
                              Sve je to ok ali ipak je ovo najrelevantniji clanak na temu najbolje sezone ikada. Cak ima i stil poredjenja kao onaj sa USAToday.

                              http://www.changeovertennis.com/did-...d-tomics-2015/

                              Mislim da ovo stavlja tacku, uz BB tvit, i mislim da je vreme da uzivamo u ovoj solidnoj godini.

                              Sent from my LG-V500 using Tapatalk
                              Dobar
                              Inače dobar šlagvort za poručiti autorima koji se bave komparacijama sezona da unesu 'ono malo duše' međ' suve brojke te dodaju na Novakov tas pokoji poenčić zarad svih onih pobeda u kojima većinska publika beše protiv njega. Tako nešto naprosto se vrednovati mora ako ništa drugo a ono zarad ravnopravnosti sa konkurencijom pošto su oni do svojih ostvarenja došli u za njih puno povoljnijim uslovima.
                              Last edited by pecaros; 25-11-15, 17:31.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zna se sta mu je primarni cilj sledece godine i drago mi je zbog toga. Nadam se da ce napokon uspeti da uzme to zlato, neverovatno bi mu znacilo. Negde verujem da moze da bira da bi radije izabratio zlato na OI nego RG. Svakako se nadam i verujem da ce uzeti oba

                                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1067289
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X