Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.index.hr/sport/clanak/hva...sa/857774.aspx
    Ljep tekst.

    Comment


    • surova dominacija

      Njegova dominacija u 2015. godini bila je zastrašujuća. Koliko je dominantan najbolje govori što je bodovna razlika između njega i njegovog prvog pratitelja, kao razlika između drugog i 66. na svijetu.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by juventus View Post
        Prognoza 2-3 GS po sezoni prosek, u narednih 2-3 godine.Opasno blizu Federera po svim mogucim parametrima tenisa.Od Federera ce biti bolji, vec sada izvesno u H2H,broju osvojenih mastersa,broju provedenih nedelja kao No.1,pozitivan skor u H2H sa velikom cetvorkom njihove ere,a za ostalo ne garantujem
        Dobro mi ide sa prognozom, zasad,sta reci na kraju 2015,Nole sampione,odmori se, zasluzio si!Ceka nas paklena 2016,nek bude uspesnija za RG,OI,Cinci,skromno zar,ne?

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          To ako hoćeš da uploaduješ fotku iz računara, kao što ti je rekao gokara, preko dodaj.rs... i samo kopiraš link, bez insert image.. a ako skidaš sliku sa neta desni klik copy image url..pa u ikonicu insert image/from url(/ali pre nego što pritisneš ok...otčekiraš Retrieve remote file and reference locally)
          Hvala, Olja

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Skoro pa savršena godina, više nego što sam očekivao, mada se i dalje nadam golden slamu
              Kombinacija sa Bekerom mi se baš dopada! (Naravno i Vajda)
              Nole je dobio mnogo odličnih saveta od Bekera, ali mislim i da je Nole dao Bekeru nešto što mu je nedostajalo u životu...
              Odlična je to kombinacija, različite su ličnosti i obojica mogu da unaprede drugu stranu.
              Odmor za Noleta ali i nas
              Jedva čekam AO ali neću da smaram, neka se svi odmore

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Zastrašujuća slika kad vidiš koga je sve pobjeđivao,svi osim Conge u prvih 10,a i on realno tu pripada(tad je bio 16).Za sljedeću godinu,želim i prognoziram 2 slema,RG i W,4 mastersa i WTF,sve preko toga fantazija,mnogo je faktora vanjskih koji onemogućavaju zlatni slam,nek nam je živ i zdrav,i još nas dosta godina uveseljavao

                Comment


                • Bas lepa godina, uzivajmo.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment






                    • Comment




                      • Interesantno kako je Novak imao +6 u kratkim relijima, +3 u srednjim i -3 u dužim.
                        A najfascinantniji mi je podatak da je izgubio samo 3 poena na drugi servis.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Interesantno kako je Novak imao +6 u kratkim relijima, +3 u srednjim i -3 u dužim.
                          A najfascinantniji mi je podatak da je izgubio samo 3 poena na drugi servis.
                          Cak i kad dobije duzi rali, osim ako se na radi o brejk lopti, Federer je izgubio, ipak ima 34 godine. Sto bi ga onda Novak obeshrabrivao da produzuje razmjenu.
                          Last edited by NI; 24-11-15, 12:24.

                          Comment


                          • Kik na drugi servis, kontra Sabr kako reče mr Tignor

                            Fino je videti da je Novak konačno prihvatio oproban recept- udarati na BH dok ne pukne a ne napcuavanje sa FH strane. To inaćenje me najviše nervira kada igra sa Federerom.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Cak i kad dobije duzi rali, osim ako se na radi o brejk lopti, Federer je izgubio, ipak ima 34 godine. Sto bi ga onda Novak obeshrabrivao da produzuje razmjenu.
                              Ni, meni je takođe taj podatak bio interesantan. Narocito u prvom mecu. Bilo mi je fascinantno koliko je Federer cvrst u bh razmenma i koliko uspeva da se održi u poenu i na kraju ga i osvoji. Dobrim delom i Novakovim greskama, ali opet očekuješ da ce Novak biti taj koji je bolji u duzim rellijima

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Kik na drugi servis, kontra Sabr kako reče mr Tignor

                                Fino je videti da je Novak konačno prihvatio oproban recept- udarati na BH dok ne pukne a ne napcuavanje sa FH strane. To inaćenje me najviše nervira kada igra sa Federerom.
                                A kao da obozava da se nadmudruje na fh sa njim. Mozda j to deo taktike koja treba da iznenadi Federera koji ocekuj da mu se fosrira bh

                                Comment

                                Working...
                                X