Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu je covek,one silne spasene brejk lopte,to mi je bas nadalovski Pokazao je muda i nagradjen je za to...

    Sta reci ne mogu da spavam jos,ovo je neverovatno.Rekao sam pre meca da je jedina sansa Rodzera da dobije nekako prva dva seta...

    Servis je danas totalno zakazao,ali pokazao je zelju i to je presudilo.

    Comment


    • SPARTAAAAAAA! http://mondo.rs/a829860/Sport/Tenis/...IS-SPARTA.html

      Uzivajte.


      PS: umalo da zaboravim... Rodzer je SABRan ;)
      Last edited by cacanin; 14-09-15, 04:53.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ljudi ne znam za vas,ali ovo je bilo maestralno.Deseta(10) titula na GS i pedeset peta(55) u karijeri zaslužuje da se dobro zalije i obeleži nastavljanjem niza kada su fotke u pitanju a koji je neko od vas počeo(Sandu ili Vladan)





          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Mlogo mi je milo da je pobedio onog drecavog rozamunda!

            Comment


            • Kakva tezina u vazduhu zbog publike....uspeo je da mudro odrzi besedu....pretezno spustene glave.
              Koliko pametno i neubicajeno za Nola. Svaka mu cast sta on izdrzava-bravo Nole
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Znam da je to već izlizano ali velika je privilegija živjeti u vrijeme ovog čovjeka, gledati ga i učiti od njega, hvala ti novače za ovaj nevjerovatni osjećaj ponosa i ovu neopisivu sreću koju imam svaki put kad podigneš pehar. Svaka čast maistore
                10
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Mislim da je od nespavanja uopše gore samo spavanje od sat i po... ojjjjj... a onda sledi totalan šok za moj namučeni organizam i direktorovo iznenađenje što sam došla na posao prvog radnog dana posle odmora, jer noćas je igrao Novak ... i pobedio... U ovom trenutku radila bih i za menju platu... naravno to samo dok me ovaj adrenalin ne pusti...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Covek je bukvalno prolio krv za ovu titulu ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sta je on uradio za ove 4 godine u ovom sportu to ce retko ko ponoviti. Kada dodjes na vrh shvatis da je sve ono lako proslo a da sada tek sledi tezi deo posla a to je ostati na vrhu! Ne znam koliko dugo ce igrati tenis ali dokle god je on motivisan da osvaja turnire mislim da ima jos dosta prostora za njega da ispise istoriju u ovom sportu. Samo da mu motivacija ne fali .
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Bilo je malo nadalovskog, ali nemoj pretjerivati. Kasno je za anlizu. Vise cu sutra,
                        BH je forsirao više od uobičajenog, (ne)iskorištenost brejk lopti je preslika nekih mečeva Federer-Nadal. Podsjetiću te na finale RG 2007 kad je Federer propustio 16 brejk lopti u prvom setu, uz par promašenih situacija za brejk. Još jedna bitna stvar koja je i sinoć demonstrirana i koja se praktikuje stalno protiv Nadala. Federer igra najbolje kad je u zaostatku a najgore kad treba steći prednost. Čim mu igrač vraća sve ono što ostali ne mogu pada mu koncentracija, ne razmišlja racionalno i donosi uglavnom pogrešne odluke kad najviše treba.

                        Odličan meč i visok tempo u poenima, nosio je i greške ali ne previše kad se sve uzme u obzir.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Covek je bukvalno prolio krv za ovu titulu ...
                          Definitivno. Krv, znoj i suze ...

                          Comment


                          • Originally posted by jovan View Post
                            Kakva tezina u vazduhu zbog publike....uspeo je da mudro odrzi besedu....pretezno spustene glave.
                            Koliko pametno i neubicajeno za Nola. Svaka mu cast sta on izdrzava-bravo Nole
                            Smetao mi je glupi Eurosport komentator pa nisam cula ceo govor ali da li je moguce da se Novak nije zahvalio publici?

                            Comment


                            • Originally posted by Maja View Post
                              Smetao mi je glupi Eurosport komentator pa nisam cula ceo govor ali da li je moguce da se Novak nije zahvalio publici?
                              Carski
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Moguće je. Čak i kad su mu kasnije aplaudirali nešto je stidljivo rukom pošao da pozdravi pa se suzdržao. U RG se mora ponijeti isto, oni su još gori.

                                Comment

                                Working...
                                X