Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno predivan clip,vrijedi pogledati.Novakovi najbolji poeni u 2015

    Comment


    • Highlights meca

      http://vod.cms.download.performgroup...04453_1886.mp4
      Last edited by Bokimajsta; 14-05-15, 22:20.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Baš zato sam ja i napisala ono gore,ali danas je novi dan.Danas mnogo krati poene,što mi govori da se štedi iz nekog razloga.
        Moguće je da se plaši povrede... Ima jedna izjava (naći ću ako je potrebno) gde govori o tome da sada mora da se čuva od povreda, jer je proteklih godina imao povredu u sezoni šljake, ali pre RG. Videćemo već danas.

        Comment


        • Sećam se te izjave.Ali danas deluje da je sve ok.Mada gledajući mečeve do sada,na stranu fizičko stanje,imam utisak da je za razliku od prethodnih godina već u Parizu mislima.

          https://pbs.twimg.com/tweet_video/CFDwYFeWEAE0_aI.mp4
          Last edited by Marija81; 15-05-15, 17:09.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • cestitke


            Comment




            • Last edited by pecaros; 15-05-15, 17:48.
              sigpic

              Comment


              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Highlights meca

                  http://vod.cms.download.performgroup...64780_1886.mp4

                  Comment


                  • Ljudi nesto ne vidim da se otimaju za rimski pehar, sve mi se cini da su svi pa i protivnici saglasni ga mi uzmemo... prema tome DAJ BRE!
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Novak malo o svojoj dosadašnjoj igri u Rimu:

                      http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=992387

                      Comment


                      • Realno govori

                        Dosta zabrinjavajuce mi deluje return na ovom turniru, kad i Kei ostvari 5 asova u danasnjem mecu. dosta toga mi ne deluje u igri da je na ocekivano visokom nivou u ovom trenutku. Moguce je i da je pritiak o kome je Navras cini mi se vec govorio.
                        Videcemo, sutra ga ocekuje grinderaj sa Davidom, nivo igre bi morao podici da bi dosao u priliku da se bori za titulu.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Ne bih se slozio da je prikazani nivo Novakove igre u Rimu uslovljen postojanjem nekakvog pritiska zbog dolazeceg RG-a.
                          Njegova igra je zapravo taman onakva kakva se mogla i ocekivati nakon pauze. Vidljivo je da je pauza iskoriscena za bazicne pripreme zarad poboljsanja kondicione spreme. Zbog toga su mu noge nesto `teze` nego inace sto se vidi kod slabijeg namestanja na udarce.
                          Povratak igracke rutine resava se mecevima tako da iako izgleda paradoksalno njemu je pogodovalo igranje po 3 seta u prethodnim kolima.
                          Da se tokom pauze radilo i na nekim tehnickim aspektima igre videlo se juce gde je imao 7 od 7 realizaciju na mrezi. Servis je prilicno siguran uz dobro navezban drop bekhendom sa parne strane.
                          Treba napomenuti da je zbog vetra koji je skinuo sloj sljake sa terena pametno modifikovao kretanje cime je rizik od moguce povrede sveo na minimum.
                          Imperativ je bio da zdrav i savrseno kondiciono spreman doceka RG sto je verujem ispunjeno. Da mu samopouzdanja ne manjka otkrio se sam rekavsi da je nakon brejka na 2-1 bio siguran kako ce mec brzo okoncati.
                          Za danas tipujem pobedu sa nedoumicom hoce li to biti u dva lagana ili dva teza i jedan lagani set.
                          Last edited by pecaros; 16-05-15, 12:25.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Ne bih se slozio da je prikazani nivo Novakove igre u Rimu uslovljen postojanjem nekakvog pritiska zbog dolazeceg RG-a.
                            Njegova igra je zapravo taman onakva kakva se mogla i ocekivati nakon pauze. Vidljivo je da je pauza iskoriscena za bazicne pripreme zarad poboljsanja kondicione spreme. Zbog toga su mu noge nesto `teze` nego inace sto se vidi kod slabijeg namestanja na udarce.
                            Povratak igracke rutine resava se mecevima
                            tako da iako izgleda paradoksalno njemu je pogodovalo igranje po 3 seta u prethodnim kolima.
                            Da se tokom pauze radilo i na nekim tehnickim aspektima igre videlo se juce gde je imao 7 od 7 realizaciju na mrezi. Servis je prilicno siguran uz dobro navezban drop bekhendom sa parne strane.
                            Treba napomenuti da je zbog vetra koji je skinuo sloj sljake sa terena pametno modifikovao kretanje cime je rizik od moguce povrede sveo na minimum.
                            Imperativ je bio da zdrav i savrseno kondiciono spreman doceka RG sto je verujem ispunjeno. Da mu samopouzdanja ne manjka otkrio se sam rekavsi da je nakon brejka na 2-1 bio siguran kako ce mec brzo okoncati.
                            Za danas tipujem pobedu sa nedoumicom hoce li to biti u dva lagana ili dva teza i jedan lagani set.
                            Pecke ovo sam i ja pomislio protiv Almagra... ipak sada bi trebalo da polako popusta taj teret i da lagano daje gas. Videcemo, trebalo bi da danas i a pogotovo sutra
                            bude sve OK. pa polako da se zaputimo ka galskom selu da vidimo mozemo li da pridobijemo Asterixa i Obelixa na nasu stranu.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Pecke ovo sam i ja pomislio protiv Almagra... ipak sada bi trebalo da polako popusta taj teret i da lagano daje gas. Videcemo, trebalo bi da danas i a pogotovo sutra
                              bude sve OK. pa polako da se zaputimo ka galskom selu da vidimo mozemo li da pridobijemo Asterixa i Obelixa na nasu stranu.
                              Ma jasna stvar On nije uzeo pauzu zarad plandovanja nego je pakleno radio na kondiciji. Nego ti se naš narod navikao da deli krompire pa svaki izgubljeni set shvata tragično. Rim je za njega samo trening.
                              sigpic

                              Comment


                              • Highlights

                                http://vod.cms.download.performgroup...31055_1886.mp4

                                Comment

                                Working...
                                X