Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tataratira!

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      [ATTACH=CONFIG]13835[/ATTACH]
      Hvala Gokaro ;)
      Originally posted by pecaros View Post
      Cisto da se nakon autobana zapljunem i ovde u baru Novakovu jerbo podrske nikad dovoljno.
      Idemo rode!
      Idemooo rodjeni. Sve cestitke KRALJU.
      Susret sa Jelenom, onaj zagrljaj VECI JE OD PEHARA.

      Comment


      • Citajuci NIja, Vladana, Sandua i ostale od juce i prekjuce sa njihovim potpisima sam se cudio Nisam bio siguran jel stvarno misle da Novak nema sanse, ili trolaju, na momente jedno na momente drugo

        Ja sam bio siguran da Novak dobija i nisam mogao da verujem sta sam citao ovde

        Svaka cast majstore Sad idemo na US Open, pa onda osvajas i RG iduce godine

        Comment


        • Novace
          Stid me koliko malo sam vjerovala u ovu titulu…koliko malo sam vjerovala u najboljeg igraca danasnjice. Posle onog poraza u finalu RG-a, tako teskog i bolnog, pomislila sam – to je to, opet ce pored neverovatne dominacije tokom sezone zavrsiti samo sa jednim Slemom, jer ce ga ovaj poraz slomiti. Ali ne…ne ovaj put, ovaj put je ipak Novak Djokovic pokazao da sezona 2011 nije bila slucajnost, da je sposoban osvajati vise GS-ova godisnje, da je trenutno njegova era!!
          Kako svo to nerviranje tokom meca oko ocajnih lobova, nepostojecih passing shotova, nekoriscenja prilika da se uzme brejk, set, mec… izgleda posle uspeha bzvz, smesno. Pa pored svega toga Novak je igrao ODLICNO! I na kraju uspeo da dobije i podigne po treci put zlatni pehar…kakav SAMPION!
          Nego ne gubimo Wimbledone sa Bekerom…no no

          Svaka ti cast Noleeeee

          Comment


          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Ljudi da li je moguće biti ovoliko srećan zbog nečega što nije tvoj lični uspjeh ili uspjeh ljudi bliskih tebi ponekad se zapitam da li sam normalna (naprimer sad ) ovo je nevjerovatan osjećaj sree da bi najradije skakala po kući i pjevala na sav glas koliko god da nas nervira toliko je za 100x više lijepo biti u Novakovim redovima. Hvala ti legendo na ovom osjećaju, nekako kad mi sve u životu krene nizbrdo Novak je uvijek tu da unese malo radosti u život
              Svaka titula je bitna, ali ova.... ne može ništa da se mjeri sa titulom na Wimbledonu, a sad ih imamo tri

              P.S. SONJAAAAAAAA


              Spoiler


              Last edited by proudNolee; 12-07-15, 19:20.
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Volim da budem nerealno pozitivan u životu...

                Ali.. Da mi je neko spomenuo pre 7-8 godina da će Nole u 28. godini imati 3 Wimbledon-a.. Ne bih ga smatrao (normalnim) stanovnikom planete Zemlje..

                Bravo Novače! Bravo ljudino! Hvala Ti! Od srca!

                Ne da nam se RG... Ali nam se sve ostalo otvara...

                Idemo dalje!

                Jedva čekam snimak...

                Comment


                • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Treba nesto nauciti iz ove pobede:
                    Nole izgubio finale Pariza, ranjeni orao, medijska hajka engleza, provokacije, publika protiv njega, Federer protiv Murray-a vanzemaljski i Nole... Nole... protiv svega toga... jednostavno pobedi Federera bazirano na nadljudskom umecu, glavi i srcu.

                    Ista situacija je za sve nas u Srbiji i bivsoj Jugi- ovi sa zapada i nasa spostvena korumpirana elita nisu bolji od nas, ja ih dobro poznajem. Ali zato sto su mocniji, nama je potrebno, kako bismo bili uspesni, nadljudsko umece, glava i srce.

                    Svaki put kada Nole ovako pobedi, meni to daje ogromnu snagu. I verujem: Kad moze Nole, mogu i ja, mozemo i mi.

                    Comment


                    • Bravo moj brdjaninu !!!!!!!!!!!!!!!
                      P.S. Chestitke ogromne i Bekersonu carsonu !!!!!!!
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment



                      • Originally posted by Boris Becker View Post
                        Treba nesto nauciti iz ove pobede:
                        Nole izgubio finale Pariza, ranjeni orao, medijska hajka engleza, provokacije, publika protiv njega, Federer protiv Murray-a vanzemaljski i Nole... Nole... protiv svega toga... jednostavno pobedi Federera bazirano na nadljudskom umecu, glavi i srcu.

                        Ista situacija je za sve nas u Srbiji i bivsoj Jugi- ovi sa zapada i nasa spostvena korumpirana elita nisu bolji od nas, ja ih dobro poznajem. Ali zato sto su mocniji, nama je potrebno, kako bismo bili uspesni, nadljudsko umece, glava i srce.

                        Svaki put kada Nole ovako pobedi, meni to daje ogromnu snagu. I verujem: Kad moze Nole, mogu i ja, mozemo i mi.
                        Da smo mi u zivotu bar 50 % kao Nole sto je na teniskom terenu, pa gde bi nam kraj bio

                        Comment


                        • neko je danas spominjao šampanjac?
                          NI, dolazi ovamo da slavimo, dosta si tešio rogerovce, pa oni imaju 17, a mi 9..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            neko je danas spominjao šampanjac?
                            NI, dolazi ovamo da slavimo, dosta si tešio rogerovce, pa oni imaju 17, a mi 9..
                            Kritika prihvacena.

                            Spoiler
                            Sto se federerovaca tice, znam kako je meni bilo poslije RG-a.

                            Comment


                            • Gdje su Olja i AIR, jesu živi
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment

                              Working...
                              X