Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ajde sto ga je Marej dominirao u razmenama u trecem i cetvrtom setu, to sam delimicno i ocekivao, ali sam od Vavca ocekivao (a verujem i sam Novak) mnogo vise lakih poena, jeftinih. Dobio ih je toliko da ih je mogao nabrojati na prste jedne ruke. Tome se zaista nisam nadao, ali Vavrinka nije gresio najvise zbog Novakove pasivnosti i loptica koje je dobijao a koje su bile idealne za njegov napad.
    Wawrinka je odlicno odigrao danas tacno onako kako treba protiv Novaka Federerovski al mnogo unapredjenija varijanta.Slao mu je loptice iz riterna koje bukvalno propadnu u zemlju sto kaze Navras ustopavo mu je servise sa povratnim efejom hihihi.Na takve loptice se mora ulaziti u teren i nogama izvlaciti spinovi dakle treba se idealno namestati i odma napadati a on to danas nije radio jednostavno je uspevo da vrati kratke loptice koje je Wawrinka idealno realizovo i to je to u relijima nije imo dovoljno sansi jer ga je ovaj konstantno razvlacio i bio u prednosti.Mislim gotovo sam ubedjen da Djokovicu ne odgovaraju niske loptice a Wawrinka je danas slao takve jednostavno nemoze da ih napadne kako treba sa pravom dubinom i snago nego salje kratke.da je bilo toplije vreme druga prica bi se pisala veceras ovde....


    PS:Federer 2011 je igro gotovo identicno sto se tice defanzive protiv Novaka kao wawrinka danas i nacisto ga umrtvio dovodio ga do ludila vracajuci sve jer Djokovic nije mogo da napadne takve riterne kako treba kad loptica propada i mislim da je to resenje kako treba igrati protiv Novaka.Tad je Federer slabije igro ofanzivu kao wawrinka danas a je zato nadomestio sve sjajnim servisom.Djokovic nije bio na najvisem nivou a mislim da nikad i nece dok god neko moze ovako da mu riternira a Wawrinka i Roger su definitivno odigrali meceve zivota i opet im je bio blizu mogo je da ucini da mecevi odu u 5 set to samo pokazuje koliko je Novak sampion i koliko mu malo treba da prelomi a opet ne kontam pa majku mu kad mi navijaci koji smo ajde recimo obicni laici vidimo sta mu skodi i gde treba da radi kako njegov tim ne vidi zasto ne citaju forum SF ?
    Last edited by Bokimajsta; 07-06-15, 23:58.

    Comment


    • Ako nekome nije dosta shokova i ne moze da spava zbog Game of Clay
      sad` ce cika Martin jos malo da vam ulepsa zivot sa 9. ep. Pobice sve Starkove i ajd` u p.m.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        A šta ti to govori?Da nije imao energije čak ni za to.
        Ali idemo dalje,sada odmor i priprema pa Vimbldon,a za sledeći RG Četojevića nazad u tim
        On mi je zemljak iso sa mojok kevom u srednju skolu al ne znam sta se tu desilo izmedju njih lepo je bilo dok je trajalo...mada ja tu najvise zasluge dajem vajdi onakav covek se jednom radja koliko je samo pozitivan...

        Comment


        • Urnisao ga je Stan riternom ali meni je neshvatljivo zasto Novak nista nije uradio da promeni stvari. Makar da pokusa. Recimo da malo cesce izlazi na mrezu nakon prvog, jer je Stan najvise vracao blokom, te loptice putuju uzasno sporo. Da ga malo iznenadi, da ne zna sta da ocekuje, da ga natera na veci rizik.
          Apsolutno nista nije uradio sto mi govori da je bio u uzasnom grcu, prosto nije razmisljao i nije bilo nikakve planske reakcije na desavanja na terenu. I ono sto je uradio, uradio je stihijski.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Mozemo mi sada svi ovde da kenjamo kako nema veze i kako nije bitno i kako ce ga osvojiti sledece godine ili tamo neke, ali to jednostavno nije tacno. Ima veze i bitno je.
            Mozemo da serendamo kako je Stanojlo odigrao partiju zivota i kako se protiv toga jednostavno nije moglo, ali pravi sampioni uvek nadju nacine. A mene najvise boli ta stvar jer verujem da je Novak pravi istinski veliki sampion.Kaze neko ne mozes da pobedis sve meceve. I ne moras sve, pobedi one najbitnije.
            Tesko je svima, Novaku sigurno najteze, zelim mu da zaboravi ovaj poraz sto pre ( i ako to nece biti lako ni malo) i da krene u nove pobede. Sta god uradio do kraja karijere, a verujem uradice jos mnogo toga uvek ce ostati zal za ovim propustenim prilikama, ali sta je tu je. Da je uzeo ovo ubedjen sam da bi uzeo i preostala dva slema u ovoj godini, ovako pitanje je. Videcemo na W kako ce stvari da se odvijaju.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Bas tako @SanduGP jedini nacin za Djokovica protiv blok riterna gde loptica bukvalno propada je da ide na mrezu i zavrsava to jer drugacije ne moze ne ume,sa tim udarcem je Federer uzo sve sto se uzeti moze i jos bi uzo bar 10 da nije doso covek po imenu Rafael Nadal koji je sa strasnim spinovima sve takve riterne pretvaro u svoje winere.Dakle strasno namestanje treba za takve loptice i saginjanje u koljenima plus spin da izvuce i snaga i dubina da to pretvori u winer.Novaj je uspevao samo da ih vrati u sred polja sto je ovaj koristio za winere plus Novak fizicki nije najbolje izgledo kasnio je.Al mogo je da ide na mrezu medjutim on je to samo jednom pokuso pred kraj meca na mlak 2 servis mislim nidje veze definitivno nije jasno razmisljo uzo ga Stan na frku kao sto ga Fed uzima za sat vremena udje voda u usi pa nezna kud udara.....

              PS:Morezmo je rekla pred danasnje finale da je Novak strasno nervozan da ga nikad takvog videla nije....jbt kako ljudi znaju....On treba jednu stvar da rascisti kako bi imo preduslov da dobija vazne meceve a to je servis.....ako celi turnir servira extra i ako je strasno napredovo u tom udarcu....i dodje mu vrlo vazan mec i tu podbaci to je cista psiha ljudi....Servis tu ne utice umor da mozemo da kazemo bio je umoran nije bilo vetra nije bilo jakog sunca dakle uslovi idealni......cak kazu da umorniji igraci bolje serviraju....dok god ne bude imo prvi servis kao u finalima wimbldona sa fedom i AO2013 sa Murrayem on nema sta da trazi u ovakim mecevima gde je protivnik predobar.....pa tek onda da povede racuna o ostalim stvarima tipa ovi blok riterni kako njih da napada dal da se idealno namesta i spinuje u uglove terena il da ide na faktor izlaska na mrezu i presjecanja al dzaba sve to ako nemas servis od njega sve polazi....zato Federer toliko traje....a pogledajte Fedovu brzinu servisa do 190 sve mixuje covek je u finalu wimbldona protiv Rodika u mecu od 5 setova napravio preko 100 asova u mecu? a servira do 200 prosek 183.Nema lupanja po loptici samo idealno podbacivanje tajming gracioznost pronalazenje uglova u samom pokretu se vidi kako to tecno ide da je Novaku fedov servis gde bi mu kraj bio...
              Last edited by Bokimajsta; 08-06-15, 00:24.

              Comment


              • Ne shvatam vas ljude koji veličate Stanovu igru. Čovek ima 30 godina, šta on novo može da ponudi u tim godinama. Čitam neke promene u forhendu, ima tu nečega, ali sve to je sviranje onoj stvari.

                Posle čišćenja Nadala i Mareja, ovaj poraz od Stana je za mene skandal. Kvota 1.15 pre meča sve govori, JOŠ JE DOBIJEN I PRVI SET. Takva kvota zna da padne u prvim kolima, ali u finalu NIKADA. U 4. setu dovija jedan od zadnjih sedam gemova. Ej Djoković protiv Vavrinke. Ovo što se danas desilo dešava se u sto godina.

                Treba mu pružiti podršku, ali komentari tipa Stan je bio bolji vređaju zdrav razum. Jeste, bio je, ali zašto se niko ne upita kako je to moguće posle ovakve Novakove dominacije u poslednjih devet meseci i to u njegovom najbitnijem meču u karijeri. Ovo je apsolutno Noletov daleko najteži poraz u karijeri, ona dva protiv Mareja su male mace.

                Jedino komentari Bokimajste i Vladana imaju taj kritički osvrt, a ostali stvarno nemam reči...

                Sad Wimbledon treba ga pustiti niz vodu, ne treba mu još jedan poraz u finalu od Mareja i pokušati osvojiti USO bar malo ublažiti ovaj brodolom.

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Treba mu pružiti podršku, ali komentari tipa Stan je bio bolji vređaju zdrav razum. Jeste, bio je, ali zašto se niko ne upita kako je to moguće posle ovakve Novakove dominacije u poslednjih devet meseci i to u njegovom najbitnijem meču u karijeri. Ovo je apsolutno Noletov daleko najteži poraz u karijeri, ona dva protiv Mareja su male mace.
                  Jedino komentari Bokimajste i Vladana imaju taj kritički osvrt, a ostali stvarno nemam reči...
                  Stan jeste bio bolji-to su činjenice.E,sada možemo mi ovde da k*njamo da li on bio toliko dobar jer je Novak popustio,da li je Novak bio loš,a Sten u naletu.Posle dominacije kada je čovek na vrhu u nekom trenutku se i umori,znaš?I ti da radiš 5 dana po 12 siti,šestog dana ćeš biti premoren,pa malo "zadremati" na poslu.Jednostavno premor ga je stigao-i pihički i fizički,a možda,samo možda i loša taktika.
                  Gde smo mi ostali pogrešili u komentarima?Mi smo samo navijači,a ne kritičari.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Ne shvatam vas ljude koji veličate Stanovu igru. Čovek ima 30 godina, šta on novo može da ponudi u tim godinama. Čitam neke promene u forhendu, ima tu nečega, ali sve to je sviranje onoj stvari.

                    Posle čišćenja Nadala i Mareja, ovaj poraz od Stana je za mene skandal. Kvota 1.15 pre meča sve govori, JOŠ JE DOBIJEN I PRVI SET. Takva kvota zna da padne u prvim kolima, ali u finalu NIKADA. U 4. setu dovija jedan od zadnjih sedam gemova. Ej Djoković protiv Vavrinke. Ovo što se danas desilo dešava se u sto godina.

                    Treba mu pružiti podršku, ali komentari tipa Stan je bio bolji vređaju zdrav razum. Jeste, bio je, ali zašto se niko ne upita kako je to moguće posle ovakve Novakove dominacije u poslednjih devet meseci i to u njegovom najbitnijem meču u karijeri. Ovo je apsolutno Noletov daleko najteži poraz u karijeri, ona dva protiv Mareja su male mace.

                    Jedino komentari Bokimajste i Vladana imaju taj kritički osvrt, a ostali stvarno nemam reči...

                    Sad Wimbledon treba ga pustiti niz vodu, ne treba mu još jedan poraz u finalu od Mareja i pokušati osvojiti USO bar malo ublažiti ovaj brodolom.
                    Druze da ti kazem iskreno vidim da si ok lik i mnogi ovde tipa sandu navras noto vladan NI ja od 2003 nisam meca propustio sto uzivo sto na snimke imam sve moguce opcije da gledam zato sam nedavno dobio otkaz u firmi zbog Djokovica.Svak mi kaze da sam lud sto gledam vise volim da komentarisem sa rodbinom nego da iznosim na forum jer nemam tu kulturu pisanja tekstova zapete zarezi i sve ostalo.jednostavne previse brzo mi reci izlecu iz glave kad pisem da ne stizem lepo da pisem.recimo kod mene su svi u porodici gledali Djokovica jos od 2006 i finala sa Stenom u Umagu i znali smo da ce postane veliki sampion feda sam standardno pratio i navijo za njega posle se pojavio i davitelj Nadal.Videlo se tad da Djokovic ima igru.Jednostavno nekad imam utisak da je to sve biznis da se namestaju mecevi recimo ono polufinale protiv Nisike..Sa Vladanom sam davno konsutovo da se nadal dopinguje pogotovo posle onog povratka 2013 dopalo se to nekom ili ne al tako je...isto mogu reci za feda da se nikad nije dopingovo i da je najbolji svih vremena i da moze da zali sto je Nadal doso kad je doso inace bi sad imo ladno 30 najmanje uzo bi barem 4 karijerna slema....Djokovicev i Murreyev hendikep su sto igraju u eri Feda i nadala dakle ovo je ubjedljivo najbolja era tenisa zlatna era i po meni izmedju njih treba da se praave merila ko je najbolji svih vremena taj uzi krug ostale ere su bile cistije i ljepse za gledanje siggurno al ne tako dominantne ko ova...Novak po meni nema tu potrebnu drskost onu sto svi pricate da ce Beker da mu usadi taj kockarski duh tu bezobraznost i psiha pre svega al kad malo bolje razmislim svi su oni pali psihicki kad je trebalo bas tako veliki rekord da se obaraju tipa 4 GS niz pobeda uvek te neko doceka jednostavno je tako..po meni kad rascistim Nadal je tu najjaci samo sto covek nema konstantnost da drzi takav nivo duzi period i sklon je povredama...

                    Comment


                    • Ja ga previse dozivljavam kao licni neuspeh kao svog sto bi se reklo zato tako verovatno i reagujem verovatno ga nebi ni gledo posle ovakvih poraza da ga tako ne dozivljavam jer 1000 puta sam mu opsovo sve zivo i reko da ga nikad vise necu pratiti al dzaba jace od mene pa to ti je mada nije dobro za zdravlje cesto mi se secer dizo zbog njega...od kad ga pratim samo ono finale US opena sa Fedom 2008 je odigro perfektno a da ga je izgubio tu ne mogu da mu zamerim sanse koje je imo a imo ih je u svakom setu da ga dobije jer je bio mlad i zelen...a trudio se strasno posle toga svi bitni mecevi su mu zestoki chouk psihicki pad da je to neverovatno>Evo mozete procitati na B92 sajtu blog zavrsni Sase Ozma iz Pariza sve je covek objasnio strasan analiticar....i to smo mi ovde i konsultovali pre njegovog bloga...

                      @Gokaro ubjedjen sam 99.9% da Djokovic ako ponovi igru sa ovogodisnjeg RG ne racunajuci zadnja 2 meca sa Murrayom i Wawom dakle stabilan 1 servis izlasci na mrezu napadi svake krace loptice da ce da pocisti sve na putu glatko pod uslovom kad dodju bitni mecevi da ne coukne kao ova zadnja 2 meca igru ima definitivno ima i formu samo luda glava....
                      Last edited by Bokimajsta; 08-06-15, 00:46.

                      Comment


                      • Previse sam tuzan da bih ga kritikovao, sto mi se ranije nije desavalo. Bilo je teskih poraza ali ovaj danas me bas dotakao. Jednostavno sam nekako prazan nakon ovog meca i mnogo mi je zao Novaka.

                        Precenili smo njegove mogucnosti i kapacitete, sto nije prvi put, makar meni. Sve vreme sam strahovao da ce ga pritisak pojesti, sto se na kraju i dogodilo. Desava se to iz godine u godinu i to vise ne moze biti slucajnost. Prosto ne moze da iznese to breme i ja zbog toga ne mogu da ga kritikujem. Takav je kakav je, ima falinku koja ga stalno koci da napravi taj odlucujuci korak i to je to.
                        Last edited by Navras 16950; 08-06-15, 00:49.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Originally posted by Navras View Post
                          Previse sam tuzan da bih ga kritikovao, sto mi se ranije nije desavalo. Bilo je teskih poraza ali ovaj danas me bas dotakao. Jednostavno sam nekako prazan nakon ovog meca i mnogo mi je zao Novaka.

                          Precenili smo njegove mogucnosti i kapacitete, sto nije prvi put, makar meni. Sve vreme sam strahovao da ce ga pritisak pojesti, sto se na kraju i dogodilo. Desava se to iz godine u godinu i to vise ne moze biti slucajnost. Prosto ne moze da iznese to breme i ja zbog toga ne mogu da ga kritikujem.
                          To je ok, u tome je cela stvar, a ne u Sten d Menu.

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            Urnisao ga je Stan riternom ali meni je neshvatljivo zasto Novak nista nije uradio da promeni stvari. Makar da pokusa. Recimo da malo cesce izlazi na mrezu nakon prvog, jer je Stan najvise vracao blokom, te loptice putuju uzasno sporo. Da ga malo iznenadi, da ne zna sta da ocekuje, da ga natera na veci rizik.
                            Apsolutno nista nije uradio sto mi govori da je bio u uzasnom grcu, prosto nije razmisljao i nije bilo nikakve planske reakcije na desavanja na terenu. I ono sto je uradio, uradio je stihijski.
                            Ma izlazio je na mrezu u 4. setu. Poluuspjesno ikao hrabro.

                            --------------------

                            Ovo je tezak poraz. On mora imati ozbiljnih negativnih konsekvenci, ali ja sam daleko mirniji nego prosle godine.

                            2011. sam mislio: "Osvaja to sljedece godine."
                            2012. "Osvojice jednom."
                            2013. "Ovo postaje tesko breme."
                            2014. "Sanse da ikada osvoji su drasticno smanjene."
                            2015. "Jos jedan prilika je propustena, ali smatram da su sanse da ga konacno osvoji vece nego sto sam mislio prosle godine."
                            Last edited by NI; 08-06-15, 00:59.

                            Comment


                            • Originally posted by Navras View Post
                              Previse sam tuzan da bih ga kritikovao, sto mi se ranije nije desavalo. Bilo je teskih poraza ali ovaj danas me bas dotakao. Jednostavno sam nekako prazan nakon ovog meca i mnogo mi je zao Novaka.

                              Precenili smo njegove mogucnosti i kapacitete, sto nije prvi put, makar meni. Sve vreme sam strahovao da ce ga pritisak pojesti, sto se na kraju i dogodilo. Desava se to iz godine u godinu i to vise ne moze biti slucajnost. Prosto ne moze da iznese to breme i ja zbog toga ne mogu da ga kritikujem.
                              nemoram ga kritikovat al mogu da kazem sta bi promenio kod njega recimo da je tacno 100% da on sve dogovara sa timom i toga se drzi sto mi je skroz smesno ako vidis da to ne prolazi da ne probas drugu varijantu...meni je smesan detalj bio prosle godine slika na twiteru kao oni igraju sah otvaranje je bilo znaci ni onaj sto tek uci da igra koji nikad nije igro polje bi odigro te poteze nego su oni odigrali ako vec saljes sliku u svet majku mu namesti neku poziciju iz knjige ili programa ako stvarno tako taktiku spremaju nema od njih nista a sah je prava rjec za taktiku za meceve.ja bih skino bekera i grisa a doveo Borga ili Normana nekog ko Djokovica moze da nauci kako da gadja uglove u servisu volio bih nekog ko bi preferiro strogu ofanzivu da vidimo kako bi Nole to igro naravno da nadje nekog strucnjaka za fitnes da ojaca forhend jer ovo sad nije dovoljno mora to da ide vatrenije on recimo moze da izvuce par meceva jako posle nema snage u njegovim udarcima i to mu se stalno ponavlja na 3 dobijena seta otuda mozda i igra defanzivno

                              @Gokaro mora se odati priznanje Normanu i Stanu tacno su odigrali na jedinu kartu kako da ubiju Novaka. Stanu nikad nije bio problem da pogodi vanseriski viner kad dobije kratku lopticu na tanjir problem je bio kako dobiti taku lopticu od Novaka.Taj ritern su pozajmili od Feda iz 2011 i maestralno ga exploatirali.Nole je trebo da otkloni tu boljku da prostudira kako mu je Fed oduzo mementum tad i ucinio ga bezopasnim na zalost nije naucio on ide po principu bilo proslo zato mislim da ga ovaj poraz nece toliko pogoditi jer je ubedjen da je Stan odigro perfektan mec da on nije imo sansi sto po meni ispravno za nastavak sezone al sigurno nenormalno za jednog sampiona da tako razmislja.To je onaj nedostatak sampionskog duha,borbenosti koju je marej pokazo u mecu sa djokovicem dakle mindy games koji Novaku fali da to ima ubedjen sam da bi se druga prica pricala

                              @NI nije samo RG u pitanju u pitanju je i US open jos gore stvari mu se tamo desavaju a sve zbog nedostatka igracke drskosti u fazonu ko si ti bre ima da te pojedem da te stavim u mali dzep ti mene da setas da mi ukopavas loptice uzecu MTO da te sasecem stiskacu saku svaki poen tapkacu lopticu 20 puta na granici da dobijem opomenu srusicu ti flasice... i tako dalje...
                              Last edited by Bokimajsta; 08-06-15, 01:05.

                              Comment


                              • E zato je on veliki šampion i još veći čovek

                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X