Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Ja sam našla samo ovo sa konferencije, ali ne mogu gledati

    Pa opet isto kaže, trebao je agresivnije. Tu ga je prevario dobijen prvi set onom igrom. To nije upalilo u drugom i nije dobio klim glavom iz boksa da krene drugačije. Podbacili su svi, kompletno, oduzeti su bili važnošću ovog meča.

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Izvini Laro, ne zelim to gledati, zato i nisam gde sam prtpostavljala da ce ga ova publika pozdraviti na isti nacin kao i prosle godine. Kako nije mogao suze zadrzati
      Znaš, nisam ni ja htela, i ja sve pogasim kad izgubi, neću ništ' da gledam nakoliko dana, ali me neki djavo naterao da pogledam ovaj snimak i Noleta kako zaplaka i mogu ti reći, ako sam pre bila ponosna na našeg majstora, posle gledanja sam još više. Respect Tako da ti ja toplo preporučujem da odgledaš, lepo je! Nole je ... Klasa, mislim, šta reći..
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by Nesic View Post
        Pa opet isto kaže, trebao je agresivnije. Tu ga je prevario dobijen prvi set onom igrom. To nije upalilo u drugom i nije dobio klim glavom iz boksa da krene drugačije. Podbacili su svi, kompletno, oduzeti su bili važnošću ovog meča.
        Gluposti brate,ako ja igram mec i vidim da mi ne ide taktika koju sam zamislio i koja je isla u 1 setu,nemam ja sta cekati i gledati u moj box pa ne igraju oni tenis nego ja ako zelim da osvojim tu titulu na glavi cu dubiti da je se dokopam ako treba stiskacu pesnicu posle svakog poena kao murray trazicu pomoc publike uzecu MTO sasjecu protivnika nesto cu pokusati da mu oduzmem momentum.Ma kakvi Novak je fin decko iz grada da bi tako nesto pokusao....zna samo kao najveci amater posle drugog servisa krenuti na mrezu koliko puta vidjeno sa njegove strane.....NEMOC

        Comment


        • Koliko puta je Federer njemu pokusavo tako da ukrade momentum cak nekad i uspevo ja se secam onog finala WTF i zamene strana za sedenje i peskira..svesno ide da nasece protivnika i pokusa psihicki da ga izbaci sto ja apsolutno odobravam...sve su to mindi igrice koje su dozvoljene al na zalost Djokovic to ne koristi

          PSnaj sto je prenosio na RTS kaze idemo sad u studio da sa nasim gostom prokomentarisemo kraj meca...medjutim corak Bogdan pobego hahha verovatno se jako iznerviro danasnjim izdanjem...
          Last edited by Bokimajsta; 07-06-15, 20:31.

          Comment


          • Pa hbga, svaki pogled mu je bio uperen ka loži. Novaku očito treba neko u ovakvim situacijama. Otud napisano.

            Comment


            • @Larisa
              Apsolutno Novak je fanfastican sportista u pobedi i porazu , koliko je puta samo to pokazao.
              Nego mislim da ova pariska publika nije nicim zasluzila da vidi njegove suze.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Orissa mi internet
                Glavu gore
                Nova ku se NISTA ne more zamjeriti!
                Upravo tako, Stanislav je samarao i pogadjao nemoguce. Ostaje zal u 4 setu gde Novak spasava 2 BL, vodi 4:3 i dobija 3 vezane... ne koristi, na jednoj je bilo igre... to je bila kapisla za urnisanje u 5 setu... jedna lopta!!!! Novak se ne predaje nakon gubitka brejka i dolazi kod 5:4 do jos 1 BL ali NECE, NIJE SE DALO. 😭

                Comment


                • eh, što ne izgubi od Rafe.. mene bi manje bolelo..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Upravo tako, Stanislav je samarao i pogadjao nemoguce. Ostaje zal u 4 setu gde Novak spasava 2 BL, vodi 4:3 i dobija 3 vezane... ne koristi, na jednoj je bilo igre... to je bila kapisla za urnisanje u 5 setu... jedna lopta!!!! Novak se ne predaje nakon gubitka brejka i dolazi kod 5:4 do jos 1 BL ali NECE, NIJE SE DALO. 😭
                    E na toj BL se Stanislas usrao, ali je Novak odigrao lagan fh u aut. To mu zameram jedino za ceo mec. Ostalo ne mogu nista da mu zamerim jer je brutalnom a u isto vreme i inteligentnom Stanovom igrom oteran iz svoje zone. Ovaj je odlicno otupio sve Novakove napade, doduse ovak nije nesto preterano ni rizikovao, a trebao je, i nije imao problema sa njegovim lopticama, a i slajs je koristio pametno, jaci je jednostavno bio u razmenama (jaci u savkom smislu i fizicki i igracki).
                    Last edited by Sandugp; 07-06-15, 21:03.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Neočekivano lako doživela poraz. Posle nečije smrti se najčešće kaže da život ide dalje, a kamoli poraza u sportu. Naročito kad si mlad, zdrav, prav, voljen od porodice, prijatelja, miliona navijača, kada već nekoliko godina sanjaš svoj dečački san. Neki dan da se odboluje i odmori, a onda "u kancelariju". I da, šta ima loše u tome što je plakao? Ako pariska publika nije dostojna njegovih suza, onda je još manje igre, pa bi trebalo bojkotovati RG do kraja karijere. Mene je Novak jednim delom kupio zbog te hrabrosti da izrazi emocije (ne ono urlanje i cepanje majice) i da ga zbog toga ne bude nimalo sramota. Ljudi, neka smo mi svi mi ovde živi i zdravi- obrni, okreni, na tu jednostavnost se na kraju sve svede i to postane preduslov za pobede na bilo kom planu koje želiš da ostvariš...
                      Veliki Bukovski je rekao da se, kao mnogi, ne treba smejati čoveku koji želi da dodirne zvezde, već bi trebalo pridržati mu merdevine. A Novaku samo ovde 20, 30, 40 ljudi drži upravo te merdevine. Pa kud ćeš više, majstore naš?! Pišemo se, čitamo i radujemo uskoro! Amin!

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        E na toj BL se Stanislas usrao, ali je Novak odigrao lagan fh u aut. To mu zameram jedino za ceo mec. Ostalo ne mogu nista da mu zamerim jer je brutalnom a u isto vreme i inteligentnom Stanovom igrom oteran iz svoje zone. Ovaj je odlicno otupio sve Novakove napade, doduse ovak nije nesto preterano ni rizikovao, a trebao je, i nije imao problema sa njegovim lopticama, a i slajs je koristio pametno, jaci je jednostavno bio u razmenama (jaci u savkom smislu i fizicki i igracki).
                        Novak na tome treba da radi al nikako da pocme da ojaca osnovne udarce da vidimo vise vatre u forhendima jer realno kada je teren spor a protivnik spreman fizicki da stize sve Novak nema cim da iznenadi nema tu moc da probije protivnika i zbog toga ovolika nemoc kad bude imo razorne forhende i kad se na njih bude namesto sitni koraci obigravanje oko loptice kao Rafa onda ce moci praviti rezultate i kad bude prvi servis gadjo kao Fed.On je strasno nadaren i moze sve to samo neko treba da ga posavetuje al ne vidim ko...nije samouk jbg da je pokojna Jelena Gencic ziva pa da mu kaze

                        Comment


                        • Moje vidjenje zasto nije zasluzila njegove suze, fantsticni vineri protiv Gasqueta , Kokkinakisa, Nadala, Murraya -muk gotovo potpuni. Fascinantnom igrom izbacuje 9strukog sampiona iz daljeg toka takmicenja. Atmosfera na stadionu kao na sahrani. Do ovog meca igrao je najlepsi tenis na turniru od svih igraca u kontinuitetu, ako je do estetskih kriterija.Daje Wawrinci poen na dosudjeni sudijski aut brisuci trag, muk. Dobija zvizduke za masazu van terena nakon 3 set u mecu sa Murray-om, dobija zvizduke za ispitivanje bilo koje odluke sudija koja bi mogla biti eventualno promeniti bilo sta u njegovu korist. Zvizde mu na drugu servu vec godinama unazad.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Majstore hvala ti za sve, samo nastavi da uzivas u tenisu i porodici to je najbitnije, a ja znam da imam da se radujem za puno trofeja sto ce doci jos do kraja karijere.

                            Napokon jedno finale gde nemam za cim da zalim, danas je protivnik zaista bio bolji. Jedino mi je zao sto kroz celu karijeru moras ne tezim, nego najtezim putem, nije dovoljno sto imas dobrano preko 100 odigranih duela sa onom trojicom, nego i ovi ostali kad njih menjaju kao da igraju protiv Hitlera za zivot svoje porodice. Nadam se da ce se to ceniti kada se bude sagledavala tvoja velicanstvena karijera.

                            I ako nista drugo, sad barem manje zalim za polufinalom 2013, jer sam siguran da bi Ferer odigrao partiju univerzuma i dosao so svog prvog GS

                            Samo zdravlje da te sluzi <3
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Odigrao je Wawrinka 1/8 AO2013 bolje nego ovaj mec i izbubio . Jednostavno nije Novak danas bio dovoljno dobar , teze bi bilo da je igrao odlicno i izgubio par odlucujucih poena a time i titulu.
                              Na drugoj podlozi! Priblizno jednako dobro.

                              Originally posted by juventus View Post
                              Sta god neko mislio UBEDJEN sam, ali 100% da ce Novak podici trofej na RG bar jednom,a i Sinsi,kad?Verovatno kad se sklope kockice,ocigledno da se ove godine nisu sklopile.Zbog nekog razloga je odigrao najlosiji mec u najbitnijem mecu.To je Novak,to je njegova sudbina a mi navijaci moramo verovati u njegovu snagu i zelju da osvoji ove pehare sto mu fale.I da, netreba imati vise GS og Rogera ili Rafe,ovo sto je dosad uradio samo smo mogli da sanjamo pre 2011 godine.Neka ga prati zdravlje kroz karijeru i zaobidju teze povrede i prilika ce doci i mi cemo biti tu da mu pruzimo podrsku,jos vecu nego danas pariska publika.A da bi pobedio u tenisu moras biti bolji,Novak to danas nije bio.
                              I ja sam mislio, ali ne 100%. Davao sam sanse da se ovo moze desiti, da Vavrinka moze ad odigra mec zivota na sljaci.

                              Naravoucenje: Arogancija nije dobra.

                              -------------------

                              @Vladane

                              Zao mi je sto ovo moram da napisem. Duboko sam razocaran sa tvojim komentarom! DUBOKO!

                              -------------------

                              Ocekivao sam da cu naci Novakovce kako "kolektivno sjecu vene". Srecom vecina je realna i dostojanstvena kao i igrac za koga navijamo.

                              Novak je izgubio od BOLJEGA! Mislim danas BOLJEGA!

                              I izvukao je rezultat koji je bitno bolji nego je odnos snaga na terenu pokazivao!

                              A sto se tice Novakovog drzanja poslije meca, mogu samo reci maestralno. Danas sam bio ponosan na njega kao Balkanca.

                              One ovacije pariske publike su nesto nevidjeno, iako potpuno zasluzeno.

                              Ne sumnjam da ce Novak izvuci pravu pouku iz meca.

                              Spoiler
                              Pisacu analize kasnije.

                              Mislio sam da li da stavi cetvrtu u potpisu. Nisam. To je presudilo.
                              Last edited by NI; 07-06-15, 23:15.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Na drugoj podlozi! Priblizno jednako dobro.



                                I ja sam mislio, ali ne 100%. Davao sam sanse da se ovo moze desiti, da Vavrinka moze ad odigra mec zivota na sljaci.

                                Naravoucenje: Arogancija nije dobra.
                                Arogancija?Cija?Gde?

                                Comment

                                Working...
                                X