Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Za sve sam spreman i 3:0 i 0:3.
    i meni se tako čini sada.. ali, ko zna kakvi nas napredviđeni obrti očekuju..
    srećno nam bilo..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      .. ali, ko zna kakvi nas napredviđeni obrti očekuju...
      Zato imamo

      Originally posted by miloolja View Post
      posle 0:3 ide

      ma, lako je NIju, dobiće
      Sto ti je rodjeni moderator, odmah zapazi sto sam pogrijesio.
      Last edited by NI; 03-06-15, 10:51.

      Comment


      • Idemo!
        Kada sa sigurnoscu znas da si zaludjen. Kada se ujutru probudis a prva misao ti bude.... Ma znate vi o cemu pricam, da ne trosim tastaturu dzaba.
        Aj u zdravlje.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Samo se moraš kontrolisati na forumu za vrijeme meča, Olja Strašna je već zaprijetila pa ti vidi šta ćeš.

          U ovom redu bih trebao napisati nešto čisto da ne budem off ali nemam ideja

          Comment


          • NI nadam se da neces zavrsiti na aparatima.....

            Ja sam kao @pecaros poprilcno miran, naravno uzbudjenje raste....

            Kolika je razlika u psihickom stanju Novaka i Rafe odlicno se videlo u njihovim mecevima u proslom kolu. Novak je izgubio servis jer je vec bio u mislima na danasnjem mecu, ali se brzo vratio na mec napravivsi brejk i priveo mec kraju, dok je Rafa (sa istim mislima) izgubio 2 servisa i uspeo da izgubi set, bez da ga je odveo u TB! To je po meni kljucna razlika u danasnjem mecu.

            Fizicki, ako ne postoji nikakav problem oko prepone, onda je i tu Nole danas jaci.

            Po formi onda takodje Novak ispred Rafe.

            Jedino sto Novak ne sme je da razmislja o poslednja 3 njihova meca i nece biti frke.... ako neko to moze onda je to Novak.

            Nadam se da ce Novak kupiti Rafi neki prigodan poklon za rodjendan.... a ne da mu pokloni danas pobedu!

            IDEMO NOLE..... GAZIIII...... DOMINIRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • Odgovori su plavi.

              Originally posted by orao View Post
              NI nadam se da neces zavrsiti na aparatima.....
              Ne vjerujem da cu zavrsiti na aparatima caka ako bude i 0:3 .

              Ja sam kao @pecaros poprilcno miran, naravno uzbudjenje raste....
              Ako mozes biti miran onda ti se divim.

              Kolika je razlika u psihickom stanju Novaka i Rafe odlicno se videlo u njihovim mecevima u proslom kolu. Novak je izgubio servis jer je vec bio u mislima na danasnjem mecu, ali se brzo vratio na mec napravivsi brejk i priveo mec kraju, dok je Rafa (sa istim mislima) izgubio 2 servisa i uspeo da izgubi set, bez da ga je odveo u TB! U osnovi si u pravu ali Sock je daleko opasniji od Gaskea.

              To je po meni kljucna razlika u danasnjem mecu.To je vazan razlika, na odredjeni nacin to je faktor sigurnosti. Ali to nije kljucna razlika. Kljucna razlika je mec u MC-u, pogotvo 2. set. Taj mec je Rafa igrao dobro. Rekao bih jednako dobro kao onaj protiv Berdiha u Madridu, ali uslovi i protivnik su bili drugi.

              Fizicki, ako ne postoji nikakav problem oko prepone, onda je i tu Nole danas jaci. Sto pricas?

              Po formi onda takodje Novak ispred Rafe.

              Jedino sto Novak ne sme je da razmislja o poslednja 3 njihova meca i nece biti frke.... ako neko to moze onda je to Novak.Vidis, ja mislim da mora da razmislja o ta tri meca i ljutito sebi kaze: "Ispustih ga tri puta, NECU opet da ispadnem luzer.

              Nadam se da ce Novak kupiti Rafi neki prigodan poklon za rodjendan.... a ne da mu pokloni danas pobedu! Ne zamaram se sa poklonom.


              IDEMO NOLE..... GAZIIII...... DOMINIRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Last edited by NI; 03-06-15, 11:44.

              Comment


              • Jedva čekam da počne,ne znam za vas,ali ja imam tremu kao da ja treba da odigram meč,iako znam da će Nole ovo dobiti jer Ko sme taj i može-ko ne zna za strah taj ide napred.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Bokimajsta View Post
                  Pa jbg druze cetvrtfinala su to i Conga se umorio igro je skoro 4 sata pa sta samo da se on emotivno ne isprazni za fizicki umor ne brinem,ne moze Nadal vise da izdrzi toliko u vanzemaljskom tempu max 2 sata i to je to
                  Conga ima vremena da se odmori, to sto je juce igrao 5 setova ne znaci mnogo. Jer se polufinala igraju u petak, tako da on ima sasvim dovoljno vremena za odmor.
                  Sto je i dobro, jer bi bio mnogo bolji protivnik u eventualnom finalu od Stanislasa.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Samo se moraš kontrolisati na forumu za vrijeme meča, Olja Strašna je već zaprijetila pa ti vidi šta ćeš.

                    U ovom redu bih trebao napisati nešto čisto da ne budem off ali nemam ideja
                    Gledacu da ne pisem nista za vreme danasnjeg meca. Da sam kuci ne bih nista sigurno ni pisao, ovako bice malo teze odoleti, ali potrudicu se.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Zagrijavanje odrađeno
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ko sme taj i može-ko ne zna za strah taj ide napred.
                        - Живојин Мишић
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Gledacu da ne pisem nista za vreme danasnjeg meca. Da sam kuci ne bih nista sigurno ni pisao, ovako bice malo teze odoleti, ali potrudicu se.
                          Imas gde da gledas mec?

                          Comment


                          • Super je sto je NI prihvatio da on bude nas sakupljac straha pa smo sve svalili na njega, da se ne lazemo svako ga ima...
                            ALI
                            danas nas nista nece zaustaviti... Danas ce cak biti smesno kada se sve zavrsi, smesno u smislu cudjenja kako se ranijih godina nije moglo ovako protiv njega.

                            Spoiler
                            Molim bogove i Novaka da me ovaj post ne posalje u cirkus kao klovna
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • To je to IDEMOOOOOOO
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Samo Udri !!!

                                Comment

                                Working...
                                X