Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh ljudi moji sad nema nazad ne znam za vas ali ja ne znam kako cu docekati tu srijedu, vec sad imam tremu
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Bice sta ce biti. Novak samo ne sme da dozvoli da ga pritisak pojede. Znamo da je sampion ali on to mora da pokaze na terenu u sredu. A nakon toga da ima jos vecu motivaciju da konacno zgrabi taj RG .
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Već sam rekla na početku sezone da što se mene tiče ove godine ako uzme RG i Sinsi godina je uspešna.A već je ostvario mnogo,ali sada osećam da je ove godine pravi momenat za RG.I ja kao svi mi imam pozitivnu tremu.Idemo,breeee.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Već sam rekla na početku sezone da što se mene tiče ove godine ako uzme RG i Sinsi godina je uspešna.A već je ostvario mnogo,ali sada osećam da je ove godine pravi momenat za RG.I ja kao svi mi imam pozitivnu tremu.Idemo,breeee.
          Draga Marija ovo je godina kad Nole uzima sva 4 GS ,dajte nam Nadala pa da

          Comment


          • Neka uzme RG i ja prezadovoljna pa da
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • A cekajte da li je Novak i ovom "ranijom" voznjom hteo da razbije dosadasnji maler i bermudski trougao
              <--> Pariz <--> Roland Garros <--> Rafa Nadal <--> ?
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Uzima RG i USO. Ovo je proverena informacija.

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Uzima RG i USO. Ovo je proverena informacija.
                  Sve ili nista

                  Comment


                  • Originally posted by Bokimajsta View Post
                    Sve ili nista
                    Ja zadovoljan i da samo USO uzme. To su dva slema ove godine. Još tri takve sezone i eto ga na dva slema od Rodžera. Onda laganica po jedan i kad bude imao godina ko sad Rodžer postaje GOAT.

                    Ne treba biti alav, hoću sve sada i odma. Polako, kocka po kocka.

                    Comment


                    • Vrlo pohvalno zapazanje Gaskea o igri Novaka, a ovi inserti intervjua su mi ostavili najveci utisak/pitanje sta je najteze kada se igra sa Nolom/,
                      "Način na koji udara lopticu, i tačka. Nikada ne pošalje neutralnu loptu, i to je užasno. Udara perfektno. Rano izlazi na loptu, i šalje ih brzo i nemate mnogo vremena da se organizujete. On je jedini igrač koji vam ostavlja tako malo vremena da reagujete".
                      Novak je neverovatan i tenis je doveo do perfekcije, riternira kao da igra stoni tenis. On je sigurno jedan od najboljih igrača svih vremena".
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by jovan View Post
                        Vrlo pohvalno zapazanje Gaskea o igri Novaka, a ovi inserti intervjua su mi ostavili najveci utisak/pitanje sta je najteze kada se igra sa Nolom/,
                        "Način na koji udara lopticu, i tačka. Nikada ne pošalje neutralnu loptu, i to je užasno. Udara perfektno. Rano izlazi na loptu, i šalje ih brzo i nemate mnogo vremena da se organizujete. On je jedini igrač koji vam ostavlja tako malo vremena da reagujete".
                        Novak je neverovatan i tenis je doveo do perfekcije, riternira kao da igra stoni tenis. On je sigurno jedan od najboljih igrača svih vremena".
                        Sazeto i pravo u sridu.

                        Comment


                        • Samo za Vladana

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment





                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jasno je da je juce sa Gaskeom i prije meca bilo jasno ko dobija, ali se previse cesto desavalo da je brejkove uzimao neforsiranim greskama Gaskea, a ne vinerima, iako je Nole isao po iste.
                              To me malo brine, identicno je bilo i protiv Nadala u MC2015, cekao i docekao greske Nadala.
                              Za 1/4 snage ima, vremenski uslovi neutralni. Sam Nole istice da su loptice drugacije i odgovaraju Nadalu. S obzirom da je Nadal objektivno u boljoj formi i poziciji nego u MC, bice djavolski tesko.
                              Ipak, vjerujem u pobjedu.
                              Srecno Nole!

                              Comment


                              • Originally posted by Grofovija ljuta View Post
                                Jasno je da je juce sa Gaskeom i prije meca bilo jasno ko dobija, ali se previse cesto desavalo da je brejkove uzimao neforsiranim greskama Gaskea, a ne vinerima, iako je Nole isao po iste.
                                To me malo brine, identicno je bilo i protiv Nadala u MC2015, cekao i docekao greske Nadala.
                                Za 1/4 snage ima, vremenski uslovi neutralni. Sam Nole istice da su loptice drugacije i odgovaraju Nadalu. S obzirom da je Nadal objektivno u boljoj formi i poziciji nego u MC, bice djavolski tesko.
                                Ipak, vjerujem u pobjedu.
                                Srecno Nole!
                                Novak je jucer bio nervozan, mislio je na 1/4 finale. Zato nemoj biti zabrinut. Sto god se desilo u mecevima Sock-Nadal i Risa-Novak, totalno je nebitno za sutra. Sutra ce da odluci kombinacija 3 faktora:

                                1.
                                Forma ukljucujuci i kondiciju. Iako mislim da je Nadal u pristojnoj formi, Novak je u boljoj. A kad je u boljoj formi od Nadala on je definitivno favorit protiv Rafe svuda osim na RG-a. Po svoj prilici je Novak iskoristio pauzu iza MC-a i odradio mini kondicione pripreme. To cini njegovu formu i boljom nego izgleda. Sve u svemu : Velika prednost za Novaka.

                                2.
                                Uslovi. PC je teren koji najvise odgovara Rafi. To je dokazano tokom godina. Na PC-u nikada nije izgubio. Od Sederlinga je izgubo na SL-u. Medjutim, najvece pitanje su vremenski uslovi. Izgleda da ce biti neutralno ili blaga prednost za Rafu. Sve u svemu: Prednost za Rafu (Dobro je da nije velika prednost Rafa)

                                3.
                                Mentalno snaga. To je prilicno komplikovano. Novak je mentalno jaci nego ikada, ali on je i 2012. i 2013. i 2014. mentalno podbacio u susretu sa Rafom na RG-u. 2012. je to bilo malo. 2013. vise (pecanje). 2013. je to bilo jako. Opsta nervoza. RG mu jednostavno previse znaci a ove godine mu znaci vise nego ikada. Ako sutra bude mentalno na nivo onda je veliki favorit.

                                Ove godine Rafa je u svemu pravi osim u mentalnoj snazi. To gledano izolovano bi trebalo da da prednost Novaku. Ali, postoji jedno veliko ali. Mnogo je lakse igrati kada si autsajder nego kada si favorit. Kad je zadnji put Rafael Nadal bio autsajder na PC-u? Vjerovatno nikada.

                                Sve u svemu: mala prednost za Rafu

                                ---------------

                                Ako je sve u redu, tacka jedan tj. forma bi morala biti odlucujuca.
                                Last edited by NI; 02-06-15, 11:28.

                                Comment

                                Working...
                                X