Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NI, Novak je celu 2011 igrao sa dosta pejsa tako da je maltene terao protivnika van terena. Koristio je maltene i najmanju sansu za napad, odlicno se kretao, fenomalno reternirao... Toga vise nema. On sada pimpla sa lopticom i ceka da protivnik pogresi, najbolji primer je onih 54 udaraca na US Openu protiv Nadala. Pa tako ne igra vise ni Marej, mozda jedino Simon. On tako trosi mnogo energije i zato mu se desavaju ovi padovi koji su po meni posledica nedostaka snage i energije.
    Federer je posle meca rekao da je kljuc njegove pobede bila agresivnost i tu se slazem, a najveci krivac za to je Novak koji mu je dopustio da igra svoju igru.

    Comment


    • @NI, šta je neosnovano u našem izlaganju? Riječ pljuvanje je uglavnom izrasla po forumima, a to bi se moglo upotrijebiti da ga je neko lično vrijeđao. Kritike na osnovu igre nisu pljuvanje.

      Zašto ne može dobiti dužu izmjenu? Više od godinu dana je jasno da on gubi mečeve zbog fizičke spreme. Ne može da odigra FH dijagonalu koju igra godinama, danas je 10x prikucao u mrežu ili izbacio napolje.

      O kakvoj dobroj igri Goaterera pričaš? Čime ga je on to mogao iznenaditi, šta je to što Novak dosad nije vidio u njegovoj igri pa je ostao zatečen? S 5 winnera on je njemu uzeo set pješke, devastirao ga.

      Ovakav pad u igri u jednom meču ne pamtim. Na vrhuncu karijere, kad treba da uzima turnire on gubi od 6 godina starijeg igrača kako god se on zvao.

      Glupa je paralela današnjih očekivanja s Wimbledonom i s bilo kojim drugim turnirom. 2012 se igralo u dvorani na travi, 3 set je odlučila jedna lopta, svejedno nije bio favorit kao danas+Goaterer do tog meča nikad nije izgubio ni set u polufinalu Wimbledona. Ovo je njegov turnir, bio je veliki favorit, izgubio je od igrača koji je u slobodnom padu već duže vrijeme, izgubio je dobivši prvi set što se nije desilo nikad prije, izgubio je bez borbe.

      Kad god treba nešto da uradi, pa makar bilo i peglanje H2H, on to ne može.

      Kapiram da ulogu igra i naš mentalitet, on da je na mjestu Goaterera oprostio bi se dosad 2x.

      Comment


      • Sjećam se 2011 kada su svi govorili kako je Novak mentalna gromada, on sada nije ni sijenka tog Novaka iz 2011! Tada je i fizički bio besprekorno spreman, a danas nakon 45 minuta meča on izgleda kao da je igrao satima. Šta on radi na treninzima nije mi jasno, ali šta god da radi to ne donosi rezultate!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Mentalno si jak kad si jak i fizički, mentalna gromada je izlizana i promjenjiva fraza u tenisu.

          Comment


          • Novak NIKAD, ali NIKAD nece igrati kao te 2011. Treba da se pomirimo sa tim, i da ne uporedjujemo tu godinu sa ovim sad.

            Treba da navijamo za njega pa sta bude, on je ucinio dovoljno, i ne mora vise.. A vi se toliko nervirate, da vi nesto dobijate od toga pa da razumem!
            link

            Comment


            • Sada nema sumnje da pored Novaka naravno postoje SAMO dve "glave" koje su najzasluznije za njegov tenis:





              Ali oni vise nisu sa Novakom
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Biće Vajda u IW, bar da ga vidimo.

                Nego pitanje je šta uraditi sa Notom?

                Originally posted by notorious View Post
                Proknjižena titula i 500 bodova
                Last edited by miloolja; 28-02-14, 22:06.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by MatijaT View Post
                  Novak NIKAD, ali NIKAD nece igrati kao te 2011. Treba da se pomirimo sa tim, i da ne uporedjujemo tu godinu sa ovim sad.

                  Treba da navijamo za njega pa sta bude, on je ucinio dovoljno, i ne mora vise.. A vi se toliko nervirate, da vi nesto dobijate od toga pa da razumem!
                  Za danas bi blo dovoljno da je ponovio prvi set, ili kraj 2013, otišao si daleko, možda malo i zalutao u 2011.

                  Jel mi možeš reći koliko sam se iznervirao? Unaprijed zahvaljujem na izmjerenoj nervozi.

                  Comment


                  • Originally posted by MatijaT View Post
                    Novak NIKAD, ali NIKAD nece igrati kao te 2011. Treba da se pomirimo sa tim, i da ne uporedjujemo tu godinu sa ovim sad.

                    Treba da navijamo za njega pa sta bude, on je ucinio dovoljno, i ne mora vise.. A vi se toliko nervirate, da vi nesto dobijate od toga pa da razumem!
                    Ja sam rekla navijam i navijat ću bez obzira na sve, ali ne mogu a da se ne nerviram kada znam da može više!

                    I kada je već Vajda tu želim da uzme IW!
                    Last edited by proudNolee; 28-02-14, 22:09.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by apacrow View Post
                      Cisto pitam, posto ovde nema ko nije branio plan.
                      Nisam upucena, o kakvom se planu radi, jos manje ima li svrhe postavljati tako generalizovano pitanje.S druge strane sigurno ima mesta gde se planovi, kakvi god ostvaruju i tamo je uvek lepse.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Sada ce Tigrica da mi izvida ovu "Novakovu ranu", jeste da je brejknuta odma u prvom gemu ali nadam se pobedi
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Hoce li proci ovaj CRNI PETAK vise...
                          Nole rikavela,Partizan rikavela,Bogdan se povredi,Tigrica ne moze da se sastavi,Mojes ostaje na klupi,RVP se vrpolji pa jebo te ima li kraja.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Hoce li proci ovaj CRNI PETAK vise...
                            Nole rikavela,Partizan rikavela,Bogdan se povredi,Tigrica ne moze da se sastavi,Mojes ostaje na klupi,RVP se vrpolji pa jebo te ima li kraja.
                            Gde je taj prozak ?
                            Slobodna procena,sutra ce biti jos gore, bar meni
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • What’s Wrong With Novak Djokovic?
                              by Sean Randall | February 28th, 2014

                              For the first time in a long time the tennis season will enter March and the IW-Miami double with Novak Djokovic title-less. That after the Serb lost today 3-6, 6-3, 6-2 to rival Roger Federer in one of the Swiss’s best performances in quite a while.

                              Clearly, Roger played well, extremely well, but Djokovic just doesn’t look quite right. For someone who finished last year on a 24-match winning streak, beating and dominating everyone, this season he’s taken a step back or maybe two.

                              Today again, we saw him miss some alarmingly easy forehand and backhands, and then that double fault down set point. He was still able to come up with some great shots now and then, but he seems to be struggling or conflicted with the simple stuff.

                              Really, the last two sets weren’t even close!

                              Or is it Boris?

                              The only change Djokovic made for the 2014 was adding the oversized personality of Boris Becker. I wasn’t on board with it at first, and now after Novak’s failed to reach even the final in title defenses at the Australian and in Dubai, it looks to be an even more curious decision.

                              And if it Novak doesn’t come away with a win at either Indian Wells or Miami, I don’t think Boris will be around for the clay season. He’s on the proverbial “Hot Seat” as we say in the U.S.

                              Obviously Novak’s confidence is lacking somewhere and he has to be frustrated. He’s a champion after all. he’s 26 in the prime of his career and he appears and sounds like he’s hungry for more. But it’s just not clicking. Luckily for him we are two months into a long season, so there’s time to rebuild and regroup, but the signs right now aren’t positive.

                              (I’ll add quotes when they are available, let’s see if he says the usual “everything is good, Roger just played too good today”.)

                              QUOTES:
                              “He deserved to win,” said Djokovic. “He played better in the second part of the match and was more aggressive and played all around the court really well. I dropped the opening game of the third set; it was quite a bad service game for me. I started making a lot of unforced errors in the second part of the second set and just wasn’t managing to move as well. He felt that this is his opportunity, and he used it. That’s why he’s a big champion.

                              “It’s like any other match against Roger,” continued the Serb. “It’s always tense. It always goes down the wire. Even though I was the better player and I felt I was in control for the first hour or so, it appears that it wasn’t enough, because a few points can really decide the winner. That’s what happened. He mentally felt more comfortable, was coming to the net. On the other side, I backed up, and that resulted with the loss.”

                              http://www.tennis-x.com/xblog/2014-0...medium=twitter
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne secam se kada sam ovako ravnodusno ispratio neki Novakov poraz kao sto je to bio slucaj danas. Bleda izdanja i malodusnost postaju realnost na koju se lagano privikavam, a to bih preporucio i svima ostalima. Novak je resio da ove godine napravi odmor i tennis mu je trenutno trinaesta rupa na svirali. Na turniru je prosao onako kako se za njega spremao I tu se nema vise sta dodati
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X