Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo najboljeg higlightsa meca,imaju skoro svi poeni iz meca


    Comment


    • Mozda nema potrebe za ovim mojim misljenjem, ali ocekivao sam da ce Roger "teniski mit", da kaze, pre svega u interesu tenisa, da je jedini i pravi, njegov naslednik Novak.
      Medjutim, ipak je sve kao u "bajci" da bi to moglo da poremeti nase zadovoljstvo-u interpretaciji naseg Sampiona-koje traje.....
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Sa zvanicnog sajta, poredjenje 2011 i 2015 (do RG) :

        http://www.atpworldtour.com/News/Ten...tatistics.aspx
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Sa zvanicnog sajta, poredjenje 2011 i 2015 (do RG) :

            http://www.atpworldtour.com/News/Ten...tatistics.aspx
            Neverovatno da gotovo svi segmenti koji su predmet poredjenja imaju jednake %, sem return gemova ( zabrinutost se pokazala kao osnovana) nesto veci disparitet kompenzuje poboljsanim servisom , prvim neznatno a drugim vise.....Ostatak razlike -? Bilo bi interesantno prodiskutovati o ovome.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • U sustini nesto je sigurniji na sopstvene serivs gemove, a nesto losiji na protivnicke. Sto je i normalno, jer je sada zreliji i zna da ce prilika biti na pretek, pa ne koristi max sve sanse. Vec dominira tokom celog meca i kad tad ih samelje (protivnike).
              Meni licno je bas draze sto je sigurniji na svoju servu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ali to je dobro.Ako je jedan segment igre lošiji nego tada to znači samo jedno-prostor za napredak.I,ako ga unapredi znači da će ova sezona biti uspešnija nego 2011.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • ''This time I'm taking my biggest, most loved and cherished trophy to Paris - my son. See you soon Paris!''
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Stigao i Nole... Idemooooo
                    Last edited by proudNolee; 20-05-15, 16:56.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Srecno mu bilo. Idemooo.

                      Comment


                      • Always a joy meeting & greeting ‪#‎NoleFam‬ Uniqlo France store! Today was a special gathering: we launched the Mickey Plays UT T-shirt collection. So let's all welcome Mickey Mouse to #NoleFam. From now on he plays tennis with us smile emoticon

                        Ne znam za vas, ali ja nikako da prerastem Miki Mausa smile emoticon Velika mi je cast sto je i on postao deo #NoleFam-a. Od danas i on igra tenis! Hvala puno UNIQLO-u na odlicno organizovanom druzenju sa mojim novim drugarima!

                        Spoiler






                        Last edited by proudNolee; 20-05-15, 20:47.
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment



                        • Spoiler


                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post

                            Spoiler


                            Ђовак у фазону дођи да те дерем, а мареју у старту отпала коса кад помисли у шта се упушта

                            Comment


                            • Priželjkujem Wawrinku u četvrtfinalu, Berdiha ili Ferrera u polufinalu i Nadala u finalu.

                              Comment


                              • Samo da NI doceka sutrasnji zreb, pa onda moze i lagano...

                                Comment

                                Working...
                                X