Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @NI evo upravo poceo snimak na SK HD ako ga imas

    Comment


    • Bravo oče ove igre Svaki veliki turnir na kome je učestvovao osvojio, sada da se začini onim što nedostaje u vitrini

      Comment


      • Originally posted by Bokimajsta View Post
        Tokom Rolan Garosa ce da nosi jos tamniju opremu skroz narandzastu identicnu sljaci
        Ima da se "uvalja" u šljaku, kao kameleon.

        Comment


        • Novak me ponovo zadivio. Napisah ovu recenicu jer posle toliko titula i uspeha ipak se malo izgubi slavljenicki zar i normalno
          sagledavanje svakog osvojenog turnira.
          Zasto su mi prosli zmarci niz kicmu kao u ono doba kada se probijao na ATP-u a uzimao velike skalpove ?
          Zato sto je uprkos svim poteskocama do finala svojim licnim i onim tipa los teren, napaljeni Rodja preko puta... izasao na teren
          pozitivno nadrkan. Fokus milimetarski precizan, bazdaren na glavu, telo i srce. Sve je radilo bezprekorno i sinhronizovano.
          Ono kada si vec u trecem gemu znao da je danas taj dan, dan kada se dokazuje ona navijacka da kada je Novak u 6-oj brzini,
          to je tenis koji niko nikada nije video (sad` se malo lozim al` nije ni daleko od istine).
          Sinoc sam pomislio, samo da ne izadje letargican... kad ono izadje King Kong.
          Ovaj turnir je nekako osecam ipak prekretnica za ubuduce, ovom titulom je Novak postavio jednu granici, koja se mozda
          trenutno ne vidi ali ONA je sigurno tu.

          Zamislite vi, Italijani dali ime stadiona onom matorom pajacu jer je izmedju ostalog dva puta osvojio Rim...
          Ovom racenicom nisam zeleo da uvredim nego da se samo sagleda Novakovo dostignuce a i da malo vratim matorcu za neozbiljno intervjuisanje
          sampiona.
          Jos jedna stvar, Novak ima vise mastersa od Rodzera, ljudi moji neverovatno, em je mladji em je Novakov put do ovog dostignuca spektakularniji.
          Al` vazi, necemo ponovo o tome koje imao kakvu konkurenciju... Svako ima ogledalo pa neka stane pred njega...
          Sve one podatke sto je pisao Talicni o Novakovim pobedama nad TOP10 to je ono sto obican gledalac koji dodje na stadion ne zna,nego samo
          po difoltu vice Rodzer,Rodzer (znam da mozda preterujem ali pustite me, slavim).
          Retki su mecevi gde je Rodzerovo izlazenje na mrezu i pojacavanje agresivnosti bilo apsolutno beznacajno, samo je ovu pobedu pravio
          spektakularnijom.
          Necu se baviti ostalom analizom meca, ima strucnih ovde ali samo dajte, pisite pa da malo fetišujemo na temi.
          I za kraj, bilo je divno gledati kako Boris i Vajda naizmenicno ustaju, aplaudiraju aka. "klanjaju se" onom sto gledaju.
          Vajda je BogOtac, gledam ga, osmeh mi izmami, a opet u jednom trenutku "naterao me" da pomisli na svog pokojnog oca i onda me rastuzi...
          Brzo se presaberem tako da me to kratko drzi. Ali zaledim se kada pomisli da Novaka sa tribina gledaju dvojica tata (a to malo ko ima).
          Boris, sta reci za njega osim svaka cast majstore. Ni njemu nije bilo lako u pocetku... i on je velika zvezda ma kako to neko gledao.
          Ima jedno godina dana tamo oko Wimbledon-a po meni gde se tacno vidi kako su se on i Vajda negde zarakijali u nekoj kafani,
          rekli jedan dugom sta imaju i vratili se kuci pred Novaka zagrljeni i voljni da rade i pomognu.
          Osecam da su se sve kockice slozile... forma, Boris & Marjan, Novak se vencao, Novak i Jelena postali roditelji, Novak se oprostio javno
          od Gencicke i poslao joj drugi Wimb. u nebo... jos samo da malcice publika po svetu ne kokodace po difoltu Rodzerovo i Rafino ime
          nego da ipak malo prime jednu istinsku legendu u svoje misli i dusu.
          Pariz, eto nas!
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Outfit za RG
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jao AIR jedva procita ovaj tvoj komentar prvo zbog ludih izjava u zagradama a i zbog samog komentara
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Meni je moj komentar bas super

                Oprema je da ne psujem ali mnooooogoooo mi se svi_____________dja
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • AIR u elementu
                  Nek si se ti nama samo vratio, a da piloti nisu hteli da ih ceo svet upoznaje.
                  Last edited by miloolja; 18-05-15, 00:17.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      AIR u elementu
                      Nek si se ti nama samo vratio, a da piloti nisu hteli da ih ceo svet upoznaje.
                      Ja nisam al` da si videla kako su moji saputnici aplaudirali na stjuardesino javljanje dragim putnicima da smo sleteli na odrediste (i to 2x)
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • AIR kao Novak danas, savrsen
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • AIR svaka ti je kao Njegoševa,pa da se ne ponavljam.
                          Oprema je savršena
                          A Vajda...kada vidim kako se raduje i one njegove oči pune dobrote počnem da k'o kiša svaki put.

                          Inače nos je ok,samo ogrebotina



                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Pampur ostavio otisak

                            Comment


                            • Dobro nije uzeo neke titule na GS koje su mu bile fakticki vec u rukama ali covek tj. nas Nole ima konstantu koja poprima najvise pijedastalske visine.
                              Ova dvojica su dozvoljavali tako neke kikseve al` ovaj nas, jok bre !
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Novak je najkonstantniji,ne znam tačan podatak,ali čini mi se da je od 2008 u prva 3 u kontinuitetu.Ako neko ima tačnu informaciju neka podeli,pošto se nisam nikada bavila tom statistikom .
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X