Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Sto se tice ovog Novakovog FH, njega na turu posjeduje Delpo, rijetko ga jos ko ispali u ovakvom stilu...
    Govorim o FH dijagonali iz trka h5g6k8
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      AK 47 kakve je Fh Del Potro ispaljiva Nadalu na USOprosle godine,to je bilo ciscenje ako ces tako da to nazoves pravim imenom

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Ovo je tema koja se zove Novak Djokovic,ovo nema nikakve veze sa tim,cini mi se $%&5qw7
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=marina_46 link=topic=478.msg259247#msg259247 date=1299095494]
          AK 47 kakve je Fh Del Potro ispaljiva Nadalu na USOprosle godine,to je bilo ciscenje ako ces tako da to nazoves pravim imenom
          [/quote]
          Nema on najbolji,bolji ima Federer.Ima i Monfils jak isto,vjerovatno najjaci,pa mu dzaba
          Ali to je neka druga prica,poenta je da je FH Novakov losiji udarac,a sta je sposoban s njim da uradi i koliko je kompletan...
          sigpic

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Tacno.Ali mi se ni malo ne dopadaju izrazi pocistio ,ocita lekciju ka da je on pocetnik ,ima drugih prikladnijih rijeci.Imam toliko godina da znam sto znaci pritisak iz dana u dan na tenisere i da ih ni malo neomalovazavam.Jednostavno gledam njihovu igru.Neki mi se svidaju neki ne ,i to je to

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Zar je toliko tesko reci da je Novak u ovom trenutku bolji teniser od Federera?

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Nije on bolji teniser,samo bolje igra trenutno h5g6k8
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=-dacha- link=topic=478.msg259265#msg259265 date=1299096330]
                  Nije on bolji teniser,samo bolje igra trenutno h5g6k8
                  [/quote]


                  Rekao sam u ovom trenutku. Jednstavno je tako. &amp;+I}\
                  Mislim da sam vrlo objektivan kada to kazem.

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    I ja koji ne volim Novaka, moram da kazem da je trenutno najbolji. &amp;+I}\

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Dobro imamo drugacija misljenja,ja sam siguran da ako bi igrali sutra bilo bi neizvesno,i ne bi mogao reci da ce Djokovic dobiti...
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Pa naravno da je bolji,u poslednja 2 meca,Novak je uzeo 5 setova,Roger nijedan,u ovom trenutku je bolji definitivno.Je li Novak u zenitu ne znamo,ali znamo da je Roger-ov zenit bolji od ovoga sto Novak sad igra,meni to nije problem da priznam...


                        [quote author=Jigsaw92 link=topic=478.msg259271#msg259271 date=1299096521]
                        I ja koji ne volim Novaka, moram da kazem da je trenutno najbolji. &amp;+I}\
                        [/quote]

                        &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          I meni nije problem da priznam da Novak nikada nece igrati tenis na tom nivou kao sto je to cinio Federer 2005. i 2006.
                          Ali on sada ima 29, a Novak 23 i nekako je logicno da sada dolazi Novakov period.

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Ja sam svjestan da Novak nece biti Nadal-ov i Federer-ov nivo,ali da moze uzeti jos par Slamova se nadam i vjerujem da ima potencijal i kvalitet za tako nesto.Na kraju krajeva mozda tek sad pocinju njegove najbolje partije,teniseri su u ovim godinama najjaci...
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              OK,ispricasmo se posteno,mozda malo iz dosade sto trenutnu nema turnira.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Ja sam i poslije meca rekla da je Novak odigrao fantastican mec.Ne znam zasto bi to bio problem priznati.Jbt, k&#039;o da sam na sudu, sve se nesto vaze ovdje, zakida, ovaj nije cestitao, ovaj jeste, ovaj nije prizn&#039;o... $JS}|
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X