Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Moze li oporavak da potraje do RGa?
      sigpic

      Comment


      • Misliš do W?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dovoljno bi bilo i do RGa, ne bi Novak sigurno prihvatio da se vrati za taj turnir, bilo bi previse neozbiljno.

          Ali tesko da ce mu pauza trajati dva mjeseca
          sigpic

          Comment


          • Ma htela sam da kažem.. ne do.. nego do posle.. kada se završi RG.
            Ali sada ozbiljno, zar taj oporavak, a koliko znam oba kuka su u pitanju, ne traje malo duže?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Zasto? Lendl je izmislio tenis za Beckera
              Neka je.. Zakačio sam ga malo uživo..
              Ali to ne menja stvar.. Kada Novaku ne ide u meču i kada treba da baci pogled u boks, tamo ne treba da bude neko sa facom "srušene su nam sve nade"..
              Prerano sudimo o Bekeru.. Sve se gleda sa negativne strane.. Da se tako pričalo o Vajdi(npr. 2008g.) do sada bi ga 15 puta "pomerili sa mesta trenera".. Iz rezultata se vidi da bi se gorko kajali.. Za sve treba vreme..
              A moguće je da se stvara nova istorija..

              Comment


              • Couldn't agree more

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Vajda Mariju, Lendl Novaku. Sto mislite o tome?
                  Daleko bilo,ne daj Boze,pu pu! ..Ne vjerujem da bi Novaku bilo prijatno,da kraj njega bude neko sa onakvim licem,licem robijasa ili tako nesto


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Daleko bilo,ne daj Boze,pu pu! ..Ne vjerujem da bi Novaku bilo prijatno,da kraj njega bude neko sa onakvim licem,licem robijasa ili tako nesto
                    Samo bi Noletu trebao Lendl, zaledjenja faca
                    Srecno Nole veceras
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Postaje stvarno iritantno to što Novak ne može kako treba da završi set/meč ne kontam šta se dešava
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Lagani početak turnira, dobro da nije bilo trećeg seta. Lepo da se dozira forma i pobeda protiv F. Mayera se ne dovodi u pitanje ..

                        Nisam gledao meč, ponovo nije mogao da završi meč kako treba ?

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Vajda Mariju, Lendl Novaku. Sto mislite o tome?
                          mislim da ce svi reci ne

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Lagani početak turnira, dobro da nije bilo trećeg seta. Lepo da se dozira forma i pobeda protiv F. Mayera se ne dovodi u pitanje ..

                            Nisam gledao meč, ponovo nije mogao da završi meč kako treba ?
                            Ovaj put set, u prvom je na 5-3 servirao za set ali nije uspio da odesrvira pa je na 5-4 napravio brejk i završio, klasika kao i u poslednjih nekoliko mečeva
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • ...

                              Ja ću reći da mi je svejedno ko ga trenira, uz podsećanje da Vajda ima posebno mesto verovatno u srcima svih nas...ali.... ako Novak zna ko mu više odgovara, kako mi možemo da tvrdimo da li je neko bolji ili ne ... a kako verujem da sigurno zna.. onda kada on odluči, mislim da možemo samo da prihvatimo ili se eventualno ne slažemo, jer nam se taj intimno ne dopada.... uostalom to se uopšte i ne postavlja kao mogućnost, da li Vajda, Lendl... bar tako mislim.

                              No, ona senzacionalistička najava na naslovnoj strani Blica, koji su ipak jutros povukli , pa tekst stavili kao prvu sportsku na poslednjoj strani (gde inače i piše o sportu) ...

                              Spoiler


                              ...vuče korene i podatke iz Indipendenta.. gde oni nagađaju ko je sve slobodan od trenera za njihovog Endija, pa se na tom spisku našao i Vajda. Dakle opet čista prodaja novina, bar u naslovu i najavi. Opet.

                              Might Murray be tempted to approach Marian Vajda, who has worked with Novak Djokovic for several years? Vajda is still part of the Serb’s entourage but was pushed sideways at the end of last year with Boris Becker’s arrival as head coach. Vajda is now travelling only occasionally with Djokovic. His first assignment of 2014 was to work with Djokovic in Indian Wells, where the world No 2 won his first title of the year on Sunday.
                              http://www.independent.co.uk/sport/t...h-9202176.html

                              Mene mnogo više nervira ono Novakovo ponašanje gde on iz nekih potreba krene da se dere prema svom boksu, ako je njima bilo upućeno (ograđujem se ako nije), a sve to jer je bio iznerviran zbog Marfijeve opomene. Zaboga nije ga sudija prvo upozorio... kakve su to gluposti ne razumem... jel piše tako nešto u pravilima?... naravno da ne... zašto on na tome insistira i u većini slučajeva ispituje sudije na mreži, pre početka, da li će u toku meča prvo da upozore, pa onda opomenu... pojma nemam, a još manje znam zašto se toliko iznervira zbog toga. I tako svaki put.
                              Ili možda sve to ima veze sa nečim trećim.
                              Špekulacije i špekulanti.

                              Spoiler
                              Last edited by miloolja; 22-03-14, 08:21.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ovo je sa pres konferencije posle meca:

                                Comment

                                Working...
                                X