Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne nerviramo se mi zbog Dubajia nego zbog poraza od Rodzera.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Igra i stav su mi vazni a vazan je mec, ne od presudnog znacaja ali ipak dosao je do finala, imao je upseha na ovom turniru, priliku da ga uvrsti u svoje omiljene osvojene turnire , da pokaze sigurnost prvog igraca sveta protiv nekadasnjeg suverena i sve to prospe na manje vise bizaran nacin. Ne oduzimam nista od federereove igre bila je dobra, poznaje Novaka kao igraca u dusu odlicno je iskoristio njegove najvece slabosti pobeda je naravno s njegove strane besprekorna.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Sto ste se uhvatili za h2h
        Meni je problem sto je na ovakav nacin izgubio mec, u stilu ocajnika od SP do 5 7, gde je zelja za borbom, ako se federer hrabri na njegove greske sa chum jetzt a on kao marioneta na terenu. Obicno je tako kada svoju sudbinu das drugima u ruke, i zato je apsolutno zasluzio jos jedan poraz ovakve vrste.
        Tvoji postovi su neverovatni! Napišeš skoro uvek sve ono sto ja mislim. Nekada se prosto zapanjim.

        Comment


        • od sedam brejk lopti feki je mislim 6 spasio servom a u onoj jednoj u kojoj je novak imao aktivan poen ovaj iz voleja cisti osnovnu liniju.
          nije to samo sreca, nego i znanje klasa iskustvo pisiha... pobjeda je cista. on je veliki rival i zasluzeno je to sto je i tu dje jeste.
          nista, jubilarnu pedesetu lovimo na drugom mjestu

          sto se tog h2h tice, on je dijelom obesmisljen nedavno onim walkoverom u finalu masters kupa. jbg
          sad smo na zvanicnih -3 po atp-u ali ga zato i dalje šijemo po međ ucinku u finalima..nole-feki 7:5
          zanimljivo njihovo tek 12. finale, dok ih sa rafom imamo deset vise...nole-rafa 12:10

          prvi poraz petom u finalu dubaija.. ja kažem -bolje nego melburna, kao i -vidimo se na 1000 i gs ;)

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            NI mogu da se kladim sa tobom ali je to predugacak period... 2 godine druze. Mada nije mi frka. Ako ja pobedim ti ces da pljujes Novaka posle svakog poraza (mislim da ti gore kazne od ove nema) a ti ako pobedis (ja bih najvise na svetu voleo da ti pobedis i da se taj H2H preokrene) smisli sta god hoces...
            Ja sam skratio period koliko mogu. Izisao sam ti u susret.

            Mastovit si i tacno znas sto me boli. Ne mogu da pljujem Novaka ako mislim da nije za pljuvanje. Ali mogu da stavi u potpisu. Novak = komplesas ili tako nesto. Svaki put kad izgubi. Maknem kad ima 5 uzastopnih pobjeda.

            Isto za tebe. Stavi u potpisu: "Oprosti Novace."

            Originally posted by goku View Post
            Imao sam gorak ukus posle meča, ali ovo je poraz koji ne boli, ovo nije čak ni masters.

            Prilično sam siguran da Novak od Rodžera više ne može izgubiti na Slemu.

            Kukali smo kako dobija nebitne mečeve, a gubi Slemove, a sad kad je od poslednja tri Slema, dva dobio, sad se nerviramo zbog Dubaija, ej Dubajia.
            Sto ti ocekujes od navijaca.


            PS

            Da li neko ima onu statistiku vineri/ neiznudjene poslije 1. seta i na kraju?
            Last edited by NI; 28-02-15, 19:33.

            Comment


            • Originally posted by cssr View Post
              od sedam brejk lopti feki je mislim 6 spasio servom a u onoj jednoj u kojoj je novak imao aktivan poen ovaj iz voleja cisti osnovnu liniju.
              nije to samo sreca, nego i znanje klasa iskustvo pisiha... pobjeda je cista. on je veliki rival i zasluzeno je to sto je i tu dje jeste.
              nista, jubilarnu pedesetu lovimo na drugom mjestu

              sto se tog h2h tice, on je dijelom obesmisljen nedavno onim walkoverom u finalu masters kupa. jbg
              sad smo na zvanicnih -3 po atp-u ali ga zato i dalje šijemo po međ ucinku u finalima..nole-feki 7:5
              zanimljivo njihovo tek 12. finale, dok ih sa rafom imamo deset vise...nole-rafa 12:10

              prvi poraz petom u finalu dubaija.. ja kažem -bolje nego melburna, kao i -vidimo se na 1000 i gs ;)
              Netacno jednu brejk loptu je novak fulao tako sto je posle odlicno spasenog poena gde je Rodzer imao prednost i morao da odigra mlak smec, Nole iskusno vrlo laganu loptu PRELAKU LOPTICU bekendom u mrezu cepnuo. Ostalo je sve tacno. Ali tu bp je slepac bio Novak, a cak i onu kada jeFed odigrao volej na liniju u startu poena Novak mu je prepustio inicijativu a nije morao.
              Last edited by Sandugp; 28-02-15, 19:34.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment



              • Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ne nerviramo se mi zbog Dubajia nego zbog poraza od Rodzera.
                  Voleo bih da je pobedio, ali meni nekako ti porazi prijaju na neki čudan način jer su došli pre i posle najvažnijeg, epski bitnog meča za obojicu na Wimbledonu prošle godine. Novak je izgubio MC, Šangaj i Dubai, a dobio ga na W, na njegovom svetilištu, na njegovoj travi i mislim da ta činjenica mnogo boli Rodžera, više nego da je izgubio neki od ta tri meča.

                  Znam kako sam se ja osećao kad je Novak izgazio Feda u Rimu 2012 i na RG koji nije osvojio, a kasnije izgubio na W 2012, koji je Fed osvojio. Ili kad ga je dobijao na nekim manjim turnirima, a gubio na Slemovima. Nekako bi mi lakše bilo i da je gubio te manje bitne mečeve nego što ih je dobijao. Sad je situacija drugačija, ali Novakovu korist.

                  Comment


                  • I NI sto se mene tice moze period da bude do kraja Rodzerove karijere.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Betacno jednu brejk loptu je novak fulao tako sto je psoele odlicno spasenog poena gde je Rodzer imao prednost i morao da odigra mlak smec, Nole iskusno vrlo laganu loptu PRELAKU LOPTICU bekendom u mrezu cepnuo. Ostalo je sve tacno. Ali tu bp je slepac bio Novak, a cak i onu kada jeFed odigrao volej na liniju u startu poena Novak mu je prepustio inicijativu a nije morao.
                      Objektivno si opisoa. S tim sto je onu poslije smesa lakse promasiti nego izgleda. To je 60%:40% sansa. Inace obije su bile krajem 2. seta kad je Novak bio bitno bolji igrac. Mislio sam cak da Federer cuva snagu ila za TB ili za 3. set.

                      PS
                      Cekari 10 godina za opkladu ne mozemo.

                      PS1.

                      Hvala Sonjice. To je sto trebam.
                      Last edited by NI; 28-02-15, 19:38.

                      Comment


                      • Nema Novak kompleks od Feda kao sto si to napisao NI vec je mislim da on jednostavno izgori u zelji da pokaze celom svetu da je bolji. A realno nema on sta tu da pokazuje i dokazuje to se (igracki vidi). Samo problem je sto se ne vidi rezultatski.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nema Novak kompleks od Feda kao sto si to napisao NI vec je mislim da on jednostavno izgori u zelji da pokaze celom svetu da je bolji. A realno nema on sta tu da pokazuje i dokazuje to se (igracki vidi). Samo problem je sto se ne vidi rezultatski.
                          To je to!

                          Bio si precizniji od mene. Ali to jeste vrsta komplekas.
                          Last edited by NI; 28-02-15, 19:46.

                          Comment


                          • A ja mislim da on koliko god to glupo zvučalo protiv Feda nije više maksimalno motivisan van Slemova, a ovaj je napržen jel zna da ga jedino još može dobiti na dva dobijena. Opet pominjem taj W prošle godine, u tom meču je Rodžer bio na jako visokom nivou, ali mu je Novak u svih pet setova objašnjavao.

                            Novaku su ovoj fazi karijere prioritet samo Slemovi. Hoće on da pobedi u svakom meču, nije da neće, ali koncentracija je samo na Slemovima i tako i treba da bude.
                            Last edited by goku; 28-02-15, 19:55.

                            Comment


                            • U svakom sportu je potrebna sreca pored dobre igre, Novak je imao igru kao i Fed ali srece ni malo nije.
                              Idemooo Nole, vidimo se u Kraljevu.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Jednom brodić, drugom Vimbldon, jednom Brizbejn, drugom AO, jednom opet brodić, dalje nastavite sami.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X