Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by shpageti View Post
        Ok, nisam gledao ostale portale vec samo onu vest sto su nasi pametnjakovici postavili.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Oho ko se to konačno dovukao


          Spoiler



          Last edited by proudNolee; 02-02-15, 17:05.
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Nemoj misliti da to meni nije prostrujilo kroz glavu tokom 2. seta u mecu sa Vavrinkom. Pitao sam se zasto je bio onoliko pasivan. I krivio Bekera. U 3. setu sam dobio odgovor.
            Svi ce uskoro zeljeti njegov povratak,sigurno! Nekako,osjecam to...Nas Novak ne pripada toj filozofiji.Filozofiji Bekera.Boze moj,mozda i grijesim..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Svi ce uskoro zeljeti njegov povratak,sigurno! Nekako,osjecam to...Nas Novak ne pripada toj filozofiji.Filozofiji Bekera.Boze moj,mozda i grijesim..
              Nadam se da grijesis. Jer se isto tako nadam da ce Beker pomoci da se osvoji jos jedno 4-6 selmova.

              Comment


              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Nemoj misliti da to meni nije prostrujilo kroz glavu tokom 2. seta u mecu sa Vavrinkom. Pitao sam se zasto je bio onoliko pasivan. I krivio Bekera. U 3. setu sam dobio odgovor.
                  Dobar ti avatar, ljubi ga majka.
                  Pre je protivnike lomio igracki, kvalitetom i fizickim sposobnostima(fleksibilnoscu, izdrzljivoscu, brzinom...)
                  Sada je na konto svega toga dodao i taj psihicki momenat koji ce imati veliku ulogu u celokupnom paketu. Sada ih i psihicki lomi.
                  Da je glumatao malo, jeste vala. Bilo je tu vise drame nego sto je to ozbiljno bilo. Da je prljavo jeste vala.
                  Da vecina tenisera to radi i to je takodje istina.
                  Pokupio je nesto trikova od starog lisca Bekija
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Beker je tu već... nemam pojma koliko dugo da bi se skratili poeni.
                    Što nekad uspeva, a nekad i ne.
                    Što bolje budu uspeli u tome, karijera će duže trajati. Prosto to nije neka velika mudrost, da je nemooguće sa dugim, iscrpljujućim razmenama moguće nastaviti i posle 30e.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Dobar ti avatar, ljubi ga majka.
                      Pre je protivnike lomio igracki, kvalitetom i fizickim sposobnostima(fleksibilnoscu, izdrzljivoscu, brzinom...)
                      Sada je na konto svega toga dodao i taj psihicki momenat koji ce imati veliku ulogu u celokupnom paketu. Sada ih i psihicki lomi.
                      Da je glumatao malo, jeste vala. Bilo je tu vise drame nego sto je to ozbiljno bilo. Da je prljavo jeste vala.
                      Da vecina tenisera to radi i to je takodje istina.
                      Pokupio je nesto trikova od starog lisca Bekija
                      Sto jest jest. Imam strasan avatar.

                      Pobrojao si sve sto Novak ima. Zapravo skoro sve. Zaboravio si da naglasis koliko bogastvo taktickih mogucnosti Novak ima.

                      Comment


                      • Stvarno, jos se ne zna na kojim turnirima ce biti Vajda, meni bi bilo zao da vise nije uopste u Noletovom stabu...ne mogu se i ne smeju zaboraviti godine koje je proveo sa Noletom i koliko mu znaci
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Biće Vajda uvek tu.
                          Da li ga kamere slikale ili ne.
                          Beker je u stanju da vodi bitke i van terena za Novaka, moram da kažem da u početku nisam bio za Bekera. Čak naprotiv. Bio sam pro Vajda izrazito.
                          I tada sam znao da će Beker da bude tu da Noletu "čuva leđa", svidela mi se ona izjava "Zna se ko je glavni u gradu".
                          Beker ima težinu u svetu tenisa i medija i to je tako. To je nešto veoma bitno, jer se dosta borbe odvija i van terena.
                          Mislim da je malo ukačio i naš mentalitet i da može da pomogne Noletu u nekim segmentima igre.
                          Vajda će uvek biti tu, on je prosto deo porodice.

                          Comment


                          • Danas bilo, pa ko je voljan da baci pogled nek` izvoli!

                            RTS - "OKO" - Gem, set, Đoković

                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Kakva mu je oprema za IW i Miami..?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nadam se da grijesis. Jer se isto tako nadam da ce Beker pomoci da se osvoji jos jedno 4-6 selmova.
                                Daj Boze....ali Vajda..ne znam...Vajda je ulivao mnoooogo vise povjerenja,sigurnosti,svi smo ga voljeli zbog toga...


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X