Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok god budem imao secanje imcu taj mec u glavi, kako sam ga prezivljavao... sta sve ne, a i ove Leksine (hvala za post) fotke i to imam u glavi.
    Toliko sam srecan sto sam gledao mec koji se vise nikada, nikada, nikada, nikada, nikada - nece ponoviti.
    Mozda je bilo tehnicko/taktickih boljih meceva, finala ali ovako nesto kao ovaj, kada se uzmu sve okolnosti TO JE APSOLUTNO licna karta tenisa kao sporta a i za gledaoca pa taman nista vise u zivotu na TV-u ne pogledao.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Nole, srecno sutra...idemooo
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Sutra sledi nastavak serije.. Bez izgubljenog seta..
        Srećno ljudino!

        Comment


        • Budimo realni ,3:1 za Djoku.

          Comment


          • Originally posted by Boca011 View Post
            Budimo realni ,3:1 za Djoku.
            posto je fan tema necu se mesati, ostavljam da ovo olja resi. Meni je ovo degutatno

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              posto je fan tema necu se mesati, ostavljam da ovo olja resi. Meni je ovo degutatno
              Mesaj se slobodno moderator si. Mene iskreno zabole, ne smatram to nesto pogrdnim, tu rec sam zadnji put cuo u obdanistu, bez zajebavanja
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Daj te ljudi nisam uopste lose mislio ,samo zato sto je nas Nole ,zovem ga tako i privatno ..tipa primer kada igra Dj** ,sta je uradio itd... Moram da stavim ove zvezdice da ljudi ne pomisle da se zezam ili da provociram nesto.
                Ako sam pogresio izvinjavam se.

                Comment


                • Jaoooo Novace, koliko smo svi i sve prosli sa tobom a i ti "sa nama" ali dzaba... opet zmarci, nesanicam, nervoza, ruke na celu kao znak duboke zamisljenosti tj, razmisljanja o tebi...
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Mesaj se slobodno moderator si. Mene iskreno zabole, ne smatram to nesto pogrdnim, tu rec sam zadnji put cuo u obdanistu, bez zajebavanja

                    Pa ipak je fan tema, u njoj ima svega, offtopica, razlicitih tema, obicno se tu skupljaju navijaci koji navijau za istog tenisera... ne zelim da se mesam... jbg meni licno se ne svidja taj nadimak, ali ako vama Novakovim navijacima je ok, onda dobro.

                    @Boca011

                    Nista licno

                    Comment


                    • Da li ste pročitali analizu Saše Ozmo?
                      http://www.b92.net/sport/australiano...&nav_id=952471
                      Srećno Novače sutra

                      Comment


                      • Srecno MAJSTORE.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Last edited by proudNolee; 30-01-15, 11:59.
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Sledeći, moliću lepo
                            sigpic

                            Comment


                            • Kropir, ali bili smo uplaseni...
                              Bravo Nole, pobeda je pobeda FINALE.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment



                              • Spoiler




                                Last edited by miloolja; 30-01-15, 12:38. Reason: jedna slika, ostale u spojler!

                                Comment

                                Working...
                                X